Shapes World

batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Shapes World

Příspěvek od batman12 »

Nik3 píše:Znám jeden důvod zasekávání. Je ho těžké vyřešit takže se omlouvám. Když jedete doleva (šipka <--) a pak chcete jí doprava (šipka -->) tak musíte tu šipku <-- pustit dřív než zmáčknete --> protože při puštění jedné z šipek se pohyb přeruší i když držíte jinou. Inventář se otevírá písmenem I. Vyřešilo to ce sem ti řekl problém (potřebuji to vědět)?
otvárania inventu viem ale tam ako vídem z vezenia tak kde mám ísť?
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Shapes World

Příspěvek od Nik3 »

To je zatím konec. A zajímalo mě jestly se vyřešil problém se zasekáváním.
Ve škole mám kámoše kterej měl tolik návrhů a polovinu z nich využiji takže tímto děkuji ličimu, mému spolužákovi.
Mám nápad na ninji ale chtěl bych abyste mi řekli jestly se vám zdá můj návrh zajímaví:

Návrh 1 - Speed-jitsu
Se svým soupeřem máte oba 50 životů. Pokud se někomu životy zvýší na 200 životů vyhrál, pokud sníží na 0 prohrál. Musíte co nejrychleji kliknout na požadovanou šipku, mezitím soupeřovi přibívají životy a s čím silnějším mistrem bojujete tím mu přibívají rychleji, když správně kliknete soupeřovi ubyde 10 životů a je na řadě. Když kliknete špatně odečte se vám 5 životů. Za vítězství nad každým soupeřem je postupně bílí, žlutý, oranžový, červený, zelený, modrý, hnědý a černý pásek přes oči, přičemž po získání červeného pásku se stanete ninjou a po získání černého pásku (což je téměř nemožné protože porazit Senseie tu není jako na CP) se stanete novým Senseiem a Sensei klesne na hnědý (což je mimochodem taky obtížné získat). Sensei vás možná jednou znovu vyzve na souboj a pokud budete poražen klesnete na hnědý a pak můžete znovu porazit Senseie atd...

Nezdá se vám zajímaví? Tak nějaký sami navrhněte! PS: Ne, není to Dance Contest...
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Shapes World

Příspěvek od batman12 »

Nik3 píše:To je zatím konec. A zajímalo mě jestly se vyřešil problém se zasekáváním.
Ve škole mám kámoše kterej měl tolik návrhů a polovinu z nich využiji takže tímto děkuji ličimu, mému spolužákovi.
Mám nápad na ninji ale chtěl bych abyste mi řekli jestly se vám zdá můj návrh zajímaví:

Návrh 1 - Speed-jitsu
Se svým soupeřem máte oba 50 životů. Pokud se někomu životy zvýší na 200 životů vyhrál, pokud sníží na 0 prohrál. Musíte co nejrychleji kliknout na požadovanou šipku, mezitím soupeřovi přibívají životy a s čím silnějším mistrem bojujete tím mu přibívají rychleji, když správně kliknete soupeřovi ubyde 10 životů a je na řadě. Když kliknete špatně odečte se vám 5 životů. Za vítězství nad každým soupeřem je postupně bílí, žlutý, oranžový, červený, zelený, modrý, hnědý a černý pásek přes oči, přičemž po získání červeného pásku se stanete ninjou a po získání černého pásku (což je téměř nemožné protože porazit Senseie tu není jako na CP) se stanete novým Senseiem a Sensei klesne na hnědý (což je mimochodem taky obtížné získat). Sensei vás možná jednou znovu vyzve na souboj a pokud budete poražen klesnete na hnědý a pak můžete znovu porazit Senseie atd...

Nezdá se vám zajímaví? Tak nějaký sami navrhněte! PS: Ne, není to Dance Contest...
Hmmmmm. znie to zaujímavo určite by som si to zahral...Tá poznámka na konci :D :D :D :D :DD
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Shapes World

Příspěvek od Nik3 »

A vyřešil se ten problém se sekáním při chůzi?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Odpovědět