#WaddleOn

Počet videí a hudebních klipů od CP neustále roste. Zde o nich můžete diskutovat.
Odpovědět
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

#WaddleOn

Příspěvek od Valada06 »

Tak jak se vám tato nová série vtipných scének od CP líbí a který vtip považujete za nejlepší? :D
Obrázek
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: #WaddleOn

Příspěvek od Premysl »

V šestém dílu mi připadá, že nám tam začínají ukazovat blížící se novinky, konkrétně režim noci a pak zbrusu nový vzhled tučňáků. No, nechme se překvapit :)
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: #WaddleOn

Příspěvek od Valada06 »

Premysl píše:V šestém dílu mi připadá, že nám tam začínají ukazovat blížící se novinky, konkrétně režim noci a pak zbrusu nový vzhled tučňáků. No, nechme se překvapit :)
U té grafiky bych spíš věřil anglickým blogerům. Je velmi pravděpodobně, že je to sneak peek z My Penguin App. Ale ta noc by byla zajímavá. :)
Obrázek
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: #WaddleOn

Příspěvek od Premysl »

Škoda, vypadalo to celkem pěkně :(
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: #WaddleOn

Příspěvek od Chubbop »

Valada06 píše:
Premysl píše:V šestém dílu mi připadá, že nám tam začínají ukazovat blížící se novinky, konkrétně režim noci a pak zbrusu nový vzhled tučňáků. No, nechme se překvapit :)
U té grafiky bych spíš věřil anglickým blogerům. Je velmi pravděpodobně, že je to sneak peek z My Penguin App. Ale ta noc by byla zajímavá. :)
Nemusíš být anglický blogger aby jsi zjistil, že je to ukázka iglú na My penguin. Ve chvíli kdy začne ten nový vzhled je to napsané v pravém horním rohu. Nicméně jakmile to někde vydají, je už jenom kousek od toho aby to bylo i na počítači.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: #WaddleOn

Příspěvek od Ccdn »

Ty scénky jsou super! Dříve jsem ty videa přehlížel, ale když jsem zjistil o co jde, hned jsem si je pustil. Už se těším na další díly! :) :D
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: #WaddleOn

Příspěvek od Valada06 »

Ccdn píše:Ty scénky jsou super! Dříve jsem ty videa přehlížel, ale když jsem zjistil o co jde, hned jsem si je pustil. Už se těším na další díly! :) :D
No jo, jsou dobré pro zasmání a alespoň tam mi, co nemáme iPad vidíme 3D tučňáky v akci. :D
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: #WaddleOn

Příspěvek od Chubbop »

Trochu jsem se zděsil když jsem to video uviděl poprvé jestli náhodou nechtějí naučit tučňáky mluvit. To by se mi asi moc nelíbilo.
Obrázek
Odpovědět