Epic tance :D

batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Epic tance :D

Příspěvek od batman12 »

http://www.youtube.com/watch?v=gSoEM1Ew ... re=related pozrite už má aj druhé video :). Je to fakt husté a robí aj bombové videá na hry a pod.
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic tance :D

Příspěvek od Lilly49221 »

Mňa dostala tie videá o Nyan cat 10 hours challange :DD
Obrázek
ajo33766

Re: Epic tance :D

Příspěvek od ajo33766 »

Viem,zase idem kritizovať...Video dobré ale nadpis...mi to nedalo :D
Epic Tance?Neviem či si chcel dať Epic Tanec ale potom je to v zlom páde.Ak si chcel napísať Epic Dance tak Dance je s D :)
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic tance :D

Příspěvek od Lilly49221 »

ajo33766 píše:Viem,zase idem kritizovať...Video dobré ale nadpis...mi to nedalo :D
Epic Tance?Neviem či si chcel dať Epic Tanec ale potom je to v zlom páde.Ak si chcel napísať Epic Dance tak Dance je s D :)
Tebe vadí toľko vecí :P
Obrázek
ajo33766

Re: Epic tance :D

Příspěvek od ajo33766 »

Lilly49221 píše:
ajo33766 píše:Viem,zase idem kritizovať...Video dobré ale nadpis...mi to nedalo :D
Epic Tance?Neviem či si chcel dať Epic Tanec ale potom je to v zlom páde.Ak si chcel napísať Epic Dance tak Dance je s D :)
Tebe vadí toľko vecí :P
Ak nevie niekto napísať správne Dance (jednoduché slovo) tak neviem čo chce v živote dosiahnuť...
Mne to nevadí,pre mňa za mňa nech je tupý ako poleno.Iba moja dobrá vôla (aj keď sa to nezdá) ma vedie k tomu ho napomenúť...Možno si to po mojom napomenutí zapamätá a bude o slovíčko z angličtiny múdrejší,možno nie...
Keď ťa učiteľka v škole napomenie,že toto máš zle povieš jej že jej vadí toľko vecí?Nie...Prečo?Pretože ťa chce niečo naučiť,a o to ide aj mne,aj keď je to jedno slovíčko fakt nepodstatné a ja to viem :) .Ale rovnako by som ho napomenul aj pri vážnej chybe,ale aj pri takejto jednoduchej,a nielen jeho.Neberte to v zlom,chcem len pomôcť aj keď len buzerujem,ale viz. príklad zo školy hore ;).
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic tance :D

Příspěvek od Lilly49221 »

Bože, tak chcel napísať tanec a pomýlil sa...
Aj ja, keď upozorňujem ľudí na pravopisné chyby, napíšu, že im je to jedno ;) Ale proste, to kazí oči pozerať sa, ako niekto napíše v slove byť (existovať) biť, alebo za tvrdé koncovky píše mäkké i...

To v nadpise je však len preklep, ktorý sa stane z nepozornosti :)
Obrázek
ajo33766

Re: Epic tance :D

Příspěvek od ajo33766 »

Lilly49221 píše:Bože, tak chcel napísať tanec a pomýlil sa...
Aj ja, keď upozorňujem ľudí na pravopisné chyby, napíšu, že im je to jedno ;) Ale proste, to kazí oči pozerať sa, ako niekto napíše v slove byť (existovať) biť, alebo za tvrdé koncovky píše mäkké i...

To v nadpise je však len preklep, ktorý sa stane z nepozornosti :)
Však aj preto som ho opravil ;) .Je mi jasné že nikto nerobí chyby zámerne :) .
A je mi jasné,že ma má aj tak v .....x)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Epic tance :D

Příspěvek od batman12 »

ajo33766 píše:Viem,zase idem kritizovať...Video dobré ale nadpis...mi to nedalo :D
Epic Tance?Neviem či si chcel dať Epic Tanec ale potom je to v zlom páde.Ak si chcel napísať Epic Dance tak Dance je s D :)
Epic Tance pretože ich má viac :/
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Epic tance :D

Příspěvek od wasdreq2 »

ajo33766 píše:Viem,zase idem kritizovať...Video dobré ale nadpis...mi to nedalo :D
Epic Tance?Neviem či si chcel dať Epic Tanec ale potom je to v zlom páde.Ak si chcel napísať Epic Dance tak Dance je s D :)
a to ta nenapadlo ze to napísal dobre?
TANCE = množné číslo od slova TANEC
ajo33766

Re: Epic tance :D

Příspěvek od ajo33766 »

wasdreq2 píše:
ajo33766 píše:Viem,zase idem kritizovať...Video dobré ale nadpis...mi to nedalo :D
Epic Tance?Neviem či si chcel dať Epic Tanec ale potom je to v zlom páde.Ak si chcel napísať Epic Dance tak Dance je s D :)
a to ta nenapadlo ze to napísal dobre?
TANCE = množné číslo od slova TANEC
Nenapadlo!Prečo?Pretože sa k slovu "epic" napíše väčšinou slovo anglického výrazu..."Epic fail" atp...Takže som čakal výraz "Epic Dance"...A ja tam vidím len jedného človeka čo tancuje jeden tanec..Nie nevyznám sa do tancov prepáčte...
A prečo si to napísal druhý krát?Stačilo mi to raz napísať od Batmana...Nemusíš všetko opakovať aby to vyznelo že máš pravdu...Keď si to chcel už trochu "poslovenčiť" tak si mal "poslovenčiť" aj výraz Epic...Čize "Epické Tance"....Takto to vyznie dosť divne ako sa vraví "maďarsky" a človek si myslí že si sa pomýlil a chcel si napísať "dance".Ale nikto nieje neomylný,ani ja.Však? ;P
Odpovědět