Photoshop

Rocky Chris
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20. čer 2010 21:15:38
Skype: kristianek19999
Kontaktovat uživatele:

Re: Photoshop

Příspěvek od Rocky Chris »

Sorry al já myslim že se tu bavíme o tom jak se má ořezávat ne jak má bejt co rychlí.
ajo33766

Re: Photoshop

Příspěvek od ajo33766 »

Jestli ma nekdo stranku odkud Photoshop muzu stahnout,napiste mi ji do SZ (soukreme zpravy) dekuji vepred. ;) ;) ;) ;) ;)
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Photoshop

Příspěvek od Blooman »

ajo33766 píše:Jestli ma nekdo stranku odkud Photoshop muzu stahnout,napiste mi ji do SZ (soukreme zpravy) dekuji vepred. ;) ;) ;) ;) ;)
napišu sem...

www.google.cz ;)
ajo33766

Re: Photoshop

Příspěvek od ajo33766 »

Blooman píše:
ajo33766 píše:Jestli ma nekdo stranku odkud Photoshop muzu stahnout,napiste mi ji do SZ (soukreme zpravy) dekuji vepred. ;) ;) ;) ;) ;)
napišu sem...

http://www.google.cz ;)
Kdyz si ty neco stahoval,tak sem ti napsal primy odkaz kde se ti to uz stahuje,vidim ze i ty si si dal tu ochotu najit,dekuji...
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Photoshop

Příspěvek od Lisured »

ajo33766 píše:Kdyz si ty neco stahoval,tak sem ti napsal primy odkaz kde se ti to uz stahuje,vidim ze i ty si si dal tu ochotu najit,dekuji...
Toto je fórum o cp ne o warezu.
Lisured podle vzoru pán
karelXXX
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 67
Registrován: úte 22. čer 2010 7:36:02

Re: Photoshop

Příspěvek od karelXXX »

mě to tak hrozně rozčiluje protože nevím jak mám na notobooku vyfotit stránku už jsem skusil všachno (prosím hlavně ne rady jako zmáčkni to a to už jsem to skusil taky jestli máte někdo taky tento problém tak řekněte)
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Photoshop

Příspěvek od Lisured »

karelXXX píše:mě to tak hrozně rozčiluje protože nevím jak mám na notobooku vyfotit stránku už jsem skusil všachno (prosím hlavně ne rady jako zmáčkni to a to už jsem to skusil taky jestli máte někdo taky tento problém tak řekněte)
Jestli myslíš webovou stránku a máš firefox, nainstaluj si tento doplněk:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1146/
Lisured podle vzoru pán
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Photoshop

Příspěvek od Šaman »

karelXXX píše:mě to tak hrozně rozčiluje protože nevím jak mám na notobooku vyfotit stránku už jsem skusil všachno (prosím hlavně ne rady jako zmáčkni to a to už jsem to skusil taky jestli máte někdo taky tento problém tak řekněte)
To nemá nic společného s Photoshopem.
A už před rokem jsem ti posílal odkaz na prográmek, kterej umí fotit obrazovku
karelXXX
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 67
Registrován: úte 22. čer 2010 7:36:02

Re: Photoshop

Příspěvek od karelXXX »

Šaman píše:
karelXXX píše:mě to tak hrozně rozčiluje protože nevím jak mám na notobooku vyfotit stránku už jsem skusil všachno (prosím hlavně ne rady jako zmáčkni to a to už jsem to skusil taky jestli máte někdo taky tento problém tak řekněte)
To nemá nic společného s Photoshopem.
A už před rokem jsem ti posílal odkaz na prográmek, kterej umí fotit obrazovku
jo tak to jsem skoušel a když to otevřiu tak se oběvej diagnostické zprávy a tem je C:\Users\názav mého počítače\Deskotop\screenshots.zip: Neočekávaný konec archivu
a když otevřu tan soubor tak se zprávy otevřou zase a jsou tam dvě ta první má stjnej začátek jako ta předešlá ale na konci je Archiv má bedto nezámý formát nebo je poškozen
a ta druhá tam má napsaný
Nelze spustit soubor ''C:\Users\tentokrá to jméno napsaný tiskacím a ne celý a na konci je ~1\app Data\Local\ Temp\Rar$EX00.852\ScreenShots.exe''
tak jako nevím co se děje ???
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: Photoshop

Příspěvek od Drastik007 »

tak si stahni treba photoscape tam taky muzes fotit obrazovku nastavis si bud cele okno nebo cast okna atd...
Obrázek
Odpovědět