Card Jitsu Snow

Jaký element vám v boji vyhovuje nejvíce?

Voda
5
23%
Oheň
6
27%
Sníh
8
36%
Hraji za všechny, je mi to fuk
3
14%
 
Celkem hlasů: 22

kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od kryserka »

Hra se mi dost líbí. Je to konečně něco jiného než obyčejné hry na CP. Tady musí všichni spolupracovat a promýšlet každý tah. Asi nejvíc se mi líbí sníh a potom voda. Bohužel, když hraji za vodu, tak nedostanu skoro nikdy pořádného léčitele a místo toho, aby nás léčil, tak se bezhlavě vrhne na boj zblízka. Proto raději bojuji se sněhem, protože ostatní umí lépe ovládat vodu a oheň než sníh. Souhlasím, že by to chtělo chat. Mohl bych tak poradit alespoň horším hráčům. Jinak je ale hra super. Pokud dostanete správné spoluhráče s přehledem vyhrajete i bonusové kolo :) .
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Premysl »

kryserka píše:Hra se mi dost líbí. Je to konečně něco jiného než obyčejné hry na CP. Tady musí všichni spolupracovat a promýšlet každý tah. Asi nejvíc se mi líbí sníh a potom voda. Bohužel, když hraji za vodu, tak nedostanu skoro nikdy pořádného léčitele a místo toho, aby nás léčil, tak se bezhlavě vrhne na boj zblízka. Proto raději bojuji se sněhem, protože ostatní umí lépe ovládat vodu a oheň než sníh. Souhlasím, že by to chtělo chat. Mohl bych tak poradit alespoň horším hráčům. Jinak je ale hra super. Pokud dostanete správné spoluhráče s přehledem vyhrajete i bonusové kolo :) .
Právě proto obvykle hraju za sníh, protože když za něj nepudu já, tak to za něj nikdo pořádně neodehraje. A pak občas i za oheň, ten je taky hodně zajímavý. Vodu moc rád nemám, právě že pokud v týmu není někdo pořádný, tak je úplně k ničemu.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Valada06 »

Premysl píše:
kryserka píše:Hra se mi dost líbí. Je to konečně něco jiného než obyčejné hry na CP. Tady musí všichni spolupracovat a promýšlet každý tah. Asi nejvíc se mi líbí sníh a potom voda. Bohužel, když hraji za vodu, tak nedostanu skoro nikdy pořádného léčitele a místo toho, aby nás léčil, tak se bezhlavě vrhne na boj zblízka. Proto raději bojuji se sněhem, protože ostatní umí lépe ovládat vodu a oheň než sníh. Souhlasím, že by to chtělo chat. Mohl bych tak poradit alespoň horším hráčům. Jinak je ale hra super. Pokud dostanete správné spoluhráče s přehledem vyhrajete i bonusové kolo :) .
Právě proto obvykle hraju za sníh, protože když za něj nepudu já, tak to za něj nikdo pořádně neodehraje. A pak občas i za oheň, ten je taky hodně zajímavý. Vodu moc rád nemám, právě že pokud v týmu není někdo pořádný, tak je úplně k ničemu.
Asi taky začnu hrát za sníh, protože mě někteří lidi, kteří u toho vůbec nepřemýšlí a vrhají se do útoku fakt iritují. Takto všechny uzdravuju a držím se dál od boje (pokud nepřijde ten otravný hubeňour, co útočí na dálku). Včera jsem konečně takto získal beta čapku. :)
Obrázek
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Šaman »

včera se mi povedlo vyhrát pouze s použitím dvou karet ze čtyř (sníh). Až se všichni naučí taktiku, tak ta hra začne bejt nuda...
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od kryserka »

Šaman píše:včera se mi povedlo vyhrát pouze s použitím dvou karet ze čtyř (sníh). Až se všichni naučí taktiku, tak ta hra začne bejt nuda...
No to bude ještě chvíli trvat :D například dnes jsem narazil asi už pětkrát na vodu, která ustupovala do zadu a vůbec neútočila a počkala jsi až nás oheň a sníh zabijou a až potom zaútočila :D a pořád dělají tu chybu se sněhem :/
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Ccdn »

Po oznámení spuštění CJ Snow jsem se o tuto hru zase začal zajímat. Když jsem si uvědomil, že už jsem jí hrál tak jsem byl docela zklamán. Tešil jsem se na něco nového a uvědomil jsem si o co vlastně půjde. Je super, že je to kooperační hra, ale asi to moc dlouho nevydží. Jak už tu někdo psal, až se lidi naučí taktiku (jestli se jí naučí) tak to bude nuda. Ale třeba CJ Snow upravili a přidali něco nového, uvidíme. Celkem se těším.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Chubbop »

Tak já tedy taky přispěji do tohoto tématu.

-
První věc co se mi na hře nelíbí je, že vlastně vůbec není Snow. Nevím, ale nepůsobí na mě patřičně sněhovým dojmem. Možná je to jenom tím, že je všude po ostrově fůra sněhu. Druhou věcí je technické zpracování. Ale počítám, že v takové fázi v jaké to měli to snad nemůžou vydat. To byla naprostá tragédie.

+
A teď výčet pozitiv. Tahle hra je perfektní. Konečně přidali něco co tam chybělo. Přidali kooperaci. Pevně věřím, že v Doju budou žíněnky, které budou umožňovat hrát s kamarády. S lidmi, se kterými hrát chceme. Pokud ano, dostane hra jiný rozměr. Co se týče okoukání. Myslím si, že by mohla být hra schopna náhodně generovat prostředí. Náhodně rozmisťovat kameny a překážky a náhodně volit sílu soupeře. A ano. Miluju sněžného ninju a healera. Já měl vždycky tak nějak radši mága před válečníkem :) .
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od kryserka »


:3 Ten soundtrack je prostě boží :D
Odpovědět