Odstupuju z místa hlavního administrátora

Odpovědět
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od batman12 »

Chovy 4ever!
The Penguin Soldier
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: sob 16. dub 2011 12:49:47
Bydliště: Pufflí ráj

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od The Penguin Soldier »

Chovy,ačkoli musím říct že sem smutný,je pravda že celý den upravovat web není zrovna pohoda a chápu to.

Jinak máš pravdu že dřív byl CP lepší a můžu říct že to tak bylo lepší (postavu na CP sem si vytvořil v roce 2007)protože já sám sem kdysi taky nebyl Member "puffle"
Obrázek
Mám pocit,že k tobě jde ozbrojený Elf.
-.Baryk.-
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 27
Registrován: sob 13. lis 2010 15:16:50
Skype: Baryk73

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od -.Baryk.- »

to je opravdu škoda... No ale co se dá dělat.. Asi to musela být makačka co? Jinak tedka mě CP taky moc neba.. Možná za to může Disney(dělá poslední dobou samí sr.. tamto.. ) Přeju hodně štěstí v.. v... v tohmle roce :D
Obrázek
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od Platfus »

tak děkuji, že jsi mě jměnoval
vrátil sem se z velikonoční výpravy a hned taková zpráva!
myslím, že se ještě někdo najde (snad) a budu i dále pomáhat u noviny a posílat korunky
kdyby bylo potřeba pomoct řekněte

Budeš nám chybět
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od Valada06 »

Je škoda,že odstupuješ z funkce hlavního admina podle mě jsi byl velice schopný admin,no,ale co se dá dělat.Jsem velice zvědavý,kdo bude jmenován novým hlavním adminem. ;)
Obrázek
Horsík
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 13. led 2011 19:03:29
Bydliště: Praha 4

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od Horsík »

Škoda :-( Byl jsi nej admin z celého webu :-(
Obrázek
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od Blooman »

Na nove místo volím lisureda
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od batman12 »

Novy Administrátor by mal mal byť Lisured alebo Shaman
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od wasdreq2 »

hm..skoda :/
som zvedavy kto bude nastupca
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Odstupuju z místa hlavního administrátora

Příspěvek od janka24 »

Takže, no, ďakujem, že si ma v texte spomenul. Bol si super! A stále si.
Ale, zase, budeš mať viac času. Myslím, že ti to aj trochu prospeje. Nie je to sranda, riadiť taký web, tak dlho. Venoval si sa mu dlho. (Áno, asi sa mu ešte aj venovať budeš, ale...) A keď si tak spomínam na adminov, spomínam si na Ovcaka, a spomínam si aj na Rtapa, ako som sa "hnevala", že mi poslal pohľadnicu, že som zlý priateľ, alebo niečo také, ale poslal mi, že som úžasný priateľ. Moja angličtina bola na veľmi zlej úrovni. :( A dodnes mi je to ľúto, že som mu niečo také neposlala aj ja.

Chýbajú mi tie časy. Keď som tu chodila každý deň. Keď tu každý spamoval aby mal plno príspevkov (a modi ich museli krotiť), keď som sa niekedy čudovala nad Joshovými príspevkami, keď chcel byť každý member... Ale to nie je vaša chyba, že to tak už nie je. Všetko sa raz skončí. A problém je na strane CP, nie vášho webu. CP proste už "upadá". Nie je to tým, že "starneme". (Len minimálne.) Ja napr. teraz chodím na Transformice, ale akosi ma prestáva baviť aj to. Objavíte niečo, chvíľu vás to baví a hľadáte niečo nové. Tak je to aj s CP, ale po pravde - CP ma bavilo najdlhšie.
Ale myslím si, že by sme medzi sebou mali všetci tu z fóra udržiavať kontakty. Nikdy neviete... ;) Nakoniec, vďaka CP som získala veľa priateľov. A keď sa to tak vezme, trochu mi to pomohlo aj s angličtinou. A tie príbehy čo sme tu písali... Niekedy sa nad tými, čo nájdem v mojich dokumentoch zasmejem. Ale nie v zlom, práveže naopak, nebolo to až také zlé. Čiže sme aj mali možnosť zdokonalovať sa v písaní. A naviac, aspoň sme držali spolu, Česi a Slováci, a snažili sme sa, aby sme si rozumeli. Viac-menej, pomohlo nám to aj s grafikou, zdokonaľovaní sa na PC všeobecne... Hm, dnes už neviem písať také príspevky ako kedysi. Bola to prax. Po dlhej dobe... hm, sa píše, nie až tak dobre. Momentálne si píšem tak na chate na FB a do fór nejak neprispievam.

Ale vlastne, pozrime sa na CP dnes. Smutné. Všade vám ponúkajú memberstvo. (Ktoré bohužiaľ, ako každý vie, nie je zadarmo.) Zmeny žiadne. Všetko tam nejak viazne. Ale môžme sa mu (CP) poďakovať aspoň za tie pekne strávené chvíle s podľa mňa ozajstnými priateľmi, ktorí sa nepretvarovali a písali si všetko čo ich napadlo.

Obrázek
Odpovědět