Česko-slovensko má talent :D

Odpovědět
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Locky_Low »

Lilly49221 píše:Ten Atai vyhral. Hej talent má, ale beztak sa mi nepáči, že vyhral Ukrajinec, a nie Slovák alebo Čech.

To už nie je česko-slovensko má talent
souhlasim
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Ccdn »

Já jsem rád, že vyhrál. Fandil jsem mu. To, že vyhrál cizinec za to může pořatadel té soutěže protože do ní cizince vůbec pustil. To trochu nechápu proč do té soutěže pustili cizince.
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Locky_Low »

Je pravda, že talent určitě má, ale na internetu se zjistilo, že už se opakoval a čísla už v jiných zemích zkoušel.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Vaja007 »

Locky_Low píše:Je pravda, že talent určitě má, ale na internetu se zjistilo, že už se opakoval a čísla už v jiných zemích zkoušel.
Takhle to ale dělají skoro všichni :DD
Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Lilly49221 »

Je len naša vizitka, že do Las Vegas musíme posielať cudzinca :I
Obrázek
ajo33766

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od ajo33766 »

Dobre,je cudzinec.Ale ten chlapec si to zasluzil.Vies v akych podmienkach ziju?Slubili im byt a co im dali?Velke nic lebo prisla revolucia v ich krajine.Je skromny,sympaticky,dobry clovek a zasluzil si to vyhrat.A este aj talentovany....Nepomohol mu stat,pomohol si sam...Dobre ze vyhral,drzal som mu palce a nie len ja.A neni Ukrajinec....Asi nevies citat alebo neovladas geografiu/zemepis....Zasluzil si to,a nie je to len moj nazor....
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Lilly49221 »

Všade sa píše, že je z Ukrajiny
A samozrejme, že má talent, a veľký, preto vyhral, ja netvrdím, že si nezaslúžil vyhrať
Len mi prekáža že česko-slovensko nemá na to, aby vyhralo vlastnú súťaž, ale to vyhrá cudzinec
Obrázek
ajo33766

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od ajo33766 »

Lilly49221 píše:Všade sa píše, že je z Ukrajiny
A samozrejme, že má talent, a veľký, preto vyhral, ja netvrdím, že si nezaslúžil vyhrať
Len mi prekáža že česko-slovensko nemá na to, aby vyhralo vlastnú súťaž, ale to vyhrá cudzinec
Nevies citat asi...: To, čo sa mu nepodarilo na Ukrajine, si tak splnil u nás. „V Ukrajina má talent som sa dostal do finále a skončil som celkovo tretí,“ ( V Ukrajine iba sutazil!!! )

Po finále mu totiž končia víza a musí sa komplikovanou cestou vrátiť do rodného Kirgizska (tam sa narodil!Tam aj žije.

Zdroj : http://www.csmatalent.sk/finale/clanok/spasiba.html

Čo je Kirgizsko?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Kirgizsko
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Lilly49221 »

Došli mi argumenty

To s tým miestom bol omyl, fajn priznávam, ja len hovorím o tom ŽE ČESKO-SLOVENSKO NEDOKÁŽE VYHRAŤ ČESKO-SLOVENSKO MÁ TALENT D.

a že to vyhral cudzinec

Proti Ataiovi absolútne nič nemám
Obrázek
ajo33766

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od ajo33766 »

Lilly49221 píše:Došli mi argumenty

To s tým miestom bol omyl, fajn priznávam, ja len hovorím o tom ŽE ČESKO-SLOVENSKO NEDOKÁŽE VYHRAŤ ČESKO-SLOVENSKO MÁ TALENT D.

a že to vyhral cudzinec

Proti Ataiovi absolútne nič nemám
Argumenty ti nedosli,ani si ich nemala,vznikli tvojim nedorozumenim/nepochopenim/nedocitanim nejakeho clanku z neovereneho zdroju.Argumenty vacsinou byvaju podlozene niecim ak ked to nieje pravda/neni to tak.
Ze nemas nicp roti Ataiovi viem,nerobim z teba rasistku.A to ze nevyhral Cech alebo Slovak : Mali by sme sa teda zamysliet nad tím.
Btw : je to svetova show...CZ/SK Ma talent je "len" nazov.
Odpovědět