Odstupuju z místa hlavního administrátora

Odpovědět
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od Valada06 »

Velmi pěkně řečeno janka24. :)
Obrázek
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od janka24 »

ďakujem za pochvalu :)
Proste som k tomu musela niečo napísať a nakoniec som to trošku prehnala... (Zdalo sa mi to ako "menej" textu :O )
Off topic: A momentálne hm, fandím našim, aby sme aspoň Fínov dali :D

Obrázek
xanaz
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 49
Registrován: sob 24. dub 2010 16:41:12
Skype: xanazz
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od xanaz »

Je smutné že odcházíš ,ale jak se říká život jde dál. Byl jsi "hvězdou" tohoto webu. Díky tobě a tohoto fóra jsem se naučil mnoho věcí hlavně o počítačích a zjistil co to je programování. Toto fórum bylo pro mě odrazovým můstkem. Každý den jsem se těšil až se tady kouknu a přečtu si něco nového. Nebylo to jen fórum o CP ,ale bylo to něco víc. Všichni jsme se tu znali a bavili se(až na některé vyjímky). Jak již Janka řekla není to tímhle fórem ,ale CP kdysi to byla zábava teď to je komerční sr**ka. Je škoda že někteří známí již odešli a na CP zapomněli tak jako já ,ale myslím že na tohle fórum a tebe nikdy nezapomeneme.
petrnedope
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 02. zář 2010 6:38:27
Skype: petr nedope
Bydliště: Ivančice sportovní 1

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od petrnedope »

Chovy byl si ten nejlepší, pomalu taky hraju cp 3 roky a za starých dobrých času to bylo nej.
Za sebe si mislim že nikdo nebude tak dobrý jako ty ale kdo vý?
Podle mě by měl byt novím hlavním adminem Šaman.
Mělo by začít hlasování o nového admina hlavního.
zbohem Chovy. :(
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od Myslik »

Sorry lidi ale asi se neuvědomujete že Šaman je dospělý šlověk který má rodinu takže nemá tolik času aby se staral o web jako hlavní admin.
MichalN
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. říj 2010 14:07:51
Bydliště: Brno

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od MichalN »

mě se zdá, že tento web i fórum jde do pryč.
šaman byl naposled online v květnu a o těch dvou zbývajících moderátorech ani nemluvím.
jedinej aktivní admin je chovy, který se vzdal postu hl. admina.
na fóru je online jen pár nových uživatelů.
a to byl tento web i fórum dříve tak skvělí. konali se prázdninové soutěže honba za pokladem, soutěže o nej iglu...
velmi mě mrzí, že tento web je tak "zdevastovaný".
už se asi ani nevyvíjí nové verze češtiny a penguin wave.
tento web začal, vyvrcholil a asi zkončí jako obyčejný web založený pomoci nějakého poskytovatele webů zadarmo.
velmi mě to mrzí a proto: myslím si, že by se měli zvoli nový online admini a moderátoři. chovyho bych nechal na tom nejvyšším postu.
největší problém je asi tom, že součastní admini nikomu nedají post admina.
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od Lisured »

MichalN píše:mě se zdá, že tento web i fórum jde do pryč.
šaman byl naposled online v květnu a o těch dvou zbývajících moderátorech ani nemluvím.
jedinej aktivní admin je chovy, který se vzdal postu hl. admina.
na fóru je online jen pár nových uživatelů.
a to byl tento web i fórum dříve tak skvělí. konali se prázdninové soutěže honba za pokladem, soutěže o nej iglu...
velmi mě mrzí, že tento web je tak "zdevastovaný".
už se asi ani nevyvíjí nové verze češtiny a penguin wave.
tento web začal, vyvrcholil a asi zkončí jako obyčejný web založený pomoci nějakého poskytovatele webů zadarmo.
velmi mě to mrzí a proto: myslím si, že by se měli zvoli nový online admini a moderátoři. chovyho bych nechal na tom nejvyšším postu.
největší problém je asi tom, že součastní admini nikomu nedají post admina.
Zítra proběhne konference adminů, kde se dohodneme na tom co bude s webem. Nikdo z nás nechce aby web zanikl protože jsme mu věnovali spousty času. Nového hlavního správce bychom vybrali, ale není tu nikdo kdo by na to místo byl vhodný. Od admina se očekávají alespoň minimální technické znalosti potřebné ke správě takovéhoto webu.
Lisured podle vzoru pán
MichalN
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. říj 2010 14:07:51
Bydliště: Brno

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od MichalN »

hele, ale já si myslím, že by jste do toho mohli zapojit i obyčený hráče.
třeba já jsem uděal už 3 weby a 2 fóra.
vlada (nevim jak dál) udělal taky fórum
proč nedáte šanci se stát moderátorem nebo adminem i takovým úživatelům???
jsou aktivní, umí udělat web, vyznají se i v češtině (v případě nutnostu můžou použít world, aby jim to překontroloval),
vyznají se zhruba i v základech angličtiny (v případě nutnosti můžou použít sezam slovník nebo google překladač a pak text dat do smyslu plné podoby).

ale vy nikoho šikovného moderátorem ani adminem neuděláte. rači chcete, aby se o web a fórum staral chovy a pár moderátorů (především chubbop)

kdyby jste chtěli, napíšu vám třeba e-mailem weby a fóra, která jsem udělal a také fórum vlady (sem vám to nenapíšu, protože se to nesmí)
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od Lisured »

MichalN píše:hele, ale já si myslím, že by jste do toho mohli zapojit i obyčený hráče.
třeba já jsem uděal už 3 weby a 2 fóra.
vlada (nevim jak dál) udělal taky fórum
proč nedáte šanci se stát moderátorem nebo adminem i takovým úživatelům???
jsou aktivní, umí udělat web, vyznají se i v češtině (v případě nutnostu můžou použít world, aby jim to překontroloval),
vyznají se zhruba i v základech angličtiny (v případě nutnosti můžou použít sezam slovník nebo google překladač a pak text dat do smyslu plné podoby).

ale vy nikoho šikovného moderátorem ani adminem neuděláte. rači chcete, aby se o web a fórum staral chovy a pár moderátorů (především chubbop)

kdyby jste chtěli, napíšu vám třeba e-mailem weby a fóra, která jsem udělal a také fórum vlady (sem vám to nenapíšu, protože se to nesmí)
Pokud myslíš děláním webu webnode, websnadno, blog.cz atp., tak to nemá se skutečným webem nic společného.
Pro překládání věcí si se slovníkem či Google Translatorem příliš nevystačíš. S některými field-ops bych měl problémy i já jakožto poměrně zkušený angličtinář. Možná se ti podaří najít nějakou smysluplnou podobu, avšak její význam může být klidně na hony vzdálen originálu. Word sice poslouží dobře při kontrole gramatiky (a částečně i typografie), ale s mnohem důležitější sémantickou stránkou ti neporadí. A ani sebelepší Thesaurus ti nepomůže se slovní zásobou. Základem je text si po sobě alespoň jednou přečíst.
Aby se člověk mohl stát moderátorem musí být navíc dostatečně důvěryhodný.
Lisured podle vzoru pán
MichalN
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. říj 2010 14:07:51
Bydliště: Brno

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od MichalN »

nemyslím jenom webnode a další tady ty poskytovate.
já jsem si udělal web, který jsem v nejmenovaném programu celý udělal (text, pozadí...) a nahrál na nejmenovaného poskytovatele. když jsem chtěl udělt nějakou změnu, musel jsem celý web nahrát znova. nahrával jsem ho několikrát dokola.
mamna tebe dotaz: web fan-club-peguin.cz je dělán přes jakého poskytovatele??? nebo není dělám přes nějkého poskytovatele tvorby webů? jak je tedy udělán?
Odpovědět