Středověká párty 2013

Co se koná na Clubu Penguin
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od kryserka »

Chubbop píše:
kryserka píše: To se mi zdá jako výmluvy. Dříve bylo naprosto běžné, že vnitřek byl ozdoben. Jako ano pufflí hotel, ten už je hodně specifický, ale třeba z pet shopu přece byli stáje. Myslím, že kdyby chtěli, tak by to ozdobili. A já nechcu žadné naprosté přecedělání místnosti, jak to dělají poslední dobou. Stačilo by pár prvků, které by připomínali, že jsem na středověké párty. Neříkejte mi, že si nemohou dovolit další grafiky, kteří by to udělali. Club Penguin vydělává, tak proč ho omezovat.
Určitě to alespoň z části výmluvy jsou. Tvorba byť jen několika místností dá zabrat (a pokud navíc teď většina týmu pracuje na 3D vzhledech všeho možného dá zabrat dvojnásob). Zrovna pet shop chápu. Jsou tam tři hry, které do středověku nenavlečeš. Jenomže nač jej předělávat, když tam nikdo nepůjde a neocení to? Já jdu do pet shopu jenom když chci koupit puffla. Nebyl jsem tam snad od pufflí párty.
Dobře dobře ty hry by se tam zakomponovávali špatně, ale pokud by chtěli, tak by to zvládli dle mého. A já bych tam určitě šel kdyby to vyzdobili. Pokaždé když je nová párty chodím do každé místnosti a je pro mě vždycky zklamání, když se na nějakou místnost vykašlou. No pokud je nějaká místnost jiná než normálně naštěvujiji a trávím čas s tučňákem v ní. Problém je, že oni prostě celou místnost vždycky překopou od základů. Mě by nevadilo kdyby ta místnost byla jednodušší, ale hlavně že je nějak vylepšená a jde poznat, že je párty. A pokud mají nedostatek členů v týmu, nechápu, proč neseženou další. Jedni by tvarovali 3D a druzí by zase dělali párty atd. Je asi blbost to zase svádět na peníze a na to, že Disney chce ušetřit za každou cenu, ale nenapadá mě jiný kloudný důvod :/
-Pumpkin756-
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 111
Registrován: ned 25. bře 2012 9:22:23
Skype: Pumpkin7561
Bydliště: Praha 21
Kontaktovat uživatele:

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od -Pumpkin756- »

kryserka píše:
Chubbop píše:
kryserka píše: To se mi zdá jako výmluvy. Dříve bylo naprosto běžné, že vnitřek byl ozdoben. Jako ano pufflí hotel, ten už je hodně specifický, ale třeba z pet shopu přece byli stáje. Myslím, že kdyby chtěli, tak by to ozdobili. A já nechcu žadné naprosté přecedělání místnosti, jak to dělají poslední dobou. Stačilo by pár prvků, které by připomínali, že jsem na středověké párty. Neříkejte mi, že si nemohou dovolit další grafiky, kteří by to udělali. Club Penguin vydělává, tak proč ho omezovat.
Určitě to alespoň z části výmluvy jsou. Tvorba byť jen několika místností dá zabrat (a pokud navíc teď většina týmu pracuje na 3D vzhledech všeho možného dá zabrat dvojnásob). Zrovna pet shop chápu. Jsou tam tři hry, které do středověku nenavlečeš. Jenomže nač jej předělávat, když tam nikdo nepůjde a neocení to? Já jdu do pet shopu jenom když chci koupit puffla. Nebyl jsem tam snad od pufflí párty.
Dobře dobře ty hry by se tam zakomponovávali špatně, ale pokud by chtěli, tak by to zvládli dle mého. A já bych tam určitě šel kdyby to vyzdobili. Pokaždé když je nová párty chodím do každé místnosti a je pro mě vždycky zklamání, když se na nějakou místnost vykašlou. No pokud je nějaká místnost jiná než normálně naštěvujiji a trávím čas s tučňákem v ní. Problém je, že oni prostě celou místnost vždycky překopou od základů. Mě by nevadilo kdyby ta místnost byla jednodušší, ale hlavně že je nějak vylepšená a jde poznat, že je párty. A pokud mají nedostatek členů v týmu, nechápu, proč neseženou další. Jedni by tvarovali 3D a druzí by zase dělali párty atd. Je asi blbost to zase svádět na peníze a na to, že Disney chce ušetřit za každou cenu, ale nenapadá mě jiný kloudný důvod :/
On bude 3D vzhled i na normal CP?
Na CP se jmenuji Pumpkin756
Aktuálně mám 286 známek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Chubbop »

-Pumpkin756- píše:
kryserka píše:
Dobře dobře ty hry by se tam zakomponovávali špatně...
On bude 3D vzhled i na normal CP?
Už jsi se jednou psal a v tomto tématu je to irelevantní. Nicméně pravděpodobně jednou bude.

Problém je v tom, že jsme na to zvyklí. A na nové věci se zvyká těžko. My jsme zvyklí, že se vždycky celý ostrov kompletně změnil. Celý se zase změní na Halloween a pravděpodobně na Vánoce (i když kdo ví). Ale už poslední skoro dva (!!!) roky se mění jenom několik místností. Nutno, ale uznat, že jsou to vesměs změny k lepšímu. Poslední dobou se hodně zaměřují na puffly. Docela jsem zvědavý co přijde teď v říjnu. A stejně tak jsem zvědavý jestli vynechají tradiční výročí 21. 10.
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od kryserka »

Chubbop píše:Problém je v tom, že jsme na to zvyklí...
Zvyklí, nezvyklí, proměňovat jen část ostrova je podle mě špatný nápad :D . I když ostaní změny jsou super, třeba kopání pokladů s pufflem, množství ozdobených místností bych prostě neměnil. Prostě pro mě je výzdoba jedna z nejdůležitějších věcí na párty. Měnit celý ostrov jen na Halloween a Vánoce je podle mě zbytečné omezování. Ale jo jinak se CP zlepšuje. Možná nám dají zase nějakou agentskou misi v listopadu jako minule operace Zatmění. Ale proč řešíš jestli vynechají výročí? To snad ani vynechat nemůžou ne? :D Nebo ona se snad kryje Halloween párty s výročím?
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše: Možná nám dají zase nějakou agentskou misi v listopadu jako minule operace Zatmění. Ale proč řešíš jestli vynechají výročí? To snad ani vynechat nemůžou ne? :D Nebo ona se snad kryje Halloween párty s výročím?
No je to jenom jeden den a ano i letos se to kryje s Halloweenem. Můžou nám prostě dát pin a hotovo. Kdo má pořád vymýšlet ty dorty? :DD

Slyšel jsem zvěsti, že se chystá další agentská operace a že to bude paráda. Jsou si totiž vědomi toho, že Operace Blackout byla parádní a Pálivá omáčka sklidila neuvěřitelný úspěch.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Ccdn »

Pravda je, že na agentské mise se tak nějak zapomnělo no :) Jinak, já se na Halloween strašně těším :) Doufám, že mě to nezklame.
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od kryserka »

Jestli nevyzdobí narozeninově coffee tak mě naštvou :D Chcu další čepičku! :D Ale nevím jestli se jim přece jenom povede vymyslet něco epičtějšího než operace Zatmění. Totalitní režim upravený pro dětskou hru, kde všude byl cítit strach a beznaděj a Herbert pomalu získaval všechny, komu mohli tučňáci věřit, byl totiž sakra dobrej nápad a bude těžký ho překonat :D Ale možná už trochu píšem mimo mísu máme se bavit o Středověké párty :D
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Chubbop »

No jedno je jisté... Dřív než EPF přijde zlatý puffle :D (A nebo možná ne. Možná to přijde zároveň :O ). Ale správně. Tohle je téma o středověké párty. Ježiš jak mě ty kouzla baví! :DD
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od kryserka »

Může mi někdo vysvětlit k čemu je lektvar vznášení? :D Ten tučňák jenom divně chodí to je vše :D
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:Může mi někdo vysvětlit k čemu je lektvar vznášení? :D Ten tučňák jenom divně chodí to je vše :D
Taky mě ten lektvar malinko zklamal (pořád nechápu význam startovací rampy před dračí jeskyní) :DD Ale v kombinaci s orčí velikostí nebo vílou to vypadá suprově :DD
Obrázek
Odpovědět