Jaké hry hrajete ?

Odpovědět
Tailor
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. dub 2010 17:38:09

Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Tailor »

[Redacted]
Naposledy upravil(a) Tailor dne pon 09. led 2012 22:56:14, celkem upraveno 1 x.
[Redacted]
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Vindou »

Medal Of Honor Allied Assault a Allied Assault Breaktrough přes multiplayer. Return to castle wolfenstein. Nic zvláštního.
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
flatoutik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 44
Registrován: stř 14. dub 2010 12:47:39

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od flatoutik »

Left4Dead(1,2) , Team Fortress 2, Day of Defeat Source Jinak na TF2 nemam zatím žadnou cepku mimo Toho klobouku a žár Tailore ty nejakou mas?.
Obrázek
Obrázek
Teplicak
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13. dub 2010 20:28:07

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Teplicak »

Medal of Honor,NHL09 a asi CoD6 dostanu
Obrázek
2x 3.místo v Jitsu Borci!!!!
FK Zenit Petrohrad 4ever!!!!
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Josh Blue111 »

Já moc střílečky nehraju hraju tedy trochu dětské třeba např legoví hry nebo třeba nějaký adventury teť jsem právě hraju např. hru Machinarium od tvůrcu Samorost a Samorost 2 . Jestě bych mohl říci co jsem jestě hrál minulém roce . Minulím roce jsem hrál hry např Fable the lost chapters , Batman Arkham Asylum,Lost a jestě nějaký hry a na ty si ani nezpomínám . Zpomínám si jen co jsem hrál jako když jsem byl malý kluk moje první hra kterou jsem hrál byla hra Croc 2 .
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Mise888 »

Josh Blue111 píše:Já moc střílečky nehraju hraju tedy trochu dětské třeba např legoví hry nebo třeba nějaký adventury teť jsem právě hraju např. hru Machinarium od tvůrcu Samorost a Samorost 2 . Jestě bych mohl říci co jsem jestě hrál minulém roce . Minulím roce jsem hrál hry např Fable the lost chapters , Batman Arkham Asylum,Lost a jestě nějaký hry a na ty si ani nezpomínám . Zpomínám si jen co jsem hrál jako když jsem byl malý kluk moje první hra kterou jsem hrál byla hra Croc 2 .
Croc 2? Croc 2! já mám jedničku :D poslední dobou toho moc nehraju jen AoM TT a RoS
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Ccdn »

V současné době nehraju nic, ale hledám nějakou hru kterou bych začal hrát. Nedávno jsem hrál Stranded II, TrackMania Nations Forever a Polda 5.
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Šaman »

Poslední dva týdny hrajeme s fsf333 přes multiplayer Age of Empires. Už jsem i párkrát vyhrál :D
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Josh Blue111 »

Šaman píše:Poslední dva týdny hrajeme s fsf333 přes multiplayer Age of Empires. Už jsem i párkrát vyhrál :D
To se nedivím :D PS: Šamane znáš ten cheat do age of Empires abys hrál za auto :D
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Jaké hry hrajete ?

Příspěvek od Vindou »

Teplicak píše:Medal of Honor,NHL09 a asi CoD6 dostanu
A jaký medal of honor?
Josh Blue111 píše:Zpomínám si jen co jsem hrál jako když jsem byl malý kluk moje první hra kterou jsem hrál byla hra Croc 2
Nejsi sám akorát že já mám ještě Croc 1!
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Odpovědět