Nenávist!

Projev svou tvořivost
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

8, Chobotnice!!!
Rokchopper požádal Senseie, aby ho vzal na loď, že pojedou na ostrov. Sensei ho poslechl.
Loď vyjela. Sensei Rockhopperovi vyprávěl o tom záhadném muži. Ve vodě byli delfíni.
Rockhopper na ně zavolal „HO HO HO”, protože se blížili Vánoce. V půlce cesty se ozval divný zvuk. Sensei se podíval a spatřil chobotnici. „Chobotnice!!!” zavolal Sensei.
Rockhopper se lekl a běžel za Senseiem.
„No jo, máš pravdu!” řekl Rockhopper.
Chobotnice žduchla do lodě. „Yarre!” zavolal Rockhopper na svého puffla. Yarr došel. „Přemůžeme ji!” řekl Rockhopper.
Rockhopper se zhoupl na lanu a skočil na ni.
Yarr se odpálil a mířil ji přímo na oči. Sensei udělal obří sněhovou kouli a hodil ji po chobotnici. Rockhopper měl meč a chtěl ji zapíchnout. Chobotnice chytla Rockhoppera a chtěla ho sežrat! Yarr spadl na chobotnici, ale ne na oči. Sensei udělal oheň a hodil ho po chobotnici. Chobotnici to zabolelo. Sensei hodil Rockhopperovi lano. Yarr ho chytil do tlamy a rozběhl se do tlamy chobotnice.
Rockhopper se zaradoval, protože Yarr ho chtěl zachránit. Najednou z tlamy vyletěl Yarr a hodil Senseiovi lano. Sensei ho uvázal o sloup a rozjel loď. Najednou chobotnici vypadl zub. Chobotnice se zřítila do vody a pustila Rockhoppera. Sensei mu hodil kruh. Rockhopper vylezl a řekl:
„Jedeme!”
Yarr dostal Pufflí jídlo.
Pokračování příště…
Dafnia
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: stř 14. srp 2013 10:48:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenávist!

Příspěvek od Dafnia »

Renzotom píše:„Bolí mě noha!”
Tučniaky majú nohy ?
Inak, prepáč, že ťa opravujem :)
Obrázek
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenávist!

Příspěvek od mv100 »

Dafnia píše:
Renzotom píše:„Bolí mě noha!”
Tučniaky majú nohy ?
Inak, prepáč, že ťa opravujem :)
Noha, ploutev, to se dá vyměnit :)
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Dafnia píše:
Renzotom píše:„Bolí mě noha!”
Tučniaky majú nohy ?
Inak, prepáč, že ťa opravujem :)
Ty jo ne asi, po čem chodí? Po břichu?
Proč mají tučňáci boty na Club Penguin?
Mají nohy. Vím že si možná myslel celou nohu ale já myslím chodidlo.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

V pondělí přijdeme o jednoho maskota, jaký to bude?
Dafnia
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: stř 14. srp 2013 10:48:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenávist!

Příspěvek od Dafnia »

Renzotom píše:
Dafnia píše:
Renzotom píše:„Bolí mě noha!”
Tučniaky majú nohy ?
Inak, prepáč, že ťa opravujem :)
Ty jo ne asi, po čem chodí? Po břichu?
Proč mají tučňáci boty na Club Penguin?
Mají nohy. Vím že si možná myslel celou nohu ale já myslím chodidlo.
Err... Majú plutvy...
A píšem sa v ženskom rode, kedže som dievča
Obrázek
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenávist!

Příspěvek od mv100 »

No, ploutve jsou spíše "ruce", "křídla", ale nohy jsou pořád nohy. Když se podíváš třeba na tuhle fotku...:
Obrázek
...,tak vidíš, že nohy mají podobné jako normální ptáci.
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

mv100 píše:No, ploutve jsou spíše "ruce", "křídla", ale nohy jsou pořád nohy. Když se podíváš třeba na tuhle fotku...:
Obrázek
...,tak vidíš, že nohy mají podobné jako normální ptáci.
Však jo, tak proč by si nemohl něco udělat s nohou? Třeba zvrtnout, vím že to doopravdy nejde, ale v příběhu jo:D
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

9, Jsem tvůj bratr!
Rockhopper a Sensei jeli k ledovci.
Rockhopper hodil kotvu. Jak kotva dopadla, ozval se divný zvuk. Sensei skočil do vody a najednou uviděl ponořený vodní drapák pod vodou. Vyplaval na hladinu. „Pod vodou je vodní drapák!” řekl Sensei. Rockhopper skočil do vody a oba dva se ponořili k vodnímu drapáku.
Sensei uviděl tetu Arcticovou. Rockhopper vzal meč a snažil se vypáčit víko. Sensei mu šel pomoc. Víko vypáčili a šli zachránit tetu Arcticovou. Vyplavali na loď.
Teta Arcticová už neměla brain box. Řekla Rockhopperovi a Senseiovi co se stalo. Dopluli na ostrov. Rockhopper šel k majáku, Sensei do doja a teta Arcticová šla na horu.
Rockhopper sundal Rookiemu brain box a šli za tetou Arcticovou.
Pomohli tetě Arcticové sundat brain box Rorymu. Sensei sundal brain box Dot.
Všichni se pak vydali sundat brain box Pufflí pečovatelce. Nakonec se vydali za Cadencem a Penguin Bandem. „Jdeme na Zola!” řekl Cadence. Všichni ho poslechli. Zol seděl na křesle a jedl hrozny. Dveře se otevřely a v nich všichni stáli. Zol uviděl Senseie. „Konečně se potkáváme.” řekl Zol. Zol udělal díru v zemi kouzlem. V zemi byla láva.
Zol vyzval Senseie, aby si s ním dal zápas.
Sensei se rozběhl a chtěl ho shodit do lávy, ale něco ho popadlo za nohu, Zol se zjevil za ním. Zol zatočil se Senseiem a chtěl ho hodit do lávy, ale Sensei se chytl útesu. Zol skočil na útes a chtěl mu šlápnout na nohu.
„Jsem tvůj bratr.”řekl Zol.
Sensei se zamyslel a řekl „Já bratra nemám!”
„Rodiče mě dali babičce, ale ta zemřela.” řekl Zol.
Pokračování příště...
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

10, Neee!
Najednou vletěl na scénu Jet Pack Guy.
Zol si ho všiml a podíval se na něj. Dot se rozběhla a chtěla shodit Zola, aby spadl do lávy, ale Zol uskočil. Jet Pack Guy běžel k Senseiovi a vytáhl ho. Zol se podíval na Senseie a řekl:„Tohle ještě není konec!”
Zol se rozběhl k Jet Packu a vzal ho.
Sensei běžel za ním, aby ho zastavil, ale Zol zapl Jet Pack a hodil ho po Senseiovi.
Sensei letěl do lávy a volal:„Bratře! Neee!”
Sensei spadl ho lávy. Na celém ostrově zavládlo ticho. „Muhaha! Já tě varoval!” zasmál se Zol. „Já tebe taky!” zařval Gary.
Všichni se rozběhli na Zola. „Stůjte! Nebo zničím celý ostrov! Jsem přece z card jitsu Shadow!” zasmál se ďábelsky Zol. Gary se podíval na Rookieho. Rookie se rozběhl na Zola. Zol zmizel. Rookie se podíval za sebe a Zol stál za ním! „To je schopnost card jitsu Shadow!” řekl Zol. Zolovi nešlo udělat kouzlo, protože vyplýtval všechnu sílu. „Neee!” křičel Zol. Rozběhl se k Jet Packu, který byl Dot.
Rockhopper hodil puffla Yarra. Yarr letěl a naboural do Zola. Zol zrychlil a díval se dozadu. V tom zakopl o Jet Pack a spadl přímo do lávy. Všichni se zaradovali. Všichni šli do města oslavit Zolovu smrt, ale v tom si všichni vzpomněli na to, že zemřel Sensei. Všichni byli smutní. Z oslavy sešlo. Gary musel naplánovat Senseiův pohřeb. „Bude zítra.” řekl Gary.
Ráno všichni vstali a šli na hřbitov. Gary mu přinesl náhrdelník elementů. „Je mi líto, že ses nedožil card jitsu Shadow.” řekl smutně Gary.
„Vždy jsem tě měla ráda.” Řekla Teta Arcticová a málem se rozbrečela. „Hodně štěstí.” dodal Rookie. „Přišli jsme o skvělého agenta.” řekla smutně Dot. „Budeš nám chybět.” řekl Rockhopper.
Naposledy upravil(a) Renzotom dne pát 14. bře 2014 22:13:39, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět