Jste boží.

Odpovědět
PročJenom20Znaků?
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. dub 2013 20:27:01
Skype: lordodkragli

Jste boží.

Příspěvek od PročJenom20Znaků? »

Drazí soudruzi, kolegové a přátelé. (omlouvám se za wall of text, ale jsem naprosto fascinovanej)

Tohle jsem fakt nečekal. Takhle v pondělní podvečer jsem si z nějakýho důvodu pročítal zajímavosti o tučňácích. Při čtení "Penguins are highly social" jsem si vzpomněl na nádhernou flash hříčku, kterou jsem v dobách minulých hrával. Vygooglil jsem si main page a byl jsem naprosto omráčenej. Můj tučňák tam pořád byl. Pod stejnym loginem a heslem. Ani si neumíte představit, kolik úžasnejch vzpomínek to ve mně evokovalo. Sakra. Okamžitě som si vzpomněl na tuhle fansite. Jaký překvapení, když jsem zjistil, že pořád běží (a nedávno slavil 7 let ! Jupí!). A teď jsem tady. V záchvatu nostalgie píšu tohle.

Co jsem tim chtěl říct je, že jsem jeden pradávnej návštěvník fóra (Gorn, if anyone cares :D) a chci vyjádřit ohromnej respekt ke všem, co se na týhle fansite jakkoliv podílej. Fakt obdivuju, že pořád máte čas a energii, který do týhle stránky věnujete. Hrozně vám za to děkuju. Fakt se mi nechce věřit, že po těch X letech to tu pořád žije,(i když to tu rozhodně není tak kůl, jako dřív :D) a dokonce tady vidím i nějaký známý tváře ^-^. Je naprosto skvělý, že se to tu udrželo neuvěřitelnejch 7 let (to je fakt moc) a moc tady tomu fandim :)

Znovu ohromný DÍKY všem, co tady stále vytvářej tuhle skvělou komunitu. Doufám, že vám to ještě hodně dlouho vydrží.

S láskou,

Gorn :3
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Jste boží.

Příspěvek od Ccdn »

Už jsem ti chtěl dát varování za podivný nick :D Gorne, ty stará páko :D, vítej zpět! Musím říct, že si mi tady docela chyběl.
Odpovědět