CPNext

Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

CPNext

Příspěvek od Chubbop »

CPNext je nový systém, který chystají zavést na Clubu Penguin. Říkají, že je budoucností Clubu Penguin a měl by zabraňovat prázdným serverům. Fakticky spočívá v tom, že žádné servery nebudou a pokud přejdete mezi místnosti objevíte se v dané místnosti na aktuálně nejplnějším serveru.

Co si o tom myslíte? Jak se vám líbí tento nápad? Nechápete systém a chcete poradit? Na to je tu toto vlákno!
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CPNext

Příspěvek od Chubbop »

Toto téma jsem založil v průběhu psaní aktuality a přišlo mi to jako strašně super nápad. Jakmile jsem tu otázku, ale dopřekládal, malinko jsem se vyděsil. Uvědomil jsem si totiž spojitost mezi touto věcí a tím co se teď testuje v katalozích, kdy každý tučňák vidí jako free itemy něco jiného. Mohlo by se tak snadno stát, že zatímco lidé hrající v Portugalsku budou v kavárně slavit svých 5 let, nám ten týden vyjdou jenom noviny. Club Penguin už totiž pochopitelně pozná odkud hrajeme. Stejně tak bychom mohli slavit Den Země zatímco jenom v Anglii a Irsku by se slavil Sv. Patrick. Na druhou stranu by se nám třeba vrátily Velikonoce. No je otázkou co z toho vyleze. Asi se budeme muset nechat překvapit.
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: CPNext

Příspěvek od kryserka »

Podle mě se děsit nemusíš. Zdá se mi dost nepravděpodobné, aby jen nějaké části světa spřístupnili něco speciálního. Bylo by to nefér k ostatním. Spíš mě napadá, že by bylo schopní třeba udělat speciální párty, kterou by viděli jen membeři. Jinak se mi ten nápad líbí dost. Hlavně vidina nových místností. Jen doufám, že se mi to nebude sekat, když každá místnost bude plnější. No CP se určitě ubírá dobrým směrem, začíná z ní být něco víc než obyčejná flashová hra.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CPNext

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:Podle mě se děsit nemusíš. Zdá se mi dost nepravděpodobné, aby jen nějaké části světa spřístupnili něco speciálního. Bylo by to nefér k ostatním. Spíš mě napadá, že by bylo schopní třeba udělat speciální párty, kterou by viděli jen membeři. Jinak se mi ten nápad líbí dost. Hlavně vidina nových místností. Jen doufám, že se mi to nebude sekat, když každá místnost bude plnější. No CP se určitě ubírá dobrým směrem, začíná z ní být něco víc než obyčejná flashová hra.
Vidinou nových místností myslí spíš to, že i když je ta místnost stejná, tak díky tučňákům v ní je vždycky něčím výjimečná. A k těm párty. Právě když jsme jim psali ohledně Velikonoc nebo oslav Sv. Patrika, tak odepisovali, že jsou ty svátky slavené jenom v některých částech světa a proto je spíše vynechávají. Hlavně bude teda o poznání horší najít prázdný server pro nějaký sraz :DD
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: CPNext

Příspěvek od kryserka »

No to mě taky napadlo, jak se budou dělat srazy :D to jako řekneme: v 18:00 se všichni portneme na Chubbopa nebo jak? :D
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CPNext

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:No to mě taky napadlo, jak se budou dělat srazy :D to jako řekneme: v 18:00 se všichni portneme na Chubbopa nebo jak? :D
Myslím, že v podstatě takto to bude fungovat :)
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: CPNext

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:
kryserka píše:No to mě taky napadlo, jak se budou dělat srazy :D to jako řekneme: v 18:00 se všichni portneme na Chubbopa nebo jak? :D
Myslím, že v podstatě takto to bude fungovat :)
No jo, ale určitě tam nebudeme sami. :D
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: CPNext

Příspěvek od kryserka »

Valada06 píše:
Chubbop píše:
kryserka píše:No to mě taky napadlo, jak se budou dělat srazy :D to jako řekneme: v 18:00 se všichni portneme na Chubbopa nebo jak? :D
Myslím, že v podstatě takto to bude fungovat :)
No jo, ale určitě tam nebudeme sami. :D
No právě a teď si představte hypotetickou situaci :D Chubbop je ve městě které je skoro plné a teď se na něj mají naportovat všichni češi. Jenže když bude místnost plná tak co? Pokud jsem to pochopil správně nejspíš by se s chubbopem a s tím právě portlím měla vytvořit další verze města. Jenže co ti co už jsou portlí v minulé verzi města? To se zase budou přeportovávat do nového města s chubbopem? :D Srazy ve více lidech se mi zdají být dost komplikované :D
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CPNext

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:
Valada06 píše:
kryserka píše:No to mě taky napadlo, jak se budou dělat srazy :D to jako řekneme: v 18:00 se všichni portneme na Chubbopa nebo jak? :D
No jo, ale určitě tam nebudeme sami. :D
No právě a teď si představte hypotetickou situaci :D Chubbop je ve městě které je skoro plné a teď se na něj mají naportovat všichni češi. Jenže když bude místnost plná tak co? Pokud jsem to pochopil správně nejspíš by se s chubbopem a s tím právě portlím měla vytvořit další verze města. Jenže co ti co už jsou portlí v minulé verzi města? To se zase budou přeportovávat do nového města s chubbopem? :D Srazy ve více lidech se mi zdají být dost komplikované :D
Nad tím jsem taky přemýšlel. Řešením je najít takovou místnost ve které je zrovna co nejméně tučňáků. To by nemusel být takový problém. Stejně tak by neměl být problém setkat se v iglú a až odtud někam vyrazit. Pokud bude ten systém chytrý mohl by poznat, že se na mě například naportovalo 20 lidí a mohl by pro ně dělat místo v místnosti do které půjdu.
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CPNext

Příspěvek od Chubbop »

A ještě mě napadla jedna věc. S tímto systémem by totiž mohli dělat boží párty pracující s tím, že archivují všechno co kdy vyrobili. Představte si, že by dali do Snow Forts stroj času. Díky tomuto systému by tak mohl přenést tučňáka do jakékoli doby v historii CP. Mohl by tak navštívit ostrov v jakékoli době a nezávisle na ostatních tučňácích. To by byla solidní jízda.
Obrázek
Odpovědět