Operation Blackout (operace Zatmění)

Co se koná na Clubu Penguin
Odpovědět
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Nevíte někdo jak se dostat do té místnosti s tím ovláacím panelem a tím Herbertovým laserem? Vedle toho je chodba, kterou se jde ke třetímu terminálu.
Víme. Ale i když to vím tak tam nejdu. Nechci se připravit o překvapení. A navíc je to dle mého názoru forma cheatování.
valada06 píše:
Premysl píše:Všimli jste si jak všude přibývá sníh? Herbert nám naservíruje Snow Dojo na stříbrném (nebo sněhovém?) podnose :D

Letos už na něj není místo (budou Vánoce) jedině v lednu... ;)
Já věřím tomu, že by se vešel pokud to bude jeden týden ;) (jakože vždycky bylo). Pokud ne, tak to očekávám nejpozději v únoru. Věřím tomu, že ten sníh všude kolem vydrží až do Vánoc :)
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Ccdn »

Aha, tak díky. Já jen, že jsem tam vyděl nějaké tučňáky tak jsem si myslel, že se tam dá normálně dostat.

EDIT: Jinak "párty" se mi dost líbí. Líbí se mi hudba, místnosti a free itemy :)
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Premysl »

!!!SPOILER!!!
Spoiler jak prase (kdo nechce přijít o překvapení, neklikat, ono je už dost velké teď):
PodrobnostiPřed chvílí jsem se dostal na CP a vidim, že zajali Jet Pack Guy. Odblokuju 5 terminal a vrátím se do místnosti s laserem a co nevidím? V chladící nádrži je sám director! (anebo jen jeho kostym?)

Obrázek

Kvůli jednomu bugu máme možnost vědět něco, co už ale dávno všichni tušíme
Obrázek
(omlouvám se, obrázky jsem neuploadnul sám ale vypůjčil z jednoho webu)

Edit: Upravil jsem výraznost spoileru. -Chubbop
Edit: A já jsem napravil barvičky :) (do prvního tagu se musí napsat a ne jen [barva]) -Premysl
Edit: Pokud vím ty barvičky jsem tam nastavil ještě já :D Já si to nepamatoval, tak jsem zkoušel, ale skončil jsem na tomto formátu :D. -Chubbop
Naposledy upravil(a) Premysl dne čtv 22. lis 2012 19:41:52, celkem upraveno 1 x.
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Ccdn »

Tahle "párty" se mi líbí čím dál, tím víc. Hodně itemů, dobrá hudba, Herbert jako náš nový "vůdce" a s tím spojená změna novin atd. :D Prostě super akce.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Valada06 »

Premysl píše:!!!SPOILER!!!
Spoiler jak prase (kdo nechce přijít o překvapení, neklikat, ono je už dost velké teď):
PodrobnostiPřed chvílí jsem se dostal na CP a vidim, že zajali Jet Pack Guy. Odblokuju 5 terminal a vrátím se do místnosti s laserem a co nevidím? V chladící nádrži je sám director! (anebo jen jeho kostym?)

Obrázek

Kvůli jednomu bugu máme možnost vědět něco, co už ale dávno všichni tušíme
Obrázek
(omlouvám se, obrázky jsem neuploadnul sám ale vypůjčil z jednoho webu)

Edit: Upravil jsem výraznost spoileru. -Chubbop
Netušil jsem, že fakt udělají něco takového, i když je fakt, že teď pro to byla dobrá příležitost... Ale mohli to líp ohlídat a ještě to po dobu párty tutlat a né to hned „potvrdit“, ale teď už se s tím nedá nic dělat. :)
Obrázek
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Premysl »

valada06 píše:
Premysl píše:!!!SPOILER!!!
Spoiler jak prase (kdo nechce přijít o překvapení, neklikat, ono je už dost velké teď):
PodrobnostiPřed chvílí jsem se dostal na CP a vidim, že zajali Jet Pack Guy. Odblokuju 5 terminal a vrátím se do místnosti s laserem a co nevidím? V chladící nádrži je sám director! (anebo jen jeho kostym?)

Obrázek

Kvůli jednomu bugu máme možnost vědět něco, co už ale dávno všichni tušíme
Obrázek
(omlouvám se, obrázky jsem neuploadnul sám ale vypůjčil z jednoho webu)

Edit: Upravil jsem výraznost spoileru. -Chubbop
Netušil jsem, že fakt udělají něco takového, i když je fakt, že teď pro to byla dobrá příležitost... Ale mohli to líp ohlídat a ještě to po dobu párty tutlat a né to hned „potvrdit“, ale teď už se s tím nedá nic dělat. :)
Oni to taky takhle "nepotvrdili", kdyby vsadili na osvědčené oddělené místnosti tak by se tohle nestalo. Ono to souvisí s bugem, že se dostaneš přímo do finální místnosti mimo ten tunel. Když pak uděláš závěrečnou misi nemělo by se nic stát, ale někomu se zobrazilo to finální video. Ale ono to tak nevadí, kdo je překvapen teď je úplně stejně překvapený jako ten co to bude mít oficiálně podané.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Valada06 »

Premysl píše:
valada06 píše:
Premysl píše:!!!SPOILER!!!
Spoiler jak prase (kdo nechce přijít o překvapení, neklikat, ono je už dost velké teď):
PodrobnostiPřed chvílí jsem se dostal na CP a vidim, že zajali Jet Pack Guy. Odblokuju 5 terminal a vrátím se do místnosti s laserem a co nevidím? V chladící nádrži je sám director! (anebo jen jeho kostym?)

Obrázek

Kvůli jednomu bugu máme možnost vědět něco, co už ale dávno všichni tušíme
Obrázek
(omlouvám se, obrázky jsem neuploadnul sám ale vypůjčil z jednoho webu)

Edit: Upravil jsem výraznost spoileru. -Chubbop
Netušil jsem, že fakt udělají něco takového, i když je fakt, že teď pro to byla dobrá příležitost... Ale mohli to líp ohlídat a ještě to po dobu párty tutlat a né to hned „potvrdit“, ale teď už se s tím nedá nic dělat. :)
Oni to taky takhle "nepotvrdili", kdyby vsadili na osvědčené oddělené místnosti tak by se tohle nestalo. Ono to souvisí s bugem, že se dostaneš přímo do finální místnosti mimo ten tunel. Když pak uděláš závěrečnou misi nemělo by se nic stát, ale někomu se zobrazilo to finální video. Ale ono to tak nevadí, kdo je překvapen teď je úplně stejně překvapený jako ten co to bude mít oficiálně podané.
Já jsem, ale mluvil o zprávě Lance na twitteru. :)
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Chubbop »

valada06 píše: Já jsem, ale mluvil o zprávě Lance na teitteru. :)
Lance toho navykládá. Já tomu neuvěřím dokud to neuvidím (dle platných pravidel). Kromně toho mám další vlastní teorii založenou na Fantomasovi :D
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:
valada06 píše: Já jsem, ale mluvil o zprávě Lance na teitteru. :)
Lance toho navykládá. Já tomu neuvěřím dokud to neuvidím (dle platných pravidel). Kromně toho mám další vlastní teorii založenou na Fantomasovi :D
Ale prosím Tě, ty se prostě jen nechceš podívat pravdě do očí! To je něco úplně jiného... :D
Obrázek
Porshe7
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 08. lis 2012 15:39:49
Skype: ninjago37
Bydliště: Tehov,Osada

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Porshe7 »

Chubbop píše:
Lae19 píše:Mám otázku, bude cez túto párty niake stretnutie?
Z naší strany oficiální stretnutie neplánujeme. Chystáme ho až na Vánoce.

Nicméně já osobně si chci konečně poprvé zahrát nějakou hru celou v divadle. A tuhle hrát chci! (budu potřebovat kolegy herce ideálně membery :DD ). K free itemu. Myslím, že nemembeři budou mít ten kostým Klutzyho. Pravděpodobně i ty věcy, které půjdou získat každý den.
LIDI JA SE DOSTAL K TOMU LEASERU :O A ZNESKODINIL JSEM HO :O :O :O
Naposledy upravil(a) Valada06 dne pát 23. lis 2012 12:18:34, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Zredukován počet smajlíků
Odpovědět