Aqua Grabber

terullinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 240
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:44

Aqua Grabber

Příspěvek od terullinka »

Tuto hru nalezneme na Ice Bergu. Oficiálně byla stvořena pro vytahování kousků vraků ztroskotané lodi Rockhoppera, ale byla natolik oblíbená, že se ji tvůrci rozhodli na CP ponechat. Tato hra je rozdělena na 2 levely. Můžete zde na ně přidávat návody :)
Jde o to, že se s malou ponorokou potápíte a plníte mise.
Ovládání: šipky - nahoru, dolů, doleva, doprava ... mezerník - vysunutí zvedáku, zachycení předmětu zvedákem
Prý nebyl vhodný. *little bit afraid to say: what the hell?*
veverka_333
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 135
Registrován: stř 14. dub 2010 17:02:36
Bydliště: KOSICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od veverka_333 »

navod na level 1:
Mozete pozbierat perly s tych malych musli,ale musite pockat kym zaspia to dosiahnete tak ze bude chvilu niekde pri nich-ale pozor nesmeite do nicoho narazit lebo sa zobudia!chodte dole az ktej velkej musli ale nechodte k nej ale na pravo,zobarte kamen a dajte ho musli do ust-potom si zoberte perlu a chodte spät davajte si bozor na ryby a na to aby ste stale maly vzduch

inac dobra hra
Obrázek


Obrázek
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od FlorinQa »

Už jstě dodělali všechny části těch levelů dvou?Mě nejde ta na čas,jelikož já pořád nárážím takže mě to zpomaluje.
Jura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 29. dub 2010 19:51:57
Skype: jurko196
Bydliště: Praha4
Kontaktovat uživatele:

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od Jura »

tadle hra vam dava nejvic coinsu :DD
Nifus
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 114
Registrován: stř 14. dub 2010 16:38:42

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od Nifus »

Pamatuju jak se hlasovalo o jeho jménu :DD
Obrázek
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od janka24 »

Najhoršia hra na CP, "nastvany" , ja nemám rada hry pri ktorých treba byť trpezlivý, teraz som ju hrala a teraz idem aj roztrieskať PC "nastvany"

Obrázek
sesitcsl2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 34
Registrován: stř 14. črc 2010 10:29:58
Skype: A.Uchiha1
Kontaktovat uživatele:

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od sesitcsl2 »

Návod na diamamant
když v soda seas vyzbíráté sudy se sodou uvolní se vám cesta všude, jedte nalevo kde jste vybrali posledny sud a vlevo v rohu porad narazejte dokud nevypadne cerv, cerva si pak vemte a chytte na něj rybu (rybu i červa můžete odvést do sítě ale dostanete za něj málo coinsu) poté v prvo dole kde jste vybrali předposledí sud , tak když jdete nahoru uvidíte mullete, na rybu tedy chytíte mulleta a mulleta odvedete do sítě nebo pustítte někdo daleko(nikdy sem ho eště do sítě nedal je hrozně silnej) potom projedete cestou kterou hlídal mullet a zamířete nahoru kde najdete vzduch nadýchejte se a jedte dolu kde najdete kraba jak zbíra coinsi, bud se pokusíte krabovy sebrat coinsy nebu všechny coinsy necháte, slituje se a dá vám diamant
za to všechno dostanete spoustu známek ale jsoiu jen pro membery

autor A.Uchiha
sesitcsl2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 34
Registrován: stř 14. črc 2010 10:29:58
Skype: A.Uchiha1
Kontaktovat uživatele:

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od sesitcsl2 »

FlorinQa píše:Už jstě dodělali všechny části těch levelů dvou?Mě nejde ta na čas,jelikož já pořád nárážím takže mě to zpomaluje.
Já už udělal všechy v clam waters ale v soda seas mi taaky nejde ta na čas vždycky nabouram když něco nesu třeba ten diamant a pak už to třeba jen o kousek nestihnu
vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od vtipoman »

Já mám všechny úkoly,až na čas u druhého levlu(kdo by na to měl nervy že... :DD )a samozřejmě bez ní neuděláte v druhém ten super mód.
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Aqua Grabber

Příspěvek od wasdreq2 »

ked si pozeram že čo všetko som v ulohe splnil tak je tam aj nejaky compressed air mode
neviem čo to je
Odpovědět