Membership přes PSC

Odpovědět
Bytheway
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. črc 2013 18:00:41

Membership přes PSC

Příspěvek od Bytheway »

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jestli je možné koupit si membership na CP pomocí paysafecard. Pokud ano, tak jak? :)
Předem díky.
btw
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Membership přes PSC

Příspěvek od Chubbop »

Někde tu na to bylo už jedno téma založené. Až ho najdu tak to sjednotím.

Paysafecard v současnosti Club Penguin podporuje (i když v eurech). Myslím, že to funguje na principu, že si v nějakém stánku zaplatíš, oni ti dají kartu a ty potom přes internet zadáš kód, který je na kartě.
Všechno potřebné se dozvíš na této stránce: https://www.paysafecard.com/cs-cz/
Je tam i mapa, která ti ukáže kde je nejbližší prodejní místo.
Obrázek
Tolk40
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 10
Registrován: úte 28. led 2014 14:15:44
Skype: cojemore1@gmail.com
Bydliště: Starý Jičín

Re: Membership přes PSC

Příspěvek od Tolk40 »

No, mě by taky zajímalo jestli to jde přes PSC. Protože ja kreditní kartu nemám a rodiče mi to nedovolí. ale jak si to mám zaplatit protože na CP membership to nikde tam není PSC.
Panjuinek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. dub 2014 0:38:53

Platba PSC ???

Příspěvek od Panjuinek »

Ahoj, mohl bych se zeptat, jestli je možné zaplatit membership přes paysafecard? Pokud na oficíální stránce CP mám, že to chci koupit za české koruny, možnost PSC tam není a když dám, že chci platit eurem, tak ano. Když mám na Paysafe card dobité samozřejmě české peníze, bude mi fungovat, když zvolím možnost, že chci platit eurem? Jestli se peníze správně převedou? Promiňte, že se tak hloupě ptám, jsem v tomhle nováček :D Doufám, že chápete, jak to myslím ;)

Předem děkuju ! :)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Platba PSC ???

Příspěvek od Chubbop »

Někde je tu už o PSC založené téma. Pokud zvolíš eura a dáš PSC mělo by se to správně převést podle aktuálního kurzu. Žádný problém by v tom být neměl. Osobně jsem ale přes PSC nikdy nic nekupoval.
Obrázek
Odpovědět