Agent-jakou misi byste udělali vy?

vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od vtipoman »

No myslím že nadpis mluví za všechno.Já bych udělal misi kde by se zjistilo že PSA není sama kdo chrání ostrov,že existuje někdo nebo něco nadpřirozeného co na tučňáky shlíží z vrchu,někdo kdo zaručuje bezpečí všech tučňáků a pufflíků.
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od Anorijet »

vtipoman píše:No myslím že nadpis mluví za všechno.Já bych udělal misi kde by se zjistilo že PSA není sama kdo chrání ostrov,že existuje někdo nebo něco nadpřirozeného co na tučňáky shlíží z vrchu,někdo kdo zaručuje bezpečí všech tučňáků a pufflíků.
dobrý.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
tomsa999
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 97
Registrován: úte 11. kvě 2010 18:38:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od tomsa999 »

vtipoman píše:No myslím že nadpis mluví za všechno.Já bych udělal misi kde by se zjistilo že PSA není sama kdo chrání ostrov,že existuje někdo nebo něco nadpřirozeného co na tučňáky shlíží z vrchu,někdo kdo zaručuje bezpečí všech tučňáků a pufflíků.
taky si myslím :O ;) :D
http://img339.imageshack.us/img339/9523/miglu.png
Má postava a mé iglů.
poraďit ohledně clubu penguin? tak mi napiště SZ!!

Obrázek
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od Anorijet »

Já si myslím že do nějaký mise by mohli dát senseie a ninji kteří by chránili dojo které napadl nikdo úplně nový.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od Josh Blue111 »

Já kdybych byl nějaký ten moderátor nebo vlastně nějakej ten dezinger v cp tak bych možno udělal misi která by se jmenovala Půloví Ostrov . V té misi by šlo o to že Herbert zničil polovinu ostrovu cp zůstala jen vrstva doja ,ice bergu, plazy,forest,cove,mine a dokonce i cave ,ale co se hrozného tak přihodilo základna PSA i EPF nebyla protoře Herbert měl polovinu ostrovu ve kterém ta základna byla a on si tu základnu vystavěl na svojí . A jak by to vlastně dopadlo ? Dopadlo by to tak že PSA a EPF se spolu navzájem spojí a společne vymyslí plán jak dát ostrov zase do pořádku napadne jim že by mohli upravit aqua grabber na jeřáb a s tím jeřábem spojit celý ostrov ,ale sami to nedokázou dokázou to jen s Herbertem který má moc ohromnou sílu než obyčejní tučňák nakonec zistí že Herbert není tak zlý že je jenom naštvaný že chce normalně domu a najednou se oběví the director a gary který mu navrhnou záchranu že ho pošlou domu a to aqua grabber.
tomsa999
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 97
Registrován: úte 11. kvě 2010 18:38:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od tomsa999 »

Josh Blue111 píše:Já kdybych byl nějaký ten moderátor nebo vlastně nějakej ten dezinger v cp tak bych možno udělal misi která by se jmenovala Půloví Ostrov . V té misi by šlo o to že Herbert zničil polovinu ostrovu cp zůstala jen vrstva doja ,ice bergu, plazy,forest,cove,mine a dokonce i cave ,ale co se hrozného tak přihodilo základna PSA i EPF nebyla protoře Herbert měl polovinu ostrovu ve kterém ta základna byla a on si tu základnu vystavěl na svojí . A jak by to vlastně dopadlo ? Dopadlo by to tak že PSA a EPF se spolu navzájem spojí a společne vymyslí plán jak dát ostrov zase do pořádku napadne jim že by mohli upravit aqua grabber na jeřáb a s tím jeřábem spojit celý ostrov ,ale sami to nedokázou dokázou to jen s Herbertem který má moc ohromnou sílu než obyčejní tučňák nakonec zistí že Herbert není tak zlý že je jenom naštvaný že chce normalně domu a najednou se oběví the director a gary který mu navrhnou záchranu že ho pošlou domu a to aqua grabber.
dobrý nápad
http://img339.imageshack.us/img339/9523/miglu.png
Má postava a mé iglů.
poraďit ohledně clubu penguin? tak mi napiště SZ!!

Obrázek
tomsa999
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 97
Registrován: úte 11. kvě 2010 18:38:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od tomsa999 »

Mně napadlo že by se club penguin mohl setkat s lidmi.....co si o tom myslíte? :)
http://img339.imageshack.us/img339/9523/miglu.png
Má postava a mé iglů.
poraďit ohledně clubu penguin? tak mi napiště SZ!!

Obrázek
gugliar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 50
Registrován: sob 24. dub 2010 21:22:41

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od gugliar »

.
Naposledy upravil(a) gugliar dne sob 10. lis 2012 13:47:07, celkem upraveno 1 x.
tomsa999
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 97
Registrován: úte 11. kvě 2010 18:38:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od tomsa999 »

gugliar píše:
tomsa999 píše:Mně napadlo že by se club penguin mohl setkat s lidmi.....co si o tom myslíte? :)
dobry napad
ale nejdřív musí zatknout Herberta!!! Za PSA!! ;)
http://img339.imageshack.us/img339/9523/miglu.png
Má postava a mé iglů.
poraďit ohledně clubu penguin? tak mi napiště SZ!!

Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Agent-jakou misi byste udělali vy?

Příspěvek od batman12 »

Ja by som navrhol misiu kde by sa zistilo ze Rookie pracuje pre Herberta a tajne sa s nim dohovara ked v PSA nikto nie je.A na koniec musime poziadat senseia a fire senseia o pomoc pripoji sa aj EPF ale ty nam pomôžu iba s planom na chytenie Herberta a Rookieho.A senseiovia?Ty budu bojovat proti Templexom ktory napadli Dojo.My im pomôžeme tým že po Doje rozsypeme gulicky.Oni nam za to pomôžu chytiť Herberta a Rookieho.
Odpovědět