Operation Blackout (operace Zatmění)

Co se koná na Clubu Penguin
Odpovědět
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Chubbop »

valada06 píše:
Ccdn píše:Závěr teda fakt super. I když by mě tedy zajímalo: Jak to teď bude dál? Super "párty".

P.S.: Taky mě štve, že to teď nejde vzít. Asi fakt nějaká chyba.
Taky si kladu otázku, jak to teď bude dál. Tu misi mohli dělat všichni, takže teď každý ví o EPF a každý ví, že AA je The Director, asi bych to viděl ta, že to nechybí být EPF se zase na nějakou dobu schová a vrátí se to do starých kolejí. EPF totiž nezruší, to by tu základnu zničili celou a nic jiného mě nenapadá, ale uvidíme. Jinak za dva týdny tu máme Vánoce a pak cestovaní do pravěku, takže zábava rozhodně nekončí... :)
Za dva týdny Vánoce? :D :D Ty začnou 13.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Ccdn »

Pokud to nevíte tak už jde získat Cover Agent Station (nebo jak se to píše). Jako nemember musím říct, že je to opravdu super protože to má několik variant (asi 6) a každá z nich vypadá super. Sice se moc nehodí do nememberského iglů k tomu nememberského nábytku, ale i tak.
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od kryserka »

Zajímalo by mě jak přestaví tu Herbertovu základnu, nevím o ničem o CP ještě nemá :D i když je možné že stejně rychle, jak se objevila, tak i zmizí(tak obrovský základny si přece někdo všimnout musel když se stavěla).
Dodge 71
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24. lis 2012 10:58:29

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Dodge 71 »

To jsem taky zvědavý, co se s ní bude dít :D Místnost "Paradise" (jak tam má Herbert křeslo a tak) je hodně povedená, tu by bylo škoda dát pryč. Jinak nevíte někdo co znamená to světélko na moři, jak je vidět z majáku?
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od kryserka »

To je jen maják postavený při Rockhopperově úkolu ;) . Teď mě tak ale napadlo. Nebylo by lepší kdyby Directora neodhalovali? Nebo alespoň jen kdyby odhalili nějaký náznak kdo je Director. Zdá se mi že z toho uniklo všechno to tajemno. Lepší by bylo kdybychom už toho Herberta dostali pod kontrolu. Třeba ho na ten tropický ostrov vystřelit co já vím :D . Nebo by se mohl objevit nějaký nový záporňák, to by taky nebylo k zahození.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:To je jen maják postavený při Rockhopperově úkolu ;) . Teď mě tak ale napadlo. Nebylo by lepší kdyby Directora neodhalovali? Nebo alespoň jen kdyby odhalili nějaký náznak kdo je Director. Zdá se mi že z toho uniklo všechno to tajemno. Lepší by bylo kdybychom už toho Herberta dostali pod kontrolu. Třeba ho na ten tropický ostrov vystřelit co já vím :D . Nebo by se mohl objevit nějaký nový záporňák, to by taky nebylo k zahození.
Myslím, že z toho co jsme se dozvěděli z finálního videa to vypadá, že s tím mají zatraceně velké plány ještě.
Obrázek
John2048
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 68
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:07:33

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od John2048 »

Nevíte kdy vybouchne ta základna EPF.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Chubbop »

John2048 píše:Nevíte kdy vybouchne ta základna EPF.
Já myslím, že nevybouchne. Ne úplně. ;)
Obrázek
John2048
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 68
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:07:33

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od John2048 »

No ale ten Spike Hike tam dal obrázek jak to vybouchne a že je nový katalog tak to si myslím že se vrátí Sport shop i když ještě byl tak to jsem nebyl na club penguin.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Operation Blackout (operace Zatmění)

Příspěvek od Valada06 »

John2048 píše:No ale ten Spike Hike tam dal obrázek jak to vybouchne a že je nový katalog tak to si myslím že se vrátí Sport shop i když ještě byl tak to jsem nebyl na club penguin.
Uvidíme za týden. Jinak Vánoce až 20.? To se mi zadá strašně pozdě a to zmrazování v podobě nějaké obludy? No nevím, nevím :/ . I když je pravda, že to bude originální... :)
Obrázek
Odpovědět