CP už není takové jaké bývalo!!!

Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Knedlousek »

Ano,je to pravda,CP už není takové jaké bývalo.Pravda,všechno se mění ale tohle se měnit nemuselo(podle mne).Dřív to bylo jiný,nyní je většina her jenom ani ne do polovičky pro NEmembery a dál to je pro membery,podle mě to absolutní blbost když už je katalog pro membery tak atˇ daj aspon ty hry pro NEmembery.Při každým druhým pohledu je všechno pro membery.Drásá mi to srdce protože vás to nutí si toho membera koupit.Co si o tom myslíte vy

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
Scarly
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: pát 29. dub 2011 6:35:25

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Scarly »

Já si o tom myslím že je to naprosto normální dneska neni nic zadarmo a tuplem v Americe jsou tam dražší věci než v Čechách nebo na Slovensku je to velká země a za ty servery co udržují chod CP bysme měli být vděčný.

Ikdyž tu sem krátko ale jak tak projíždím vidím samé ztěžování že je všechno pro membry atd... Ale i samotný život není jednoduchý víte.je to dřina všechno udržet benzín,elektřina,plyn,televize,(CP SERVERY) chlazení na ty servery vše stojí peníze omlouvám se adminům že odbočuji ale je to nutné.Už mě to nebaví pořád číst něco že je špatně na CP tak to nehrajte hold někdo je bohatý nebo středně bohatý a může si to dovolit a někdo zasene to tak prostě chodí i normálně to je jak kdyby sis stěžoval na presidenta že bere víc peněz v práci než ty a že má větší barák než ty atd... prosím zamyslete se nad tím a nespamujte fórum těmito přihlouplími narážky na CP.
Obrázek
Cp dává peníze chudým dětem ,který nemají kde bydlet a mi na to přispíváme pocelý rok nějaké peníze se dají na chod Cp a některé pudou třeba do afriky. :) A za to jim sem vděčný aspoň já.




Děkuji Scarly
Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Knedlousek »

Scarly píše:Já si o tom myslím že je to naprosto normální dneska neni nic zadarmo a tuplem v Americe jsou tam dražší věci než v Čechách nebo na Slovensku je to velká země a za ty servery co udržují chod CP bysme měli být vděčný.

Ikdyž tu sem krátko ale jak tak projíždím vidím samé ztěžování že je všechno pro membry atd... Ale i samotný život není jednoduchý víte.je to dřina všechno udržet benzín,elektřina,plyn,televize,(CP SERVERY) chlazení na ty servery vše stojí peníze omlouvám se adminům že odbočuji ale je to nutné.Už mě to nebaví pořád číst něco že je špatně na CP tak to nehrajte hold někdo je bohatý nebo středně bohatý a může si to dovolit a někdo zasene to tak prostě chodí i normálně to je jak kdyby sis stěžoval na presidenta že bere víc peněz v práci než ty a že má větší barák než ty atd... prosím zamyslete se nad tím a nespamujte fórum těmito přihlouplími narážky na CP.
Obrázek
Cp dává peníze chudým dětem ,který nemají kde bydlet a mi na to přispíváme pocelý rok nějaké peníze se dají na chod Cp a některé pudou třeba do afriky. :) A za to jim sem vděčný aspoň já.




Děkuji Scarly
Jak dlouho hraješ CP jestli je to tak dva roky tak bys měl vědět že od té doby se toho velice hodně v CP změnilo

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
Scarly
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: pát 29. dub 2011 6:35:25

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Scarly »

Hraju ho 4 roky .ty se divíš máme 21.století a i technika v realitě se mění ...bohužel
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Mise888 »

Souhlasím s Scarlim a s Knedlouskem CP bylo lepší než ho koupilo Disney
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Drastik007 »

jenom tak odbocuju... ty rikas ze v americe je vsechno drazsi nez v cesku? aha.... to by me fakt nikdy nenapadlo... spis bych rekl ze kdyz u nas koupis ipod za 4000 a v americe za 2500 tak bych spis rekl opak.
Obrázek
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Knedlik »

Tak s názvem naprosto souhlasím! Sice jsem to staré dobré CP nehrála, ale teď už je to jen kdo má prachy a pošle to do toho CP. Prostě když jste nemember tak už to na tom CP nemá cenu, a já ikdyž jsem member tak mě to tam stejně moc nebaví, takže už po prázdninách member nebudu.... Fakt hloupý Disney. Jako kdyby vydělávalo málo!!!!!!! "nastvany"
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Mise888 »

Knedlik píše:Tak s názvem naprosto souhlasím! Sice jsem to staré dobré CP nehrála, ale teď už je to jen kdo má prachy a pošle to do toho CP. Prostě když jste nemember tak už to na tom CP nemá cenu, a já ikdyž jsem member tak mě to tam stejně moc nebaví, takže už po prázdninách member nebudu.... Fakt hloupý Disney. Jako kdyby vydělávalo málo!!!!!!! "nastvany"
Dinsey má peněz až moc že koupil CP aby vydělával i na malých dětech a tím CP zničil :(
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od Drastik007 »

ale reknete vy byste cp (kdyby jste byli vlastnikem) neprodali kdyby vam nabizeli nekolik millionu dollaru... ja teda jo :D
Obrázek
teri 2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 16. pro 2010 23:29:50
Skype: Teri1151

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od teri 2 »

Nesouhlasím. Mám club penguin ráda a je to o moc větší zábava než jiné hry se kterými jsem se už potkala :/ . Navíc si v prosinci šetřím hodně mincí, abych mohla hodně dát na coins for change :DD . Určitě se toho hodně změnilo, ale těch změn je určitě hodně i dobrých! ;) pro membery je toho sice dost, ale nemembeři mají i tak pořád dost možností :) . S nemembery se dá na CP i docela dobře skamarádit :D . Membeři se moc kamarádit s nemembery nechtějí(já ale ano). :-( Mám 2 penguiny takže vím o čem mluvím. Jeden můj tučňák je member, přesto mě nemembeři většinou odmítají. :(
Odpovědět