Bany

Odpovědět
Pikolka01
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 5
Registrován: sob 26. úno 2011 21:53:25
Skype: nachod01

Bany

Příspěvek od Pikolka01 »

-nic-
Naposledy upravil(a) Pikolka01 dne ned 10. dub 2011 10:34:23, celkem upraveno 1 x.
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Bany

Příspěvek od sarinka »

Pikolka01 píše:Jedna z věcí co mi na banech vadí je: Že nevím jak ban bude dlouho trvat :( :-( "nastvany"
Druhá věc je: Když mi dají ban, tak nemůžu psát na CP čeština a třetí věc je: Když náhodou nestihnu vlastní sraz ,během následujících dnů se mi objeví obrázek s nadpisem: Máš ban "!" "ignore" "tucnak" A to mě na banech štve. Nestihnu sraz a hned BAN!
to se mě nestává
Obrázek
Pikolka01
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 5
Registrován: sob 26. úno 2011 21:53:25
Skype: nachod01

Re: Bany

Příspěvek od Pikolka01 »

chovy píše:Očekáváte že budeme brát ohledy na zabanované? Pravidla jsou tu celkem jednoduchá a většina lidí je bezproblému dodržuje. Když si je někdo nepřečte tak jeho smůla a nemá právo si stěžovat (tedy právo stěžovat si má každý ale na stížnosti poprávu zabanovaných kašlu ;) )
Nechápu proč by někdo kdo nadává třeba v shoutu měl mít právo psát do chatu v češtině. Bany jsou až na některé případy tady na foru navždy (jsou tak nastavené ale admin vás odbanovat může)



Kašlete? "nastvany"
To je hrůza!Ale v tomto případě mám založní plán a odpověd :P .Ale i vtom přípaďe by Administrátory mělo zajímat.
Mám několik trackerů a hack-forces a použít je můžu hned teď.
Takže vypukl tzv. Hack Force Comeback!HFC!


I . F . Y
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Bany

Příspěvek od wasdreq2 »

Pikolka01 píše:
chovy píše:Očekáváte že budeme brát ohledy na zabanované? Pravidla jsou tu celkem jednoduchá a většina lidí je bezproblému dodržuje. Když si je někdo nepřečte tak jeho smůla a nemá právo si stěžovat (tedy právo stěžovat si má každý ale na stížnosti poprávu zabanovaných kašlu ;) )
Nechápu proč by někdo kdo nadává třeba v shoutu měl mít právo psát do chatu v češtině. Bany jsou až na některé případy tady na foru navždy (jsou tak nastavené ale admin vás odbanovat může)



Kašlete? "nastvany"
To je hrůza!Ale v tomto případě mám založní plán a odpověd :P .Ale i vtom přípaďe by Administrátory mělo zajímat.
Mám několik trackerů a hack-forces a použít je můžu hned teď.
Takže vypukl tzv. Hack Force Comeback!HFC!


I . F . Y
ano kasle lebo ked niekto nadava dajme tomu v shoute a dostane ban a zacne sa stazovat tak na to kaslat mozu lebo ban dostal pravom a nema sa preco stazovat
Pikolka01
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 5
Registrován: sob 26. úno 2011 21:53:25
Skype: nachod01

Re: Bany

Příspěvek od Pikolka01 »

Jo ten tracker je Penguin Wave 1.0.9 :D
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bany

Příspěvek od Tojsemja »

Pamatujete si na časy staré verze webu (starý admin team), kde byl dokonce seznam zabanovaných uživatelů? To jsem denně procházel a bavil se u neschopnosti některých lidí přihlížet pravidlům. :DD
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Bany

Příspěvek od MartinNiemiec »

Trainery už nepoužívám ale cp cestinu JO!
Obrázek
Lich TIK CZ
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: sob 11. pro 2010 10:38:28
Skype: tabor98

Re: Bany

Příspěvek od Lich TIK CZ »

Musím se za Pikolku omluvit. Je to normálni psycho. A naneštěstí i můj bratr. "ignore" Opravdu se omlouvám. Lich TIK CZ
ondra2011
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. dub 2011 17:55:38

Re: Bany

Příspěvek od ondra2011 »

Pikolka01 píše:-nic-
Hustej edit :D
Odpovědět