Darkorbit

Odpovědět
Petr17
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: pon 11. dub 2011 15:21:08

Darkorbit

Příspěvek od Petr17 »

Znáte tuhle hru?Máte na výběr ze tří vesmírných společností.MMO,EIC a VRU(mimochodem VRU je nej) pak lítáte ve vesmíru ničíte vetřelce a hráče ostatních firem. Jsou 2 platidla uridium a kredity.Kredity se dají získat za sestřely protivníků a uridium za úkoly nebo koupením za realné peníze :/. můžete spolupracovat s hráči své firmy nebo hrát jako sólista. sbíráte ocenění dostáváte se na vrchol a děláte čest své firmě. Hra je téměř nekonečná a je to dobrá sranda.Hraju na serveru Česko2 a rád bych kdyby někdo chtěl hrát semnou ;).
http://youtu.be/8-lnD5CDYXw - Moje asi Best video :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZpxAaoK4F1s
Hodnocení her:
1. Darkorbit
2. ClubPenguin
3. Tennis Duel
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Darkorbit

Příspěvek od wasdreq2 »

Ježura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 245
Registrován: pát 19. lis 2010 16:56:16
Bydliště: ostopovice

Re: Darkorbit

Příspěvek od Ježura »

Jen tak mimochodem... řekl bych spíš že to byla dobrá hra, teď už BP(BigPoint-provozovatel hry) jde jen o peníze. A navíc buď je to samej boháč(ti si tu hru zaplatí), nebo samej boter(bot=zakázaný program který za vás dělá činosti ve hře, které pomáhají v postupu, v konkrétním případě za vás zbíra bonus boxi). A uridium se dá získat i sestřelováním NPC(Non player character), neboli vetřelců. Ale nemá smysl vychloubat vlastní firmu, strašně záleží na serveru, a důležitější než pořadí, je kolektiv. Hra je poslední dobou plná chyb, a nedělají nic jinýho že vymýšlí novinky za hodně uridia, a následně je opravujou aby fungovali... Nikoho nechci odradit, jen kdybyste začli hrát, na co se máte připravit. A pár rad pro začátek:pokud máte loď za kr. radši si našetřet kr. na novou, ani kupóny na opravu nepoužívejte, budou se hodit na opravy uridiové lodi. Ŕadši začněte na maldých serverech, na starších(třeba Globalní Evropa 2) se nemáte šanci uchytit. Dokud se nezaměříte na lov hráčů, nekupujte munici za uridium. Pokud někdo chcete poradit, napište mi(sz), neříkám že jsem dobrej, ale mám zkušennosti obvzlášť se začínáním(začínal jsem 2x).

série Star Wars filmů je nejlepší série filmů na světě, jen tomu někteří ještě nepřišly na kloub. ;)
Obrázek
I´m back!
Odpovědět