Operation Blackout (operace Zatmění)

Co se koná na Clubu Penguin
Odpovědět
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Chubbop »

valada06 píše:
Chubbop píše:
valada06 píše: Já jsem, ale mluvil o zprávě Lance na teitteru. :)
Lance toho navykládá. Já tomu neuvěřím dokud to neuvidím (dle platných pravidel). Kromně toho mám další vlastní teorii založenou na Fantomasovi :D
Ale prosím Tě, ty se prostě jen nechceš podívat pravdě do očí! To je něco úplně jiného... :D
Je to skvělý způsob jak ze všeho vybruslit.
Obrázek
Petr17
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: pon 11. dub 2011 15:21:08

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Petr17 »

Tak operace hotova. A musím říct že ten závěr je suprovej! Ale nechci kazit radost ostatním, takže si musíte zjistit sami jak to dopadne :DD
http://youtu.be/8-lnD5CDYXw - Moje asi Best video :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZpxAaoK4F1s
Hodnocení her:
1. Darkorbit
2. ClubPenguin
3. Tennis Duel
Dodge 71
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24. lis 2012 10:58:29

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Dodge 71 »

Ahojte, mám takový malý problém :/ Splnil jsem všechny mise Blackoutu přesně v termínech a na úplném konci dostal pin. Poté jsem si řekl, že si znovu pustím závěrečnou část a tak jsem znovu odemkl "hlavolam", no na konci videa se mi objevila tabulka, že jsem našel "Cover Agent Station", kliknul jsem že jí chcu, ale ihned mi to napsalo, že už není dostupná... :( Přitom jsem si k tomu našel, že to je Free item a nikde dřív se mi neobjevila... nevíte někdo co s tím?
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Valada06 »

Dodge 71 píše:Ahojte, mám takový malý problém :/ Splnil jsem všechny mise Blackoutu přesně v termínech a na úplném konci dostal pin. Poté jsem si řekl, že si znovu pustím závěrečnou část a tak jsem znovu odemkl "hlavolam", no na konci videa se mi objevila tabulka, že jsem našel "Cover Agent Station", kliknul jsem že jí chcu, ale ihned mi to napsalo, že už není dostupná... :( Přitom jsem si k tomu našel, že to je Free item a nikde dřív se mi neobjevila... nevíte někdo co s tím?
Mně taky nejde vzít, asi je to nějaký bug. Nezbývá nám nic jiného, než čekat, až to opraví. ;)
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Ccdn »

Závěr teda fakt super. I když by mě tedy zajímalo: Jak to teď bude dál? Super "párty".

P.S.: Taky mě štve, že to teď nejde vzít. Asi fakt nějaká chyba.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Valada06 »

Ccdn píše:Závěr teda fakt super. I když by mě tedy zajímalo: Jak to teď bude dál? Super "párty".

P.S.: Taky mě štve, že to teď nejde vzít. Asi fakt nějaká chyba.
Taky si kladu otázku, jak to teď bude dál. Tu misi mohli dělat všichni, takže teď každý ví o EPF a každý ví, že AA je The Director, asi bych to viděl ta, že to nechybí být EPF se zase na nějakou dobu schová a vrátí se to do starých kolejí. EPF totiž nezruší, to by tu základnu zničili celou a nic jiného mě nenapadá, ale uvidíme. Jinak za dva týdny tu máme Vánoce a pak cestovaní do pravěku, takže zábava rozhodně nekončí... :)
Obrázek
darknightlili
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 03. kvě 2012 16:38:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od darknightlili »

Konečně hotovo!!
PodrobnostiŽe je Aunt Arctic The Director není zas takové překvápko(pro ty,co to tušili ;) )
No a Herbert? Ten asi někam zalezl a...možná že se ještě ukáže. :D :DD
Naposledy upravil(a) Valada06 dne sob 24. lis 2012 14:03:29, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Doplněn spoiler, prosím používejte ho, když chcete vyzradit tak zásadní informaci...
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Premysl »

valada06 píše:
Ccdn píše:Závěr teda fakt super. I když by mě tedy zajímalo: Jak to teď bude dál? Super "párty".

P.S.: Taky mě štve, že to teď nejde vzít. Asi fakt nějaká chyba.
Taky si kladu otázku, jak to teď bude dál. Tu misi mohli dělat všichni, takže teď každý ví o EPF a každý ví, že AA je The Director, asi bych to viděl ta, že to nechybí být EPF se zase na nějakou dobu schová a vrátí se to do starých kolejí. EPF totiž nezruší, to by tu základnu zničili celou a nic jiného mě nenapadá, ale uvidíme. Jinak za dva týdny tu máme Vánoce a pak cestovaní do pravěku, takže zábava rozhodně nekončí... :)
Zrušit EPF a Herberta je jako zrušit Card Jitsu - nemyslitelné. Navíc Herbert ještě neodcestoval a nakonec se dozvíme, že Director má v záloze ještě jinou tajnou společnost :D
Jen mě udivuje že se na párty neobjevila PH z misí na Nintendu, ta by klidně mohla být v té 6 komoře chladiče :) .
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Lisured »

Premysl píše:
valada06 píše:
Ccdn píše:Závěr teda fakt super. I když by mě tedy zajímalo: Jak to teď bude dál? Super "párty".

P.S.: Taky mě štve, že to teď nejde vzít. Asi fakt nějaká chyba.
Taky si kladu otázku, jak to teď bude dál. Tu misi mohli dělat všichni, takže teď každý ví o EPF a každý ví, že AA je The Director, asi bych to viděl ta, že to nechybí být EPF se zase na nějakou dobu schová a vrátí se to do starých kolejí. EPF totiž nezruší, to by tu základnu zničili celou a nic jiného mě nenapadá, ale uvidíme. Jinak za dva týdny tu máme Vánoce a pak cestovaní do pravěku, takže zábava rozhodně nekončí... :)
Zrušit EPF a Herberta je jako zrušit Card Jitsu - nemyslitelné. Navíc Herbert ještě neodcestoval a nakonec se dozvíme, že Director má v záloze ještě jinou tajnou společnost :D
Jen mě udivuje že se na párty neobjevila PH z misí na Nintendu, ta by klidně mohla být v té 6 komoře chladiče :) .
Řekl bych, že ta 6. komora byla určená pro tebe. A sázel bych spíš na přestavbu. Myslím, že 2 tajné společnosti už stačí.
Lisured podle vzoru pán
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Premysl »

Lisured píše: Řekl bych, že ta 6. komora byla určená pro tebe.
To mi opravdu nedošlo, ale ty se tam taky můžeš zmrazit :)
Odpovědět