Minecraft server Gameteam

Odpovědět
pušík
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 15
Registrován: sob 01. kvě 2010 7:01:25

Minecraft server Gameteam

Příspěvek od pušík »

Ahoj po velmi dlouhé době zase píšu. Již dlouhou dobu hraju MC na supr serveru Gameteam. Jeto vlastně portál se servery na více her než MC. Já teda hlavně hraju na druhém serveru (má to dva servery) ale i na prvním to je supr.
Takže se mrkněte na www.gameteam.cz a uvidíte ;) přeji supr pařbu a šťsastný nový rok ;)
PS: nick tam mám craftmen1997 - pozice Vip helper
ajo33766

Re: Minecraft server Gameteam

Příspěvek od ajo33766 »

pušík píše:Ahoj po velmi dlouhé době zase píšu. Již dlouhou dobu hraju MC na supr serveru Gameteam. Jeto vlastně portál se servery na více her než MC. Já teda hlavně hraju na druhém serveru (má to dva servery) ale i na prvním to je supr.
Takže se mrkněte na http://www.gameteam.cz a uvidíte ;) přeji supr pařbu a šťsastný nový rok ;)
PS: nick tam mám craftmen1997 - pozice Vip helper
Iba reklamu robíš.Server na dve veci.Furt padá,lagy..Admini skoro vôbec nevnímajú hráčov a kým to není na fore ani si to nevšimnú.Hnusné stavby atp.A bez VIP si skoro nezahráš...
Teplicak
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13. dub 2010 20:28:07

Re: Minecraft server Gameteam

Příspěvek od Teplicak »

ajo33766 píše:
pušík píše:Ahoj po velmi dlouhé době zase píšu. Již dlouhou dobu hraju MC na supr serveru Gameteam. Jeto vlastně portál se servery na více her než MC. Já teda hlavně hraju na druhém serveru (má to dva servery) ale i na prvním to je supr.
Takže se mrkněte na http://www.gameteam.cz a uvidíte ;) přeji supr pařbu a šťsastný nový rok ;)
PS: nick tam mám craftmen1997 - pozice Vip helper
Iba reklamu robíš.Server na dve veci.Furt padá,lagy..Admini skoro vôbec nevnímajú hráčov a kým to není na fore ani si to nevšimnú.Hnusné stavby atp.A bez VIP si skoro nezahráš...
Musis všechno kritizovat?

k tematu : Taky jsem tam chvíli hral,ale žadný lagy ani hnusne stavby jsem tam neviděl..
Obrázek
2x 3.místo v Jitsu Borci!!!!
FK Zenit Petrohrad 4ever!!!!
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft server Gameteam

Příspěvek od Ccdn »

Uvidím. Zítra (no vlastně asi dneska) tenhle server vyzkouším a uvidím.
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Minecraft server Gameteam

Příspěvek od batman12 »

ajo33766 píše:
pušík píše:Ahoj po velmi dlouhé době zase píšu. Již dlouhou dobu hraju MC na supr serveru Gameteam. Jeto vlastně portál se servery na více her než MC. Já teda hlavně hraju na druhém serveru (má to dva servery) ale i na prvním to je supr.
Takže se mrkněte na http://www.gameteam.cz a uvidíte ;) přeji supr pařbu a šťsastný nový rok ;)
PS: nick tam mám craftmen1997 - pozice Vip helper
Iba reklamu robíš.Server na dve veci.Furt padá,lagy..Admini skoro vôbec nevnímajú hráčov a kým to není na fore ani si to nevšimnú.Hnusné stavby atp.A bez VIP si skoro nezahráš...
Ajo ja už ťa pomaly začnem nahlasovať za to kritizovanie tebe sa nič nepáči :/
Odpovědět