Water Card Jitsu

teri 2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 16. pro 2010 23:29:50
Skype: Teri1151

Re: Water Card Jitsu

Příspěvek od teri 2 »

Josh Blue111 píše:Určite vyděl tohle

[youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/n_phJAUg5bY&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/n_phJAUg5bY&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]

,ale jestě water dojo neexistuje možno to jsou jen obrázky který lidé našli ,ale něco je fake např to senseiovo obelčení je fake ti lidé který to dělali dali jen barvu do modrá nic více tak vám můžu říct že není Water dojo ani Water ninja jako jo bude Water dojo ,ale to co jste vydeli např ve videu nemusí být pravda dávejte si na to pozor např na tohle
Water dojo existuje!Jasný? :P
[youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uCwFZOLbInI&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uCwFZOLbInI&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
To je stoprocentně fake kdyby to vážne bylo už by dávali dávno na cp web nějaký ti přípravy o tom .
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Water Card Jitsu

Příspěvek od Nik3 »

Je to trapný seká se to jak hrom, jenom přemýšlim že to asi bude tak 10tisíc souborů v tom že se to tak seká omg...
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Water Card Jitsu

Příspěvek od fsf333 »

Nik3 píše:Je to trapný seká se to jak hrom, jenom přemýšlim že to asi bude tak 10tisíc souborů v tom že se to tak seká omg...
Mě se to teda vůbec neseká, stačí když si zvolíš tu střední nebo nejhorší kvalitu obrazu ;).
A s tím jak jsem psal, že se ty procenta vůbec nepřičítaj, už neni pravda.. CP to asi nějak upravilo, že to teď jde rychleji :).
Jinak trapný to určitě neni..

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Water Card Jitsu

Příspěvek od Nik3 »

Zkusil jsem všechno stejně se mi zobrazuje jen 1/5 fps
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Water Card Jitsu

Příspěvek od Ccdn »

Tak hra je konečně i pro nemembery takže jsem si jí mohl konečně pořádně zahrát. Hra je zábavná, ale podle mě oproti Card Jitsu Fire až moc jednoduchá. Vyžaduje trpělivost, pevné nervy a rychlé reakce. Občas mě štve, že klikám na kartu jako blbec a stejně se nezvolí nebo klikám na políčko a nic se neděje. Jedno kolo mívám dohrané třeba za 15 sekund což je podle mě žalostně málo. Co se obleku týče tak už mi chybí jen maska která je podle jedné stránky za 100-110 vítězství přičemž předchozí věc je za 55-60 vítězství.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Water Card Jitsu

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Tak hra je konečně i pro nemembery takže jsem si jí mohl konečně pořádně zahrát. Hra je zábavná, ale podle mě oproti Card Jitsu Fire až moc jednoduchá. Vyžaduje trpělivost, pevné nervy a rychlé reakce. Občas mě štve, že klikám na kartu jako blbec a stejně se nezvolí nebo klikám na políčko a nic se neděje. Jedno kolo mívám dohrané třeba za 15 sekund což je podle mě žalostně málo. Co se obleku týče tak už mi chybí jen maska která je podle jedné stránky za 100-110 vítězství přičemž předchozí věc je za 55-60 vítězství.
Myslím si, že je to to co chybělo. Fire bylo něco nového. Bylo až pro 4 hráče. Water (vynechme to, že je strašně náročná a proto ty zpomalené reakce při klikání) přinesla zase něco nového a to stres. Snad v žádné hře na CP není takový stres jako při CJW. Když nejdou karty a tučňák se pomalu, ale jistě řítí z vodopádu... :DD
Obrázek
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Water Card Jitsu

Příspěvek od Premysl »

Chubbop píše:
Ccdn píše:Tak hra je konečně i pro nemembery takže jsem si jí mohl konečně pořádně zahrát. Hra je zábavná, ale podle mě oproti Card Jitsu Fire až moc jednoduchá. Vyžaduje trpělivost, pevné nervy a rychlé reakce. Občas mě štve, že klikám na kartu jako blbec a stejně se nezvolí nebo klikám na políčko a nic se neděje. Jedno kolo mívám dohrané třeba za 15 sekund což je podle mě žalostně málo. Co se obleku týče tak už mi chybí jen maska která je podle jedné stránky za 100-110 vítězství přičemž předchozí věc je za 55-60 vítězství.
Myslím si, že je to to co chybělo. Fire bylo něco nového. Bylo až pro 4 hráče. Water (vynechme to, že je strašně náročná a proto ty zpomalené reakce při klikání) přinesla zase něco nového a to stres. Snad v žádné hře na CP není takový stres jako při CJW. Když nejdou karty a tučňák se pomalu, ale jistě řítí z vodopádu... :DD
Pro mě byl hlavně stres, když jsem zjistil, že už to nikdo nehraje a ten oblek asi nedodělám.. Naštěstí to CP uvolnilo i pro nemembery a mohl jsem to dodělat :DD .
Odpovědět