Minecraft stavby bez cheatů

Minecraft a vše kolem něj.
gzgi
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 16. úno 2012 0:40:04
Bydliště: Uh.Hradiště Štěpnická 1106

Re: Minecraft stavby bez cheatů

Příspěvek od gzgi »

Ccdn píše:Creativ je v tomhle ohledu chápán jako cheat. Tohle téma je hádám o stavbách pouze z natěžených surovin.
Já nemám ani žádné Cheaty stáhnuté. Ani třeba Too many items Atd.
Gzgi, na Fan-Club-Penguin se jmenuji raketa
Lupax1
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25. pro 2012 16:45:09
Skype: maximax102

Re: Minecraft stavby bez cheatů

Příspěvek od Lupax1 »

Ja hraju Minecraft od test verze a koupil jsem si Minecraft original a mam super dum a creativ neni cheat :P
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Minecraft stavby bez cheatů

Příspěvek od Lisured »

Lupax1 píše:Ja hraju Minecraft od test verze a koupil jsem si Minecraft original a mam super dum a creativ neni cheat :P
Toto téma je o stavbách vytvořených jen za užití hráčem natěžených surovin. Když člověk suroviny získá bez práce, ať už pomocí TMI nebo Creative inventáře, přichází o část toho silného pocitu, že něco dokázal. Sám vůči Creative režimu nic nemám a stavění rozsáhlejších projektů bez něj považuji za lehčí formu masochismu, ale proti gustu…
Lisured podle vzoru pán
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft stavby bez cheatů

Příspěvek od Tojsemja »

Tak zase musíme upřesnit, jak je vlastně creative vnímán jako cheatování. Když já stavím nějakou velkou kontrapci (resp. větší, třeba spawner trapy dávám na jeden zátah), nejprve si v Creativu do podrobna postavím její podobiznu 1:1, a teprve až jsem se vším spokojen, přecházím do Survivalu a tam se pouštím do přestavění. Je to "bez cheatů"?

Asi záleží na úhlu pohledu, ale na přibližné definici bych se s Lisuredem shodl.

EDIT: Aha, tak pardon, on Lisured už myslel i na to.
Lisured píše:...sám vůči Creative režimu nic nemám a stavění rozsáhlejších projektů bez něj považuji za lehčí formu masochismu...
Přeber si to, jak chceš, gzgi, ale ani já TMI a jemu podobné neuznávám. Každého víc ohromí ručně vyřezaná ledová socha, než zmražená voda napuštená v tvořítku.
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Odpovědět