Povídání:hacker(hekr) LOLNOK

Odpovědět
mirekrabien
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 37
Registrován: pon 17. úno 2014 21:26:01
Skype: dan.rabiencny

Povídání:hacker(hekr) LOLNOK

Příspěvek od mirekrabien »

Ja jsem se z meho skoro 2 ročního hraní cp dozvedel o LOLNOKOVY na holywood party ale nevedel jsem ze je to hacker diskutujte.... :)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Povídání:hacker(hekr) LOLNOK

Příspěvek od Ccdn »

Taky jsem se o něm dozvěděl teprve nedávno a přijde mi hodně zajímavý. Nevím ale, jestli je to někdo z CP týmu nebo ne, protože nechápu, proč by ho jinak nechali odhalovat novinky a nezastavili by ho. Přijde mi ale hodně zajímavé, co všechno se dá zjistit jen ze zdrojového kódu :)
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Povídání:hacker(hekr) LOLNOK

Příspěvek od Lisured »

Ccdn píše:Taky jsem se o něm dozvěděl teprve nedávno a přijde mi hodně zajímavý. Nevím ale, jestli je to někdo z CP týmu nebo ne, protože nechápu, proč by ho jinak nechali odhalovat novinky a nezastavili by ho. Přijde mi ale hodně zajímavé, co všechno se dá zjistit jen ze zdrojového kódu :)
Zajímavý rozhodně je, ale myslím, že tenhle přímo z CP není – na to jsou tu jiní. A novinky odhalovat chtějí – vzpomeň si na sneak peekování před rokem či dvěma, nyní to jen dělají nenápadněji (jako víceméně anonymní spolupracovníci Trainmana1405) – je to jejich obchodní strategie.

Co se zdrojového kódu týče, zdrojový kód se stará o všechno – bez něj by se obrázky nezobrazovaly, tučňáci nechodili… a vůbec, nebyli – je to to, co drží vše pohromadě, ta tajemná síla v pozadí – kdo ovládá zdrojový kód, ovládá ostrov.

Jen kdyby byly aplikace pro android, to bychom měli sneak peeky z první ruky.
Lisured podle vzoru pán
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Povídání:hacker(hekr) LOLNOK

Příspěvek od Ccdn »

Lisured píše:...
Co se zdrojového kódu týče, zdrojový kód se stará o všechno – bez něj by se obrázky nezobrazovaly, tučňáci nechodili… a vůbec, nebyli – je to to, co drží vše pohromadě, ta tajemná síla v pozadí – kdo ovládá zdrojový kód, ovládá ostrov.
To je mi jasné, ale stejně mě to překvapuje :) Hlavně to, jak jasně jsou některé prvky ve zdrojovém kódu popsány.

Rozhodně mi tenhle způsob odhalování tajemství přijde dost zajímavý a pokud to vývojářům nevadí... :)
Odpovědět