Terraria

Odpovědět
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Terraria

Příspěvek od Chubbop »

Tak kdyby ses ty nebo kdokoli chtěl připojit, tak máme vytvořený vlastní server.
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Terraria

Příspěvek od Chubbop »

Tvůrce Terrarie navíc oznámil, že plánují Terrarii 2 s nekonečnými světy.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Terraria

Příspěvek od Ccdn »

Páni, to by mohlo být zajímavé. I když si to moc nedokážu ve 2D světe představit. To by pak chtělo něco na rychlé cestování, protože chodit třeba 1000 kostek by bylo docela zdlouhavé a nudné. Ale rozhodně je to zajímavý nápad, třeba pro servery :)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Terraria

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Páni, to by mohlo být zajímavé. I když si to moc nedokážu ve 2D světe představit. To by pak chtělo něco na rychlé cestování, protože chodit třeba 1000 kostek by bylo docela zdlouhavé a nudné. Ale rozhodně je to zajímavý nápad, třeba pro servery :)
No nekonečný je už Minecraft (resp. je tak veliký, že se zdá být nekonečným). No o tom to asi právě je. Že v této hře první co projdeš z jedné strany na druhou, prokopeš se do pekla a myslíš, že znáš celou mapu a už jenom zabíjíš bosse. No uvidíme s čím přijdou.
Obrázek
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Terraria

Příspěvek od Vindou »

I když sem dlouho nikdo nepostoval, tak i já mohu Terrarii doporučit. Nakoupil jsem na Steamu ve slevách cca. za 2,99€ a opravdu se koupě vyplatila :) Po novém updatu přibylo nových super věcí, které vás jen tak nebudou nudit :) Rozhodně neváhejte a kupujte!
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
potkana
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 105
Registrován: stř 14. dub 2010 15:17:12
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Terraria

Příspěvek od potkana »

Taky pařim terrarii kluci :D !! Je to super hra
Obrázek I ♥ sweet things..!! :D :P :*
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Terraria

Příspěvek od Chubbop »

A chystá se další update "hra"
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Terraria

Příspěvek od Ccdn »

Od doby 1.2 tuším už mě nebaví pořád hledat pirátské verze :D takže už jsem Terrarii dlouho nehrál. Spíš mě teď láká Starbound. Znáte? Hráli jste někdo?
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Terraria

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Od doby 1.2 tuším už mě nebaví pořád hledat pirátské verze :D takže už jsem Terrarii dlouho nehrál. Spíš mě teď láká Starbound. Znáte? Hráli jste někdo?
Slyšel jsem, nehrál jsem, neláká mě. Stačí mi Terrarie. Přijde mi, že Starbound je velmi podobný.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Terraria

Příspěvek od Ccdn »

Starbound je velice podobný ale v mnoha ohledech se mi líbí více. Náhodně generovaná monstra i planety, úkoly atp. Ale nehrál jsem tak netuším. Starbound by ale díky tomuhle mohl předčit Terrarii . Jestli budou někdy peníze a akce tak asi koupím obě dvě a uvidím :)
Odpovědět