Nenávist!

Projev svou tvořivost
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

9. Dej mi svou moc!
Nella uměla ovládat všechny 3 elementy. „Dej mi svou moc!” křikla na Rylu. Šla k ní, ale najednou na ní Renzotom něco zakřičel. „Jak se opovažuješ?” ptala se Nella. „Normálně!” křikl Renzotom. Nella byla zlostí bez sebe a šla k Ryle. „Dej mi tvou energii sestro!” křičela Nella. Ryla otočila hlavu a podívala se na Nellu. „Sestro.” řekla Ryla. Nella začala z Ryly vysávat energii. „Nech ji být!” křičel Renzotom a běžel k Nelle. Nella se otočila a mrštila po něm ledový paprsek, ale zrovna do místnosti vešel Bron. Brona zasáhl ledový paprsek přímo do srdce. Svalil se k zemi. Renzotom se čím dál víc blížil, ale Nella ho zasáhla ledovým paprskem do nohy. Renzotom spadl na zem a Nella po něm mrštila další ledový paprsek.Všichni agenti vběhli před paprsek, aby ho zachránili. Nella už měla energii a chtěla utéct, ale v tu chvíli vběhla do místnosti Cadence a zděšením upadla do bezvědomí. Ryla najednou vstala a běžela k Nelle. Nějaký agent Nelle podkopl nohy a ta upadla. „Do háje!” křičela Nella. Vstala a běžela pryč. „Vrať mi mou sílu!” křičela na Nellu Ryla. „Patří mě, sama ses ji vzdala!” křičela Nella. „Jo a jak?” ptala se Ryla. „Zamilovala ses do normálního člověka!” odpověděla ji Nella. Ryla najednou byla celá mimo. „Jo a musím zničit ostrov!” řekla Nella. Chtěla zmrazit Renzotoma, ale v tu chvíli před něj vběhla Ryla. Nella dostala šok. Ryla roztrhla kartičku: „Máte trápení? Volejte Rylu!”. V tu chvíli se tam objevila bublina do její kanceláře. Nellin paprsek se dotkl bubliny a teleportovalo ji to pryč. Všichni se začali radovat.
Ryla zavolala záchranku, ale Bron už byl mrtvý, zmrzl. Cadence odvezli na urgentní oddělení do nemocnice.
Konec 3. řady!
Dafnia
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: stř 14. srp 2013 10:48:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenávist!

Příspěvek od Dafnia »

Renzotom píše:
Nella se otočila a mrštila po něm ledový paprsek, ale zrovna do místnosti vešel Bron. Brona zasáhl ledový paprsek přímo do srdce.
To mi pripomína jednu časť s filmu Frozen alebo Ľadové Kráľovstvo :)
Renzotom píše:Ryla roztrhla kartičku: „Máte trápení? Volejte Rylu!”. V tu chvíli se tam objevila bublina do její kanceláře. Nellin paprsek se dotkl bubliny a teleportovalo ji to pryč.
A toto bolo v Shrekovi 2 nie ?... Zlá víla darovala kráľovi podobnú kartičku... Sú to len moje poznámky, neber to ako kritiku ;)
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Dafnia píše:
Renzotom píše:
Nella se otočila a mrštila po něm ledový paprsek, ale zrovna do místnosti vešel Bron. Brona zasáhl ledový paprsek přímo do srdce.
To mi pripomína jednu časť s filmu Frozen alebo Ľadové Kráľovstvo :)
Renzotom píše:Ryla roztrhla kartičku: „Máte trápení? Volejte Rylu!”. V tu chvíli se tam objevila bublina do její kanceláře. Nellin paprsek se dotkl bubliny a teleportovalo ji to pryč.
A toto bolo v Shrekovi 2 nie ?... Zlá víla darovala kráľovi podobnú kartičku... Sú to len moje poznámky, neber to ako kritiku ;)
Nooo, je to z Frozen a ze Shreka:D Nic jiného mě nenapadlo:D A zrovna nedávno jsem se díval na Frozen. Ale trošku jinak to je. Ve Shrekovi tam musela kápnout slza a tady se to muselo roztrhnout.
A ve Frozen tu holku vyléčili a tady Bron zemřel.
Dafnia
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: stř 14. srp 2013 10:48:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenávist!

Příspěvek od Dafnia »

Renzotom píše:
Dafnia píše:
Renzotom píše:
Nella se otočila a mrštila po něm ledový paprsek, ale zrovna do místnosti vešel Bron. Brona zasáhl ledový paprsek přímo do srdce.
To mi pripomína jednu časť s filmu Frozen alebo Ľadové Kráľovstvo :)
Renzotom píše:Ryla roztrhla kartičku: „Máte trápení? Volejte Rylu!”. V tu chvíli se tam objevila bublina do její kanceláře. Nellin paprsek se dotkl bubliny a teleportovalo ji to pryč.
A toto bolo v Shrekovi 2 nie ?... Zlá víla darovala kráľovi podobnú kartičku... Sú to len moje poznámky, neber to ako kritiku ;)
Nooo, je to z Frozen a ze Shreka:
taktiežD Nic jiného mě nenapadlo:D A zrovna nedávno jsem se díval na Frozen. Ale trošku jinak to je. Ve Shrekovi tam musela kápnout slza a tady se to muselo roztrhnout.
A ve Frozen tu holku vyléčili a tady Bron zemřel.
Taktiež v jednej knihe som čítala o vydávaní energie, ale tú nepoznáš: Temné Vízie


inak, obrázky čoskoro začnem robiť, keďže doteraz som mala veľa učenia
:)
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Ahoj, tady jsem já Cadence. Tajně jsem se vloupala v nemocnici na počítač a spustila si interent na mobilu. Takže bych vám chtěla říct, že od zítřka začnu psát něco z mého deníku z nemocnice. Připojila jsem se na Renzotoma, protože jsem zjistila jeho heslo, ale to teď není podstatné.
Tady jsou informace, které byste měli pro zatím vědět: jsem zdravá, ale jsem v blázinci. Zbláznila jsem se po té, co jsem se dozvěděla, že můj bratr je mrtvý a že byl zlý. Proto jsem už párkrát utekla a chtěla spáchat sebevraždu a pokusit se někoho zabít, ale to se dočtete v mém deníku. Teď se můj stav lepší. Takže zítra, čau. Teď musím rychle běžet spát. Vaše Cadence.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Nová řada je tady - Cadencin deník.
Kapitola 1 - Blázinec.
Dneska jsem se probrala z umělého spánku. Měla jsem být propuštěna z nemocnice, ale když jsem čekala na propuštění, tak mi doktor řekl o mém bratrovi. Já jsem mu nevěřila, protože říkal že můj bratr je mrtvý a že byl strašně zlý, že prý chtěl zničit Club Penguin. Proto jsem na doktora Fina začala křičet. „Mluvíš lži!” křičela jsem pořád dokola. Doktor poprosil sestřičku o důkazy a ta je donesla. Ukázala mi je a já jsem se zděsila. Byla to hrozná představa, že můj bratr Bron byl takový.
Začala jsem koktat „Tttooo nn em ůže bbýýt praavdda”. Doktor mi nabídl, že ještě jeden den můžu přespat v nemocnici. V noci jsem měla hrozně moc nočních můr. Ráno, jak jsem se vzbudila jsem byla úplně mimo, nic jsem si nepamatovala a pořád jsem říkala to samé „To nemůže být pravda”. Doktor Fin zavolal na psychiatrii. Hned si pro mě přijeli a odvezli mě do blázince. Ubytovali mě a začala léčba. Musela jsem brát prášky a nebyli mi dovolené žádné návštěvy.
„Teď už musím přestat, jde ke mně kontrola. Možná napíšu další, tak ahojte. Vaše Cadence.”
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Kapitola 2. - Panica.
Jednoho dne ke mně na návštěvu přišel Stompin Bob. Donesl mi květiny. „Vem si ty květiny a vypadni!” začala jsem křičet a volala jsem zdravotní sestru. Zdravotní sestra vtrhla do dveří a zavolala ochranku. Stompin Boba odvedli. Hned poté ke mně přišel doktor Fin. Doktor Fin mi chtěl píchnout uspávací injekci. V tu chvíli jsem uhla a doktor píchl mimo. Napadlo mě mu ji sebrat, tak jsem se s ním o ni začala prát. Najednou přišla sestra a chytila mě. Nakonec mi ji doktor Fin píchl. Probrala jsem se až v noci. Vstala jsem a přemýšlela, jak s tadyma utéct. Na stolku ležela další dávka uspávací injekce. Vzala jsem ji, oblékla si kabát a šla jsem k východu z blázince. Sestra na recepční mě zadržela. Řekla jsem, že potřebuji obejmout. Objala mě a já ji píchla injekci. Recepční sestra začala padat na zem. V tom si toho všimli ostatní sestry, ale já se už rozběhla ven.....
Odpovědět