Veselý Mrožák 2014

Co se koná na Clubu Penguin
Odpovědět
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Veselý Mrožák 2014

Příspěvek od Valada06 »

Dnes začal první Veselý Mrožák v historii ostrova, více o tom v této aktuálce. Co na párty a celkově postavu Veselého Mrože říkáte?

Pro mě osobně je párty obrovským zklamáním. Samotná premisa vlastního svátku mi nepřišla úplně špatná, navíc se vědělo, že se tento svátek nebude od tradičních Vánoc velmi lišit. Když jsem ale na internetu zahlédl první sneak peeky města, v duchu jsem si říkal: „Proboha, ať to ještě nějak předělají, vždyť to vůbec nepůsobí svátečně.“ Jako první mě praštila do očí tmavě modrá obloha namísto tradiční zatemněné, které můžete vidět i u nás na webu a koneckonců také v samotném krátkém filmu, od něhož se má párty odvíjet.

Takové pošlapání tradiční vánoční atmosféry, jež jsem vždy miloval, bych možná ještě přehlédl, kdyby se u mě při první pohledu na samotnou párty nenastalo naprosté zděšení. Celý ostrov se zdá tak nějak holý a vůbec na mě nepůsobí takovou tou „vznešenou atmosférou“, jakou by, dle mého názoru, párty, jejíž předchůdkyně byly vždy považovány za jednu z nejlepších párty roku, mít měla. Jak zmiňuje velice trefný příspěvek kolující po twitteru vyzdobeno je pouhých dvanáct místností, což je nejméně v historii všech předchozích Vánočních párty (a s tím, že je to úplně jiná párty na mě nechoďte, jak už jsem někde psal, jsou to jen Vánoce oděné do trochu jiného kabátu.)

Úkoly neboli „tradice“, které nás na párty čekají, mě také kdovíjak neohromily. Nejenže jsou jen čtyři, ale k jejich splnění opět nepotřebujete více, jak dvě minuty…

Jediné dvě pozitivní věci, které mě drží od naprostého rozhořčení, jsou tak vydání aplikace na Android a nový krátký film, který by snad na rozdíl od párty nemusel být takový propadák.
Obrázek
Odpovědět