Spy Drills

Odpovědět
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Spy Drills

Příspěvek od Ccdn »

Co si myslíte o nové možnosti pro agenty, tj. Spy Drills? Je super, že můžeme získat medaile a zárověn si opět zahrát Field-Ops, ale tahle možnost je podle mě (u mě) dost zabugovaná. Když si dám Challenge tak se mi občas načte jen jedna hra a další dvě se ne a ne vygenerovat nebo třeba jednu hru dohraju a další se nespustí (dnes už to šlo, ale včera ne). Taky se vám to stává? Myslíte si, že budou nějaké nové Field-Ops?
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Spy Drills

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Co si myslíte o nové možnosti pro agenty, tj. Spy Drills? Je super, že můžeme získat medaile a zárověn si opět zahrát Field-Ops, ale tahle možnost je podle mě (u mě) dost zabugovaná. Když si dám Challenge tak se mi občas načte jen jedna hra a další dvě se ne a ne vygenerovat nebo třeba jednu hru dohraju a další se nespustí (dnes už to šlo, ale včera ne). Taky se vám to stává? Myslíte si, že budou nějaké nové Field-Ops?
Myslím si, že to byla jenom dočasná chyba. Co to hraju, tak se mi tento problém nestal. Jinak je fajn, že to úplně nezahodili. Minihry to byly dobré, ale moc často se opakovaly. To, že za to rozdávají medaile moc nechápu, ale uvidím jaké plány mají do budoucna.
Obrázek
AlexSmallCZ
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12. kvě 2013 15:32:01

Re: Spy Drills

Příspěvek od AlexSmallCZ »

Já mám seSpy Drills problém v tom, že mi nedává medaile. Vyhrál jsem pět medailí, ale nedostal jsem je :/ nevíte, čím to je?
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Spy Drills

Příspěvek od Chubbop »

AlexSmallCZ píše:Já mám seSpy Drills problém v tom, že mi nedává medaile. Vyhrál jsem pět medailí, ale nedostal jsem je :/ nevíte, čím to je?
Možná chybou?
Obrázek
Odpovědět