CP už není takové jaké bývalo!!!

vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: CP už není takové jaké bývalo!!!

Příspěvek od vtipoman »

Po několika podobných hrách,které jsem zkoušel,musím říct že CP je pro mě furt nej.Není nejmodernější(každá podobná hra je snad modernější než CP),a furt nevím co mě na něm drží.Asi to bude tohle:pufflíci :) ,-normálnost- celého ostrova(není žádný šílený),možnosti blbnutí přes skype(potápění se sestřenicí a dělání že dýchací přístroj přestal fungovat,apod...),a i bez skype a asi taky párty.Sice občas nejsou moc dobré,ale okamžiky jako když Herbert vtrhl s hidrou do EPF za to prostě stojí.Taky jsem neviděl,že by nějaká hra dávala měsíčně milión (číslicí 1 000 000 "!" ) dolarů na charitu.A občas mi při prohlížení těch dvou ročenek které jsem prožil málem ukápne slzička při vzpomínkách.A co se týče placení a member funkcí,CP není nejlepší ani nejhorší.Viděl jsem nejmenovanou hru,kde polovina her byla pro membery a každá nememberská hra byla jen na easy!A na jiných byli tak sprostí,že jakmile se člověk rozjel na dobrých funkcích,hned všem (včetně DĚTÍ) cpali membera způsobem,jakým se mi to teda nelíbilo.(Chcete být miliardář?Kupte si blablabla,Tak na co čekáte?Staňte se membrem ještě dnes!,apod...)...A možná CP není nejmodernější nebo nejhezčí,ba ani nejmíň placené,ale něco mě na něm drží.Narozdíl od těch ostatní.CP FOREVER!(and puffles too! "puffle" )
Odpovědět