Legend of Card Jitsu

Zde si můžete prohlédnout soutěže, které již proběhly, nebo nebyly dokončeny.
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Legend of Card Jitsu

Příspěvek od Nik3 »

Napadlo mě uspořádat ligu v Card Jitsu protože tu už dlouho žádná nebyla a chci aby to navázalo na Jitsu Borec.

Výhry: Podpisy

Systém:
Budete rozděleni do několika skupin (podle zájmu) asi po 6 lidech. V těch skupinách bude hrát každý s každým na tři vítězství (za každé je 1 bod). Kdo těchto tří vítězství dosáhne první má +1 vítězstvý. Čtyři lidi (z každé skupiny) s nejvyšším počtem vítězství postoupí (pokud se někdy nemůže rozhodnout tak je to podle bodů) do play-off kde se hraje na dvojice vyřazovací metodou.

Přihlašujte se (podmínka je být ninja, tj. mít poraženého Senseie) tady do tématu a to do 31. listopadu.
Přihlášení lidi:
samec007 - ?
Honza009 - Honza009
sarinka - Sarka026
wasdreq2 - ?
Locky_Low - Anorijet
Andorin - Anorijeta
Petr17 - petr17
Účast jen možná:
Ccdn - ?
fsf333 - ?

Pravděpodobné rozdělení do základních skupin

Skupina A:
samec007
Honza009
sarinka
Petr17

Skupina B:
wasdreq2
Locky_Low
Andorin

Bannery:
Obrázek

Kód: Vybrat vše

[url=http://forum.fan-club-penguin.cz/viewtopic.php?f=30&t=1390][img]http://img202.imageshack.us/img202/1577/podpis2.png[/img][/url]
Vyroben mnou
Naposledy upravil(a) Nik3 dne pát 25. lis 2011 20:34:39, celkem upraveno 11 x.
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od samec007 »

tak ja mam zajem ale dej tady taky v kolik hod. a jaki den a jaky den ale jak se bude hrat ta to fakt nevim no prosim jak se bude hrat to tu hlavně napiš
Obrázek
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od Nik3 »

To bude zálažet na tom kolik se přihlásí lídí
Ale bude to asi takto:
Budete rozděleni do několika skupin (podle zájmu) asi po 6 lidech. V těch skupinách bude hrát každý s každým na tři vítězství (za každé je 1 bod). Kdo těchto tří vítězství dosáhne první má +1 vítězstvý. Čtyři lidi (z každé skupiny) s nejvyšším počtem vítězství postoupí (pokud se někdy nemůže rozhodnout tak je to podle bodů) do play-off kde se hraje na dvojice vyřazovací metodou.
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od Ccdn »

Zájem by z mé strany byl, ale byl bych radši kdyby Jitsu Borce znovu organizoval Šaman. Niku nic proti tobě, ale bylo by to podle mě lepší s Šamanovou bezchybnou organizací. Navíc moc nemám rád když jsou soutěže organizovány stylem:
Pokud by někdo daroval unlock nebo dokonce membership pro vítěze byl bych rád ale jinak jen podpisy. Sám bych taky asi soutěžil.
Takže můj názor znáš. Pokud by se ale vše dobře zorganizovalo šel bych do toho. Tahle soutěž tu totiž chyběla.
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od Honza009 »

du do toho rád budu bojovat ninja sem
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od Nik3 »

Ccdn, ono jde o to že Šaman už tu několik měsíců nebyl a rozhodl jsem se to zorganizavot já. Ale napadlo mě to až dneska takže... ;)
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od fsf333 »

Ne, nebudu se přihlašovat.. Proč? Protože vim, jak to dopadne.. Zmatek, všichni se budou hádat, bude tu bordel a tak.. Taky bych tě chtěl poprosit, aby jsi změnil název této soutěže, protože Jitsu Borec je Šamanova soutěž. Pojmenuj si to třeba Card Jitsu Master, ale Jitsu Borec je taťky :)..
Já vim, že táta už sem nechodí, ale jestli nemáš jeho souhlas, tak to nesmí mít nic společného s Jitsu Borem. Díky. :)
A taky protože bych vás všechny porazil! Mwhahaha :D! (Ne, nemyslim to vážně, je to hlavně o štěstí a o soupeři :D "ctyrlistek" )
Jo a taky mi přijde absurdní, že ty jsi pořadatel, a sám se zúčastňuješ (Nic proti) :)..

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od Nik3 »

Jak už sem řekl. Teprv dneska mě to napadlo a tak se to bude teprv rozvíjet. A jo, taky jsem přemýšlel a nakonec to asi fakt přejmenuju
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od fsf333 »

Nik3 píše:Jak už sem řekl. Teprv dneska mě to napadlo a tak se to bude teprv rozvíjet. A jo, taky jsem přemýšlel a nakonec to asi fakt přejmenuju
Super, díky :). Hele, uvidím, kolik lidí se přihlásí, jaký lidi, a potom se možná zúčastním. Udělej nějakej web zadarmo, ať se to nemusí všechno řešit tady. Snad to bude dobrý, a budu se moct přihlásit, s tím, že nebudou žádný problémy. ;)..

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Jitsu Borec 6

Příspěvek od Nik3 »

fsf333 píše:
Nik3 píše:Jak už sem řekl. Teprv dneska mě to napadlo a tak se to bude teprv rozvíjet. A jo, taky jsem přemýšlel a nakonec to asi fakt přejmenuju
Super, díky :). Hele, uvidím, kolik lidí se přihlásí, jaký lidi, a potom se možná zúčastním. Udělej nějakej web zadarmo, ať se to nemusí všechno řešit tady. Snad to bude dobrý, a budu se moct přihlásit, s tím, že nebudou žádný problémy. ;)..
Taky doufám (že nebudou žádný problémy)
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Zamčeno