Ledové království (Frozen)

Co se koná na Clubu Penguin
Odpovědět
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Ledové království (Frozen)

Příspěvek od Lisured »

Obrázek

Navzdory vší logice se Frozen párty nejspíš bude opravdu konat.

Zdá se mi, že po odfláknutém Music Jamu si s touto párty dali práci (možná proto byl odfláknutý) a i když sponzorované párty nemusím, toto oceňuji. Co si o ní myslíte vy?
Lisured podle vzoru pán
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Ledové království (Frozen)

Příspěvek od Valada06 »

No, pokud bude opravdu tak rozsáhlá předělávka místností jako to ukazují sneak peeky, tak tu párty u mě trochu vylepší. Pořád jsem ale přesvědčen, že mohli vymyslet radši něco jiného. O možnosti adoptovat Olafa ani nemluvě. (Nicméně musím uznat, že i při vší mé nechuti vypadá ten ledový zámek úžasně.)
Obrázek
vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Ledové království (Frozen)

Příspěvek od vtipoman »

Ha, donutili jste mě po tak dlouhé době se opět přihlásit...
A k párty... Další nudná párty bez nápadu. Když se řekne cp párty, představím si hlavně nějaké nové časově omezené funkce, minihru, místnost se zajímavým tématem... Ne přetexturované cp s "questem" najít vločky. A magické schopnosti se mi k tomu vůbec nehodí. No, asi budem muset Let it goo... :D
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Ledové království (Frozen)

Příspěvek od Chubbop »

Osobně na té párty nevidím nic špatného.

Co se Music Jamu týče, ten se mi velmi líbí. Jsme prostě namlsaní a nejsme schopni unést tak málo místností ač jich je na lodi celkem 6 (!!!).

Transformace tam sice nesedí, ale už dlouho nebyly a je to způsob jak představit super pecku na tablety. Stejně tak s novým pufflem. Když je chtějí dělat časově omezené, tak ať už vypadají jakkoliv. Je to přece hra a mě rozhodně baví! A questy s hledáním vloček? Chtěli jsme je, tak je máme!
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Ledové království (Frozen)

Příspěvek od Renzotom »

Já s Huosmou jsme toto vše věděli, ale nikdo nám nevěřil. Jelikož bych měl mít ještě měsíc membra, doufám, že mě odbanují a párty si užiji v plném proudu.
Jinak k párty:

Transformace jsou dobré, naposledy byli na párty budoucnosti. Sice mi příjde divná transformace do marshmallow, ale to je jedno:D
Questů jsme se konečně dočkali, ale asi budou moc lehké:D Schopnosti budou asi taky dobré.
Itemů bude asi taky dost. Jen doufám, že bude možné potkat Elsu, dobré by byly i ostatní postavy.
Taky se mi líbí, že ledový nábytek bude pro všechny.
Odpovědět