Anketa: Headery

Který header se vám líbí víc?

Levá půlka se mi líbí víc
16
84%
Pravá půlka se mi líbí víc
3
16%
 
Celkem hlasů: 19

Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Anketa: Headery

Příspěvek od Chubbop »

Hlasujte který header se vám líbí víc! Neberte to prosím jako "oba jsou skvělé". Zajímá nás co si myslíte, jaký typ vyžadujete a jaký styl se vám víc líbí. A pokud to jenom trochu půjde, zkuste se neřídit sympatiemi k danému adminovi.
Obrázek
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od wasdreq2 »

Chubbop píše:Hlasujte který header se vám líbí víc! Neberte to prosím jako "oba jsou skvělé". Zajímá nás co si myslíte, jaký typ vyžadujete a jaký styl se vám víc líbí. A pokud to jenom trochu půjde, zkuste se neřídit sympatiemi k danému adminovi.
že "oba jsou skvělé" ten bol dobrý :D
rozhodne je ľavá polovica krajšia ako pravá
ta pravá je trochu chaotická a to tekvicové pole je ta nejak divne orezané
vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od vtipoman »

Mě osobně o dost víc ten vpravo (valadův).Ten vlevo se mi zdá moc prázdný.Ale oba musely dát hodně práce. :)
Naposledy upravil(a) vtipoman dne čtv 18. říj 2012 17:27:12, celkem upraveno 1 x.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Valada06 »

vtipoman píše:Mě osobně o dost víc ten vlevo (valadův).Ten vpravo se mi zdá moc prázdný.Ale oba musely dát hodně práce. :)

Díky, ale ty strany jsi řekl úplně obráceně. :DD ;)
Obrázek
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Honza009 »

Líbí se mi levá pulka protože je taková strašidelná takové mrtvé ticho líbí se mi moc. :DD
Subtrop
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 19
Registrován: sob 01. zář 2012 19:40:24

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Subtrop »

Hlasovala jsem pro Chubbopovu půlku. A to z pár důvodů:

1. Příjde mi to takové... strašidelné, hodí se to k halloweenu. Ne, že by se to valadovo nehodilo... jen mi to příjde docela přeplácané.
2. Hezky se na to kouká.

Ale, třeba bych tam přidala obrázek ducha Gerivalda, to on je hlavní zápletkou letošního halloweenu.:)

Ale i valadova půlka je nádherná. Upřímně, dlouho jsem se rozhodovala, kdo získá můj hlas.:)
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od borec12 »

mě se líbí obě strany,ale jelikož Chubbob s tím má zkušenosti tak hlasuji pro Valadu06 za snahu ;) ;)
CP je nej online hra!!!!
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Tojsemja »

Nic osobního, Valado, ale v jednoduchosti je síla. Dvakrát tak, pokud se jedná o stísněnou atmosféru halloweenu. Chubhop je můj favorit. ;)
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Chubbop »

Koukám jak se to tu krásně rozmohlo. Tak pojďme na čtvrteční otázky a odpovědi!
vtipoman píše:Ten vlevo se mi zdá moc prázdný.
Je to proto, že už jsem nevěděl co tam dát. Seděl jsem nad tím hodinu a nakonec jsem tam dal 4 listy :DD . Nechtěl jsem narušit atmosféru a žádný vhodný tučňák nebyl k dispozici.
Subtrop píše:Ale, třeba bych tam přidala obrázek ducha Gerivalda, to on je hlavní zápletkou letošního halloweenu.
No ono to dost dobře nešlo. Header byl hotový před párty a duch Geriwalda v té době nikde nebyl. Byl jenom na obraze a v novinách, ale v obou případech ho 1. byla jenom půlka, 2. byl nahnědlé barvy. A dokreslovat jsem ho opravdu neměl odvahu :) . Pochopitelně, že teď už mám Geriwaldů plnou složku.
borec12 píše:mě se líbí obě strany,ale jelikož Chubbob s tím má zkušenosti tak hlasuji pro Valadu06 za snahu
To je přesně to proč jsem říkal aby jste pokud možno zkusili zapomenout čí je čí, ale díky, že jsi to alespoň napsal do tématu :) .
borec12 píše:Chubhop je můj favorit.
Už zas? :D


A mimochodem. Dokážete v mojí půlce najít ukrytý sneak peek na listopad? :D
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Valada06 »

Tak asi nadešel čas, abych k tomu taky něco napsal (i když o to asi nikdo nestojí). Ano, od počátku jsem věděl, že Chubbopova práce bude lepší než moje Ano od počátku jsem věděl, že se bude dělat anketa. A ano, tušil jsem, že se neshledám s moc velkým úspěchem.
wasdreq2 píše:tekvicové pole je ta nejak divne orezané
A zase ano, ty dýně jsou tam divně dané, nijak jsem je neupravoval asi jsem měl, ale při prvním pohledu mi to nepřešlo tak hrozné.
Citace většiny píše:Je to přeplácané
To je asi taky pravda teď to vím, ale věřte mi,že když jsem ten header dělal, tak mi to tak nepřišlo. :)
Budiž Vám útěchou, že neplánuji headery dělat pravidelně k tomuto mě vlastěn technicky Chubbop přemluvil, ale přiznám se, že mi úprava grafiky chyběla, i když mi to tolik nejde, ale občas hold rád něco vytvořím.

Grafickou tvorbu zas na hodně dlouhou dobu přenechám Chubbopovi a budu se věnovat tomu, co mi snad jde alespoň trochu obstojně a co mě opravdu baví a to jsou překlady videí a anglických textů. Tak zase někdy u grafické tvorby nashle. Doufám, že přístě to dopadne líp a Chubbopovi gratuluji!

P.S. Díky všem co mě podpořili a případně ještě podpoří moc si toho vážím...
Obrázek
Zamčeno