Bezmemberský hráč

Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Bezmemberský hráč

Příspěvek od Chubbop »

Najde se na našem webu někdo kdo nikdy za svou kariéru na Clubu Penguin neměl memberství? Napiš do tohoto tématu proč zrovna ty a třeba vyhraješ memberství na měsíc!
Obrázek
gom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 5
Registrován: sob 10. srp 2013 13:32:29

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od gom »

Protože ještě nevidělávám peníze tak jsem se zeptal rodičů a ti mi ho zrovna moc nechtěli koupit.Sice jsem si párty užil i bez membra ale chtěl by jsem si vyzkoušet jaké je to jím být.Proto bych toho membra chtél.

P.S.:na fanu jse jmenuju tom
vendelin2010
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11. dub 2014 14:38:55

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od vendelin2010 »

Dobrý den. Jmenuju se Václav (poznáte podle mé přezdívky :) ) a moc rád bych se chtěl stát memberem. Mám moc rád Club Penguin. Chodím tam každý den po škole a vždy, když se zaregistruji jsem smutný že nejsem member. Má tolik výhod a já jen základní ustrojení a puffly a mohu se jen koukat, jak si ostatní lidé užívají memberství. Aspoň si to mohu vynahradit videi ostatních. Naštěstí jsem vyděl tuhle příležitost a využil jsem ji, neboť jsem memberství nevyzkoušel na svou kůži. Moc vám děkuji zato, že jste si moji zprávu přečetli. :)
Dominik Daniel
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 70
Registrován: úte 11. pro 2012 16:36:36

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od Dominik Daniel »

Ja som nikdy nemal membership , moji rodičia mi ho nikdy nechceli kúpiť. Vždy som ale chcel vyskúšať mať membership , skúšal som už vyhrať tu na webu nejakú suťaž ale nikdy sa mi to nepodarilo :( .
Mám rád zvieratá a pufflov ale hlavne bieleho pufla :D
Mechro
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11. dub 2014 18:34:30

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od Mechro »

Dobrý den, chtěl bych membership, protože jsem ho nikdy neměl a chtěl bych zkusit jaké to je :) Club penguin hraji už přes 2 roky vždy po škole a mrzí mě, když vidím, jak si kamarád užívá membera beze mě :( Vaše stránky se mi líbí, vždycky se kouknu na překlad zprávy (Spy phone) a na ostatní užitečné články. Ještě nevydělávám peníze a rodiče mi ho nechtějí koupit (prý zbytečnost), takže bych to chtěl na ten měsíc vyzkoušet :)

Děkuji,
Mechro
kamik horan
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: ned 20. říj 2013 17:59:53
Skype: nemám

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od kamik horan »

Moc ráda bych chtěla být memember "puffle" ale nejsem, protože mi to rodiče nedovolí :/
Chodím na váš wem skoro pořád a jak vám závidím
Na cp jsem už dva roky a ani jednou jsem nebyla memember a chtěla bych aspon na jediný den
Takové soutěže jsem zkoušela i na jiných stránkách, ale štestí se na mě ani jednou neusmálo :(
A kdybych vyhrála byla bych ten nejšťásnější člověk na světě
Vždycky jsem si chtěla pořídít psího puffla a oranžového a všechny "puffle"
Tak bych moc chtěla být memember :-(


kamik "zmrzlina2"
Kamča
Oliku141
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. dub 2014 17:30:27

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od Oliku141 »

Protože jsem zlatá ryba a potřebuji si splnit jedno přání
zuzu1056
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. dub 2014 21:51:53

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od zuzu1056 »

Ahoj,
ráda bych získala memberství, protože jsem ještě nikdy neokusila jaké to je. Rodiče mi to nikdy nechtěli povolit a vypadá to, že ani nepovolí. :/ Club Penguin hraju snad už 4 roky a stále se dívám jak se ostatní můžou různě oblékat, pořizovat si nové a nové věci. Proto bych si to chtěla také zkusit jaké to je tak doufám, že mi toto umožníte. :) Díky za přečtení


Zuzu1056 ;)
Lensar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: stř 23. bře 2011 16:39:26
Skype: caroline.obrocnikova
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od Lensar »

Jsem zaregistrována na Clubpenguin již více než 6 let za tu dobu sem chyběla jen na málokteré párty a někdy jsem docela zklamána tím jak jsou nememberští hráči omezováni. Chápu že ti co si za to platí by měli mít velké výhody ale někdy přece by mohlo být aspoň v katalogu něco lepšího pro nemembery. Stát memberem by znamenalo, že bych si konečně mohla koupit puffly a mít tak více zvířátek, o které se starat protože se dvěmi je docela nuda, vylepšit si aspoň na nějakou dobu igloo a také nakoupit nějaké oblečení. Nemusela bych závidět memberům jak úžasné oblečení mají a mohla bych být jedním z nich. Možná že kdybych byla member začalo by mě to bavit a mohla bych do toho investovat, protože momentálně si to nemohu dovolit kvůli šetření na jiné věci =)
Sammy
PajQa
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. dub 2014 21:42:58

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od PajQa »

Dobrý den, chtěl bych membership z jednoho prostého důvodu. V minulosti jsem již členem byl, na rok, ale po třetině uplynutí doby mého členství jsem se jednoho dne přihlásil - a co jsem viděl? „banned forever“. Dlouhou dobu jsem byl velice zklamaný a chtěl bych si to alespoň na 1 měsíc vyzkoušet. Děkuji za přečtení mého příspěvku adminům tohoto skvělého vebu. :D :DD ;)
Zamčeno