Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od Chubbop »

Obrázek

Tato soutěž začíná vytvořením tohoto tématu a končí 24. 12. 2014 v 19:00.

Zúčastnit se mohou pouze uživatelé, kteří neměli aktivované memberství za poslední dva měsíce. Výherce získá membership kód na jeden měsíc.

Je zakázáno své příspěvky editovat!

A o co vlastně jde? Úkolem je v jediném příspěvku napsat proč zrovna ty by jsi měl získat kód na měsíc. Po skončení soutěže pak vyberu nejlepší příspěvek a ten vyhraje membera.

Fantazii se meze nekladou!
Obrázek
Uživatelský avatar
Vase_Jmeno00
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. čer 2014 13:50:14
Skype: lucinkamednanska
Bydliště: Vizovice, Zlínský kraj

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od Vase_Jmeno00 »

Hru s názvem Club Penguin jsem našla tak záhadně, teda viděla jsem první video, které mě zaujalo abych si tu hru taky zahrála. Napřed mi to připadalo,jako hra pro malé děti, ale není tomu tak. A tak jsem si vytvořila svého prvního tučňáka, které mu jsem dala jméno Vase Jmeno00 (nevím, jak mě to mohlo napadnout). Anglicky jsem moc neuměla, ale díky Clubu Penguin jsem se ji naučila. Velice mě to tam začalo bavit a byla jsem ve hře každý den. Jak si říkám, léta plynou rychle a už je to celkem skoro 6 let (2332 dnů), co hraji Club Penguin!!

Když jsem brouzdala na jejich webu, narazila jsem na název ,, Membership". Vůbec jsem nevěděla, co to znamená a o co tu vlastně jde. A tak jsem si o tom všechno přečetla, abych to zjistila. No, lákalo mě to, koupit si membera třeba na měsíc a vyzkoušet si to, jenže rodiče mi to nedovolili a nikdo by mi to nezaplatil. Takže jsem mohla věřit pouze v to, že se budou někde konat různé soutěže o membership, až jsem narazila na česko-slovenskou fan stránku, kde se mi zalíbilo. Bohužel, v soutěžích nemám tolik štěstí na výhru. A tak když se občas konaly soutěže o membera, tak jsem buď neměla štěstí a nebo jsem se nemohla z nějakých důvodů přihlásit.

A tak ubíhaly roky.. Membera doteď jsem nikdy neměla, sice si říkám, že až budu moct, tak si ho samozřejmě koupím. Ale nevím, nevím. Club Penguin hraji každý den, a hlavně nejvíce se každým rokem těším na Coins for Change, kde dávám vždy nejvíc peněz, co jen můžu!

Club Penguin je prostě moje jediná hra, u které se stále držím, a nikdy mě nepřestala ani nepřestane bavit! :)
„Proč být štíhlý, když tučňáci jsou širocí a sluší jim to?“
Vase Jmeno00 (LUCIE)
2367 dnů -přes 6 let hraní (26.01.15)
gom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 5
Registrován: sob 10. srp 2013 13:32:29

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od gom »

Na foru nejsem moc známý membership by jsem chtěl protože by jsem chtěl zkusit jaké to je a nemůžu si ho koupit protože rodiče nevěří lidem na internetu a do zahraníčí se jim taky peníze posílat nechtějí.To je důvod proč by jsem chtěl membership
milla
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. čer 2010 18:30:42
Skype: m.i.l.l.a.95
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od milla »

Dobrý den,

Tak kde bych jenom začal :) když mi bylo dvanáct začal jsem hrát clubpenguin a až po delší době jsem objevil tento web bylo to před asi 7Lety nelžu pamatuju si všechny vývoje tohoto webu je mi už 19 ale hra mě nepustila, protože to hraje i moje sestra a můj bratránek kterým je 12 oba to moc baví a mě po letech taky jako odreagovka to je perfektní hra a když byla možnost si to stáhnout do mobilu neváhal jsem protože na Club penguin se nehrabe žádna jina APP jako je pou,Moy, nebo jiné podobné hry:)

Membership bych nechtěl pro sebe ale spíš jako dárek pro sestru k vánocům, mám pro ní už spoustu jiných dárku, ale tohle by ju asi dostalo:)

Membership jsem měl celkem 3x jednou když mi bylo 13 pak kolem patnácti a nakonec jednoho zadarmo od CP, ten poslední jsem dal taky sestře, protože sem věděl že jí to udělá větší radost než mě, S tím se asi loučím a přeji krásné vánoce :) !!!
Nick : milla
Nick ve hře :Agent Mílla
Stáří :1660 days
Agent : ANO
Průvodce : ANO
Přílohy
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG (44.07 KiB) Zobrazeno 3430 x
-Pumpkin756-
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 111
Registrován: ned 25. bře 2012 9:22:23
Skype: Pumpkin7561
Bydliště: Praha 21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od -Pumpkin756- »

Membership bych chtěl, protože jsem ho již dlouho neměl. Chtěl bych si adoptovat nové pufflíky, kteří se za dobu co nejsem membrem objevili. Rád bych si opět zahrál levely her, které jsou pouze pro membery, chtěl bych takto namnožit své coiny a darovat je na coins for change. V neposlední řadě bych si také do své knihy známek, chtěl zařadit nějaké známky nové, protože už jsem přes rok ten úžasný zvuk cinknutí známky neslyšel....
Na CP se jmenuji Pumpkin756
Aktuálně mám 286 známek
venda12345
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22. pro 2014 20:53:45

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od venda12345 »

Ahoj. Já jsem již byl a dokonce i jsem member. Tak se možná ptáte, proč právě já chci membership? Odpověď na tuto otázku je snadná. Můj nejlepší kamarád hraje také Club Penguin, ale o stránce www.fan-club-penguin.cz vůbec neví. Jak víte, Vánoce jsou již za dveřmi a já pro něho ne a ne najít ten správný dárek. U něho člověk neví co ho baví, a když ho najednou něco začne bavit, tak ho to za pár dní opět pustí. Club Penguin je ale věc i hra, která ho baví stále. Proto by se mi hodilo, kdybych vyhrál membership a dal ho jemu. Já ho neputřebuji. Také na co, když member již jsem. V naší rodině je to takové u každého. Každý by pro druhého udělal cokoliv. A to já se chystám udělat mému nejlepšímu kamarádovi, který mně vždy za každé situace podržel, i když mi bylo nejhúře a nyní bych se mu to rád snažil oplatit. Děkuji. S pozdravem Václav.
Huosma
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 36
Registrován: pát 09. srp 2013 10:28:58
Bydliště: Novojičínsko

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od Huosma »

Napíší to stručně. Membership by si měl, každý alespoň 1 vyzkoušet, někteří si to ale z určitých podmínek nemohou dovolit, sice bych membership chtěl, ale já byl už 2x memberem, jelikož jsou ty Vánoce , tak to přeji těm co ještě nebyli. A také všem přeji Šťastné a Veselé Vánoce, a ať se vám vyplní vše přání... Huosma
Martinko155
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. bře 2013 0:04:31
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od Martinko155 »

Ahoj. Membership síce mám ale, moja najlepšia kamarátka nikdy membra nemala pretože jej rodiča neveria moc ľuďom na internete. A kedže sú už vianoce za dvermi tak prečo nie niekoho obdarovať. Tento super web bohužiaľ ona nepozná, hráva len jedinú hru a to je cp. Vždycky keď som u nej tak rozpráva že by chcela membra. No pokúšali sme sa to vyriešiť s mojimi rodičmi tý bohužiaľ nesúhlasili s tým aby sme jej to zplatili a ona dala peniaze. Skrátka chcel by som túto sútaž vyhrať bol by to pre nu určite super darček pod stromček. Len je asi malá šanca že to vyhrám pretože ja moc v súťažiach nemám štastie.
Meno: Martinko155
Meno v hre: Leoncher
Member: Ano
Starý: 1303 dní (31.5.2015)
Sprievodca: Ano
Aget: Ano
Ninja: Ano
souckovanika
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. pro 2014 10:34:36

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od souckovanika »

Jméno ve hře: Puffle Sarah
Stáří: 654 dnů (23.12)
Member: NIKDY
Průvodce : Ano
Agent : Ano
Oblíbený puffle : červený
Nejoblíbenější barvy: bílá, růžová

Vždycky jsem chtěla být memberem :) , ale mí rodiče jsou zasadně proti. A já nemám peníze abych si membership koupila sama :(. Doufám, že mám nějakou šanci, když nevyhraji tak budu dál šetřit :/. Navíc by si měl každý membership alespoň 1 vyzkoušet. Nemě0la jsem ho NIKDY. Club penguin sice nehraji nejdéle, ale i tak věřím! :) A taky by to byl BEST Vánoční darek.
QUEN
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. pro 2014 10:45:31
Skype: honza neubauer

Re: Vánoční soutěž o měsíční membership 2014

Příspěvek od QUEN »

ahoj všichni :DD já jsem honzíkk ale nešlo se mi přhlásit :D takže já bych chtěl membership proto že jsem ho nikdy neměl :-( já už hraju club penguin 5 let a ještě nikdy jsem neměl membership rodiče řikaj že to zbytečné možná mi ho někdy koupí ale zatím se to nestalo :-( kdyby jsem tu soutěž nevyhrál tak mi to je jedno ;) ale chtěl by jsem to zkusit alespon jednou :DD a děkuju že jste vymysleli tak dobrou stránku protože bez vás by jsem ten club penguin nikdy neuměl hrát :DD :DD omluvte chyby je mi 10 let děkuji :DD :DD přeji hezké vánoce :DD
Zamčeno