Flash

Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Flash

Příspěvek od Wizardy »

Tady se můžete ptát na věci ohledně Flashe.
spidey11
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 11
Registrován: stř 12. kvě 2010 19:18:55
Skype: majkl116

Re: Flash

Příspěvek od spidey11 »

Ako vyrobím flash?
Meno na clubpenguin: Majko3355
Agent: Áno
Member:Už mi skončil ale plánujem kúpiť
Sprievodca: Áno
Oblubený server: Snow bank len tam chodím...
Rád si vás pridám na cp medzi kamoŠov stačí napísať
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Flash

Příspěvek od Šaman »

Wizardy píše:Tady se můžete ptát na věci ohledně Flashe.
spidey11 píše:Ako vyrobím flash?
Wizardy přeji ti hodně trpělivosti :DD

Já mám Macromedia Flash MX 2004 a i když umím dobře s jinými programy, tak tady jsem úplně ztracenej.
1. otázka: Když chci použít nějaký prvek *.swf z CP, musím ho vždy převést do *.FLA v nějakém jiném programu, nebo existuje způsob, jak to otevřít rovnou ve Flashi?
2. otázka: Existuje nějaký free program na úpravu flashe? (něco jako GIMP)
3. otázka: Jaký program použít pro převod SWF do FLA?

Chci si udělat podpis z tohoto starého loga CP a chci tam změnit pouze text a oříznout to na šířku. Bohužel to nemohu otevřít a to jsem zkoušel mnoho dekompilátorů do Flashe. Každej má nějaký omezení. Většinou ve zkušební verzi *.FLA vůbec nejde uložit.
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: Flash

Příspěvek od Wizardy »

Takže...


Pro Šamana
0) Já pracuji s Macromedia Flash 8. MX jsem neměl ale co vím tak je to program čistě pro Flash k webovým aplikacím a pro programování. Na Animace a obrázky doporučuji již zmíněný Macromedia Flash 8, nebo pokud máš silnější PC tak Adobe Flash CS4 (mám ho ale nepracuju s ním protože se mi seká a všechno v něm trvá dlouho)
1) SWF se musí VŽDYCKY převést na FLA. Je to jako by ses pokoušel pracovat s JPG obrázkem(až na to že obrázkové formáty si neumí zapamatovat vrstvy, což SWF umí). K dekompilování SWF souborů používám Sothink SWF Decompiler a nemůžu si stěžovat. Bohužel pouze placená verze dovoluje extrahovat i Actionscript, takže bez ní ti vyleze pouze grafika a animace.
Flash programy umí otevřít některé SWF, ale je v tom pak bordel a hází to chyby takže doporučuji používat dekompilátor.
2) O žádném Freeware programu na úpravu Flashe nevím, v tomto případě tě můžu odkázat leda tak na google.
3) Viz. bod 1.(Sothink SWF Decompiler) Určitě jich existuje víc ale já používám tenhle a jsem spokojený.

Pro spidey11
Flash, neboli soubory SWF se vytvářejí pomocí programů jako jsou Macromedia Flash a Adobe Flash CS. Pokud si tyto programy seženeš, spoustu návodů můžeš najít na http://www.flash.cz nebo různě na Googlu. Tady na fóru nejčastěji používáme Flash k tomu, abychom z obrázků ukradených ze souborů Clubu Penguin mohli udělat svoje vlastní obrázky a přitom to pořád vypadalo dobře (Flash a Vektorová grafika obecně totiž nemá u obrázků ty ošklivé zubaté okraje jako třeba BMP,JPG a PNG soubory).
Delold
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 133
Registrován: stř 14. dub 2010 15:36:13
Skype: cpdavidd2

Re: Flash

Příspěvek od Delold »

Wizardy píše: ...Flash, neboli soubory SWF se vytvářejí pomocí programů jako jsou Macromedia Flash a Adobe Flash CS....
Je ještě plno programů. Třeba od Sothink je to SWF Quicker. Nebo přímo od Adobe Flex Framework (Ten jsem ještě nevyzkoušel. SDK je zdarma).
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: Flash

Příspěvek od Wizardy »

DavidDuong píše:Je ještě plno programů. Třeba od Sothink je to SWF Quicker. Nebo přímo od Adobe Flex Framework (Ten jsem ještě nevyzkoušel. SDK je zdarma).
Já jsem se nějak ostatními programy nezabýval. Díky za dodatek ;)
harm007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 27. kvě 2010 13:10:02

Re: Flash

Příspěvek od harm007 »

jak sa vyraba flash a prosim ked budete hovorit dak dajte aj link na stiahnutie
Ocenenia za najlepšiu browser hru 2010:
1. miesto..... DEEPOLIS
2. miesto..... CLUB PENGUIN
3. miesto..... GLADIATUS
Obrázek
super vec.. viskúšajte..
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Flash

Příspěvek od Platfus »

takze pro zacatek:
co mi doporucite jako free
nechci si dlouho stahovat key
dal se uz poucim nejak sam
predem dik
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Flash

Příspěvek od Platfus »

a tak co je nejspolehlivjejsi abych si mohl treba na rapidu stahnout key?
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
kogli
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 24
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:26:28
Skype: koglis

Re: Flash

Příspěvek od kogli »

nemam nic placenýho, tak to, co mám v podpisu (texty o mym pingvinovi plus jak je starej) jsem udělal trial programem.


program trial na 30 dní pro dělání flashe!! bude se na pirátskejch stránkách shánět snadno xD!!! jmenuje se sothink SWF quicker!!!

Obrázek
Odpovědět