Operace Puffle 2013

Co se koná na Clubu Penguin
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

Toto téma je přísně tajné! Pokud nemáte dostatečná oprávnění opusťte toto téma!

Herbert něco chystá a souvisí to s puffly. V dnešních novinách se objevila zpráva o záhadných podzemních otřesech.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Ccdn »

Chubbop píše:objevila zpráva o záhadných podzemních otřesech.
Podle mě s tím tak trochu souvisí ta výstava sbíječek v kavárně. Nebo je to alespoň první věc co mě napadla :)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:
Chubbop píše:objevila zpráva o záhadných podzemních otřesech.
Podle mě s tím tak trochu souvisí ta výstava sbíječek v kavárně. Nebo je to alespoň první věc co mě napadla :)
Tohle mě vůbec nenapadlo. Ale první věc co mě napadla byla kamenná deska na které je zlatý puffle.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Ccdn »

Kde je ta deska? Tu jsem asi přehlédl. Jinak, nemyslím si, že s tím ty sbíječky budou mít spojitost, ale já jsem typ co vidí spojitost i tam kde není nebo není zamýšlená :)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Kde je ta deska? Tu jsem asi přehlédl. Jinak, nemyslím si, že s tím ty sbíječky budou mít spojitost, ale já jsem typ co vidí spojitost i tam kde není nebo není zamýšlená :)
Kamenná deska v levém horním rohu místnosti.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Ccdn »

Aha, aha. Tak to s tím možná budou mít spojitost i ty sbíječky :)
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Já vám nevím, zase budu vypadat jako, že mi všechno vadí, ale mě se zdá, že zlatýho puffla by měli nechat legendou a nezpřístupňovat ho. Prostě zlatý puffle je už prostě zažitý jako nějaký vzácný bájný puffle a když ho zpřístupní stane se z něj ten obyčejný puffle, který má každý druhý member doma. A navíc se mi zdá zbytečné dávat dva puffle za rok.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:Já vám nevím, zase budu vypadat jako, že mi všechno vadí, ale mě se zdá, že zlatýho puffla by měli nechat legendou a nezpřístupňovat ho. Prostě zlatý puffle je už prostě zažitý jako nějaký vzácný bájný puffle a když ho zpřístupní stane se z něj ten obyčejný puffle, který má každý druhý member doma. A navíc se mi zdá zbytečné dávat dva puffle za rok.
No jak jsem říkal. Myslím, že jim dochází nápady, tak využívají zažitých legend. Nakonec ještě překlopíme ledovec a bude... Ale o tom v jiném tématu ;)

EDIT: Jo a mimochodem. Spike Hike na twitter říkal něco o tajemném El Puffle Doradu...
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Ale tak snad to udělají dostatečně epické, abych jim to odpustil :D Možná to udělají tak, že ho jenom uvidíme, ale nezískáme. Stejně bych chtěl, ale spíš nějakou drsnou temnou agentskou akci jako minule. A potopit ledovec by mě nevadilo. O tom sní snad každej, kdo se alespoň jednou pokoušel sbíječkou s ním hnout :D Ovšem stejně se mi zdá, že poslední dobou ty párty dělají všechny takové extra a přitom postrádají toho klasického penguinského ducha.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Renzotom »

kryserka píše:Ale tak snad to udělají dostatečně epické, abych jim to odpustil :D Možná to udělají tak, že ho jenom uvidíme, ale nezískáme. Stejně bych chtěl, ale spíš nějakou drsnou temnou agentskou akci jako minule. A potopit ledovec by mě nevadilo. O tom sní snad každej, kdo se alespoň jednou pokoušel sbíječkou s ním hnout :D Ovšem stejně se mi zdá, že poslední dobou ty párty dělají všechny takové extra a přitom postrádají toho klasického penguinského ducha.
Podle mě máš pravdu party jsou moc extra ale jen pro membery :-( :-( .
V roce 2008 byly na vánoce 3 nebo 2 itemy zadarmo.
Ještě rok 2009 byl super ale pak zavládla hrůza serfování je pro membery ponorka taky.
Přál bych si, aby to bylo takové jak to bývalo do roku 2010, nic extra jen pár itemů žádný transform.
Odpovědět