Česko-slovensko má talent :D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Lilly49221 »

T_T
Nebudem sa s tebou hádať, pretože tebe stále nedochádza princíp všetkých mojich príspevkov, ktoré už nemienim opakovať
BTW: je to svetová show, ale každá krajina má niečo ako "vlastnú edíciu"
Obrázek
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Locky_Low »

Já souhlasim s Lilly. Talent má, ale do Vegas pojede za Československo cizinec. Myslím, že by je tam ani neměli pouštět, ale hádat se je zbytečný. Já fandím čechovi, ty zase asiatovi.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
ajo33766

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od ajo33766 »

Lilly49221 píše:T_T
Nebudem sa s tebou hádať, pretože tebe stále nedochádza princíp všetkých mojich príspevkov, ktoré už nemienim opakovať
BTW: je to svetová show, ale každá krajina má niečo ako "vlastnú edíciu"
Somnou sa neoplati hadat,neber si to osobne,to mi vravi kazdy...
Locky_Low píše:Já souhlasim s Lilly. Talent má, ale do Vegas pojede za Československo cizinec. Myslím, že by je tam ani neměli pouštět, ale hádat se je zbytečný. Já fandím čechovi, ty zase asiatovi.
Ak fandis len Cechom,potom nefandis Slovakovi?A ja som mu fandil preto aky bol a co vedel,nie preto z kadial je...
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Locky_Low »

Klidně i Slovákovi. Myslím, že by sis měl přečíst jméno soutěže. Československo má talent
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
ajo33766

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od ajo33766 »

Locky_Low píše:Klidně i Slovákovi. Myslím, že by sis měl přečíst jméno soutěže. Československo má talent
A?Preto budeme rasisti a inych nepustime?Zatvorme hranice a vyzenme vsetkych len preto pretoze nemaju povod Cech / Slovak....Je to sutaz ak si nepochopil,jemu je uplne jedno ci zi z dna oceana alebo Madar,ide im o zisk,sledovanost,SMS = Peniaze...Pocas toho reklamy....
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Locky_Low »

ajo33766 píše:
Locky_Low píše:Klidně i Slovákovi. Myslím, že by sis měl přečíst jméno soutěže. Československo má talent
A?Preto budeme rasisti a inych nepustime?Zatvorme hranice a vyzenme vsetkych len preto pretoze nemaju povod Cech / Slovak....Je to sutaz ak si nepochopil,jemu je uplne jedno ci zi z dna oceana alebo Madar,ide im o zisk,sledovanost,SMS = Peniaze...Pocas toho reklamy....
Já se tady s tebou nebudu hádat. Tady jde o to, že my chceme někoho poslat do Vegas a je to cizinec. Radši už mlč. Nebudem se hádat.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
ajo33766

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od ajo33766 »

Locky_Low píše:
ajo33766 píše:
Locky_Low píše:Klidně i Slovákovi. Myslím, že by sis měl přečíst jméno soutěže. Československo má talent
A?Preto budeme rasisti a inych nepustime?Zatvorme hranice a vyzenme vsetkych len preto pretoze nemaju povod Cech / Slovak....Je to sutaz ak si nepochopil,jemu je uplne jedno ci zi z dna oceana alebo Madar,ide im o zisk,sledovanost,SMS = Peniaze...Pocas toho reklamy....
Já se tady s tebou nebudu hádat. Tady jde o to, že my chceme někoho poslat do Vegas a je to cizinec. Radši už mlč. Nebudem se hádat.
To mam najradsej,furt len ja sa hadam,vy nie...Ked uz tak,nehadam sa,to by som trochu inak reagoval,ja prejavujem svoj nazor.A oni natom cloveku chcu zarobit,aj v LV....Zmluvy,vystupenia,reklamy...Si myslis ze im v tej sutazi ide o to koho tam poslu?Je to hanba ,to urcite ( pre nase narody).Ale im je to jedno,chcu len zarobit,o tom je a bude televizia...
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Locky_Low »

Taky říkám, že by ho tam neměli pustit. Neřekl jsem, že se jim to vyplatí.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-slovensko má talent :D

Příspěvek od Lilly49221 »

Veď jasné, že cudzincov tam pustili len kvôli zvýšeniu sledovanosti. A to, že Atai skončil v Ukrajine 3. a na Česko-Slovensku
1. len svedčí o nás, akí sme "talentovaní"
Obrázek
Odpovědět