Nejhorši item

harm007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 27. kvě 2010 13:10:02

Re: Nejhorši item

Příspěvek od harm007 »

ajo33766 píše:Nejhorsi item?Asi sluchatko pro agenty,je to pidi-pidi bodka...Nevidiet ho.. :/
uplne male nikdy ked ho dam tak si ho vsimnem po pol hodine pozerania na tučniaka
Ocenenia za najlepšiu browser hru 2010:
1. miesto..... DEEPOLIS
2. miesto..... CLUB PENGUIN
3. miesto..... GLADIATUS
Obrázek
super vec.. viskúšajte..
Kavka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 8
Registrován: úte 25. kvě 2010 19:50:07

Re: Nejhorši item

Příspěvek od Kavka »

mně se moc nelíběj ty cards jitsu pásky. připadá mi, že jsou takový obyčejný a nevýrazný.
suarka11
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 45
Registrován: sob 13. lis 2010 18:48:26

Re: Nejhorši item

Příspěvek od suarka11 »

nejhorsi item je.....asi ninja pasek pres oci nemam ho moc rad "nastvany" hlavne kdyz ho ma kazdy "zvraceni" "zvraceni" "nastvany"
Obrázek
Herwox
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 9
Registrován: stř 28. črc 2010 10:29:52
Skype: tomáš pepernik

Re: Nejhorši item

Příspěvek od Herwox »

Nevim lidi ale moc si věcí nevážíte....pokud samozřejmě nejste membeři.....podle mě je hloupé říkat že nějaké itemy jsou hroznéé....říkat že jsou blbé je snadné....ale nějaké mít je těžší...třeba ty vaše opasky nebo kouzelnické čapky (uznávám čapka je vážně divná ale třeba opasek je docela dobrej)no ale jako když nejste member nebo vám vyprší tak musíte být přece rádi za ty itemy co máte ne?? :/ :I .....jestli myslíte slovo "nejhorší" jako že třeba: membeři si o vás myslí že jste nějací suchaři že nemáte více než 3 itemy na sobě.....ale když jim vyprší membership....co jsou potom oni.... vám je třeba 450 dní (na CP) a jim je 150 dní..a mají méně itemů než vy a koupili si membera hned jak se zaregistrovali , jen aby nevypadali jako suchaři......a když jim to vyprší....tak jsou zase suchaři oni....ted by ste mohli machrovat vy že máte vice free itemů než oni....(tohle všechno je jen taková předtucha ;) ) važte si každého free itemu co máte...protože všechny jsou dobré....A jestli bych se měl přidat k tématu tak nejhorší free item je podle mě: Pufflí čapka, Chobotnice na hlavu, kytka z nafukovacího balónku Obrázek
zoidberg3180
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 153
Registrován: sob 17. črc 2010 19:55:19
Bydliště: Na tvojej streche

Re: Nejhorši item

Příspěvek od zoidberg3180 »

Nechapem prečo kritizujete to sluchatko.... ono male ma byt aby ho nebolo vidno lebo ho nosia tajný agenti.
ajo33766

Re: Nejhorši item

Příspěvek od ajo33766 »

zoidberg3180 píše:Nechapem prečo kritizujete to sluchatko.... ono male ma byt aby ho nebolo vidno lebo ho nosia tajný agenti.
Ale toto je hra,nie realny zivot,preto by mohlo byt vacsie.
kas8801xD
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 11
Registrován: sob 20. lis 2010 17:29:35
Skype: †•̪̀͡●Kamal.Sultani•

Re: Nejhorši item

Příspěvek od kas8801xD »

Jura píše:
Pingpeta píše:To sú naj itemy!!! Najhorší item je tento:Obrázek
Tem pasek bych chtěl
já ho chci "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "pizza" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "pizza" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "dort" "pizza" "tucnak" "tucnak"
кλϨ8801•xD

to je můj podpis :D
harm007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 27. kvě 2010 13:10:02

Re: Nejhorši item

Příspěvek od harm007 »

janka24 píše:No, zase to ešte nie je také hrozné...
Mne sa nepáči tá oranžová záchranná "vesta"... Ako, je celkom pekná, ale keď si ju oblečieš vyzerá to dosť blbo...
ja viem jedno... čo v profile vyzerá dobre, v hre zle... a naopak..
Ocenenia za najlepšiu browser hru 2010:
1. miesto..... DEEPOLIS
2. miesto..... CLUB PENGUIN
3. miesto..... GLADIATUS
Obrázek
super vec.. viskúšajte..
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorši item

Příspěvek od sarinka »

NEJHORŠÍ JE NEVÍM
Obrázek
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorši item

Příspěvek od fsf333 »

Já i když jsem někdy nemember, tak oblečení neřešim, mám hrozně free itemů a unlocků, takže chodim vyfešákovanej líp než nějaký membeři :D. A nejhorší item? To je jasný - Chobotnice na hlavu co přivezl Rockhopper "zvraceni"

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Odpovědět