Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Co se koná na Clubu Penguin
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od Vaja007 »

To je otázka. Tento rok všichni očekávali nového ninju, nové umění, element sněhu a ledu.

Vyšel nový katalog oblečení se skvělými obleky, ale žádný náznak toho, že by se hra připravovala, není. Nic nenasvědčuje tomu, že se nového ninji dočkáme. :/

Možná jedna věc - jak přijdete do doja, tak se z malého kotlíku u Senseie lyne bílé světlo. Že by to byl první znak? Nebo to tam bylo vždy? :)

Je to opravdu záhadné a podivné. Já se na Card Jitsu party těším, ale co by to bylo bez nového ninji??? :DD
Zde vyjadřujte své názory k těmto nejasnostem...
Obrázek
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od wasdreq2 »

to biele svetlo v tom kotliku tam bolo odjakziva..ono sa to potom meni na cervene a na modre..len nwm ci v tomto poradi
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od Chubbop »

Taky jsem se letos těšil na Snow ninju, ale třeba se ještě dočkáme. Sensei sice v posledních dvou novinách připomíná, že se zatím element sněhu neprojevil, ale myslím, že když začne párty a bude na ní jenom oheň a voda bude strašná nerovnováha. Voda bude mít převahu nad ohněm. Takže budeme potřebovat sníh. Já doufám v začátek prosince nebo ledna. :)
Obrázek
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od samec007 »

nó právě toje natom ták zajímavého card jitsu snow bude mám důkaz kdiž jdete do dojo ten kotlík vedle senseJE bílá potom modrá potom červená á zase bílá takže bílá známena snow modrá voda á červená oheň chápete ale nemám důkaz co bude noví element na rok 2012 ;)
Obrázek
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od samec007 »

ale kdyby bylo card jitsu snow ták by asi bylo v ninja houdeout rovně jé card jitsu water vlevo jé card jitsi fire á v právo bude card jitsu snow kamení v právo jé kamen vody vlevo je kamen ohně ale kde bude kámen snow ale já si myslím že někde vprostřed

ták co si ó tom myslíte vy :I
Obrázek
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od Locky_Low »

Chubbop píše:Taky jsem se letos těšil na Snow ninju, ale třeba se ještě dočkáme. Sensei sice v posledních dvou novinách připomíná, že se zatím element sněhu neprojevil, ale myslím, že když začne párty a bude na ní jenom oheň a voda bude strašná nerovnováha. Voda bude mít převahu nad ohněm. Takže budeme potřebovat sníh. Já doufám v začátek prosince nebo ledna. :)
Možná se card jitsu snow objeví při té party ;) .
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od Valada06 »

O tom pochybuji, kdyžtak až po párty.... ;)
Obrázek
darknightlili
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 03. kvě 2012 16:38:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od darknightlili »

Někde jsem četla(už nevím kde),že snow ninja bude někdy v Listopadu 2012 ale nevím
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od kryserka »

Tak jako teď je sněhu dost :D . Teď by se objevit mohl :D .
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Card Jitsu Snow: Ano či ne?

Příspěvek od Valada06 »

Konečně se příští týden dočkáme nějakých oficiálních informací. Kdy tipujete, že by párty mohla probíhat? Přece jen kromě prvních dvou měsíců v roce bývají různé obměny konzervativních párty, ale výjimka potvrzuje pravidlo, že? Kdyby jsme se ho měli dočkat na konci roku, tak o něm teď asi nevydávají článek.

Co si o tom myslíte vy?
Obrázek
Zamčeno