Jaké jsou vaše zájmy?

Odpovědět
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Jaké jsou vaše zájmy?

Příspěvek od Vindou »

Jelikož se mi zdá, že už tu není moc aktivních témat ale mnoho nových uživatelů, tak mě napadlo udělat toto téma o vás, jaké máte zájmy, jakou hudbu posloucháte atd., abychom to více rozjeli a více se poznali ;)

Je mi 14 let. Na fóru jsem od roku 2010 a mezi mé zájmy patří Kung Fu, technika, hudba, filmy a sbírání plechovek :D. Mezi mé oblíbené hudební žánry patří DnB, Techno, House ale také Jazz, Reggae nebo Punk rock. Z interpretů mám nejradši Aviciiho, Pendulum, The Offspring, Boba Marleyho a některé neznáme a nezávislé interprety. Zajímám se hodně o herní tématiku i o hry samotné. Kdyby si mě chtěl někdo přidat na Steamu, tak můj nick je rajco7. Hry, které hraju nejčastěji jsou Garry's Mod, Counter Strike: Global Offensive, Terraria a Dark Souls.

Tak se pochlubte :)
Naposledy upravil(a) Vindou dne sob 26. dub 2014 23:39:15, celkem upraveno 1 x.
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Uživatelský avatar
Klofoun
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 64
Registrován: pon 14. dub 2014 20:34:54

Re: Jaké jsou vaše zájmy?

Příspěvek od Klofoun »

Fajn.Mě baví hrát cp,ale občas si zahraju i jinou hru.Sbírám turistické známky,vizitky a mince :DD To možná vysvětluje proč mě baví vlastivěda. :DD Ráda plavu a skáču na trampošce.Nechci se tu chlubit,ale(s prominutím)hraju Game day :DD Zájmy moc nemám.Co se týče hudby tak jsou to písničky z rádia :DD ,Xindl x noo a všechny možné třeba tahle: http://www.youtube.com/watch?v=57e3DLb0OEg :DD Baví mě točit videa,psát a vymýšlet příběhy. A co vy? :DD
Podepsán Klofoun
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Jaké jsou vaše zájmy?

Příspěvek od Vindou »

Klofoun píše:Sbírám turistické známky
Jojo, turistický známky jsem taky sbíral :D, ty jsou super!
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Odpovědět