Spiral Knights

Odpovědět
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Spiral Knights

Příspěvek od Ccdn »

Znáte někdo hru Spiral Knights? V této hře jako "vesmírný rytíř" ztroskotáte na mimozemské planetě. Nejprve se tedy budete muset vydat do tábora kde si koupíte nějaké lepší vybavení. No a pak prozkoumáváte dungeony. V dungeonu mohou být najednou až čtyři hráči. Bojujete s monstry, řešíte hádanky a hledáte poklady a minerály.

Existují tři druhy zbarní: sečné (meče), střelné (pistole) a bomby. Na vaši ochranu poslouží brnění, helma a štít. V dungeonech lze ovšam najít i lektvary, které můžete házet po nepřátelích čím je napříklat zapálíte, zmrazíte, uspíte atd. Můžete najít i pilulky, které vám doplní život.

Ve hře existují dvě platidla - korunky a energie. Korunky jsou prostě něco jako peníze. Kupujete si za ně zbraně a brnění. Za energie si také můžete koupit zbraně a brnění, ale častěji si energii budete šetřit. Deně máte jen 100 energie, která se ovšem pomalu doplňuje. Za energii totiž kupujete vstup do dalšího levelu (platba za zprovoznění výtahu) a také se za energii můžete oživit.

Hra je zdarma a nemusí se stahovat. Stažení se doporučuje pokud máte problémy se spouštěním hry v prohlížeči. Hra je zdrarma, platíte pouze speciální zbraně a brnění.

Konec řečí, tady máte odkazy na stránku hry, na trailer a na naše fórum:

http://www.spiralknights.com/
http://www.youtube.com/watch?v=P7OQRA2k ... r_embedded
http://spiral-knights-forum.xf.cz/index.php

Pokud by jste měli nějaký dotaz tak klidně pište do komentářů. Pokud vás hra začne bavit tak napište taky a můžeme se někdy sejít a zahrát si spolu. Moje postava se jmenuje Lucas-Wildfire.
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Spiral Knights

Příspěvek od batman12 »

znie to dobre prave spustam ;) asi sa budem volat andy
EDIT:ok takze sa volam lolkac :D

EDIT By Ccdn: Prosím, necituj úvodní příspěvek. ;) I když třeba v tomhle případě nebyl dlouhý.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Spiral Knights

Příspěvek od Valada06 »

Už sem to začal taky hrát a hra se mi docela líbí až na malé rozšíření obrazovky a na můj vkus špatnou hratelnost,ale to jsou jen mouchy ;) .Někdy bychom se určitě měli setkat(nejlíp ještě do konce prázdnin),jo a ve hře se jmenuji jak jinak než Valada :DD .
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Spiral Knights

Příspěvek od Ccdn »

Teď si nejsem jistý jak, ale ze základního tábora se pak dá jít ještě do městečka Haven a tam jsem právě já. A v tomhle městečku jsou i brány do dungeonů.

EDIT: Pokud už v Havenu jste tak jděte do Arcade a tam jsou ty brány. A pokud už jste našli i tohle tak si párkrát zahrajte ať se to naučíte a pak se můžeme někdy sejít.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Spiral Knights

Příspěvek od Valada06 »

Já už sem taky v Havenu a začínám tam zkoušet ty "mise"
Obrázek
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Spiral Knights

Příspěvek od wasdreq2 »

aj ja tam uz som
a da sa posielat energia???
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Spiral Knights

Příspěvek od Ccdn »

Podle mě asi ne. Až budete mít někdy čas můžeme se sejít a přidat se do přátel. Když totiž máte někoho v přátelích a pak se někdy přihlásíte a ten váš přítel zrovna hraje tak se k němu můžete připojit pokud je tam místo. Alespoň takhle nějak jsem to četl.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Spiral Knights

Příspěvek od Valada06 »

Jj,to už sem tyk vyzkoušel funguje to ;) ,akorát myslím,že to je tak,že se můžeš připojit jenom k jednomu příteli zaráz.

Edit:Nevím,jestli jste si toho všimli,ale jsou tam i takové arény z minihrami,ta co jsem hrál byla rozdělena na modrý a červený tým,moc mi to nešlo....
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Spiral Knights

Příspěvek od Ccdn »

No to asi jo, ale když se například já připojím k tobě a wasdreq2 taky tak by neměl být problém ne?
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Spiral Knights

Příspěvek od Valada06 »

Nevím,to se musí vyzkoušet,teď nemám tolik času,ale večer 100% budu hrát.
Obrázek
Odpovědět