Club penguin v ohrožení

Projev svou tvořivost
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Anorijet »

Jenoho letního dne se procházel malý penguin Anorijet po městě a říká si: Dnes je ale hezký den. To ano odpověděl nějaký hlas. Byl to jeho kamarád Nifus. Anorijete co tady děláš, nemáš být náhodou teď na hoře(the mounthain)? Sakra. Vykřil Anorijet. Mám tam mít závod s Bofíkem a Knedlikem. Díky kámo, řekl Anoijet a rozběhl se k lanovce. Když dojel na horu bylo tam prázdno. Co se děje? Vždy tu bívá plno. No asi budu muset Bofíkovi zavolat. Vytáhl mobil a začel volat. Najednou se ve mobilu ozval čí si hlas. Máme tvé kamarády. Kdo jste? Řekl ustrašeně Anorijet. Myslíš že ti to řeknu? Tak to se mýlíš, řekl ten hlas. Jednoduší bude když ti řeknu že celý club penguin je v ohrožení. A kdo jsem? Stačí když ti řeknu že nejsem z této planety. Hahaha!!! Pošlu ti 1 ze tvých přátel za to že dnes přesně v 15:00 bude většina penguinů tady(the mounthain). Dobrá řekl Anorijet. Pak udělal plakáty o tom že bude zábava na hoře (the mounthain) v 15:00. Přišli všichni agenti Gary, KDance, Penguin band, sensei a ostatní ninjové a najednou se tu objevilo přes 1000 mimozemšťanů a lidí. Zabíte je řekl jeden z nich, na penguiny se vrhli mimozemšťané a lidi. Anorijet s Nifusem začeli utíkat pryč, no vlastně všichni utíkali pryč. Kromě penguina Šamana, postavil se všem útočníkům. V tu chvíli k němu přiběhl i Nifus, Anorijet a nějaký penguin kterému se říkalo Fsf333. Bojovali a odolávali celkem dlouho, ale nakonec museli utéct. Rychle křičel Gary u sport shopu. Pojďte za mnou. Statečným penguinům nezbylo nic než jít za ním a co neviděli..... ve sport shopu se byla tajná skrýš agentů. Schovejte se křičel gary. Všichni až na Garyho se stihli schovat. Nějací lidé ho chytli a odvlekli. Proti lidem se rozběhli 3 agenti a 2 ninjové, ale neměli šanci, byli chyceni a odvlečeni. Ostatní stateční utekli do úkrytu. A začali hádky. Máme se na ně vrhnout? Nebo radši zůstat a doufat že nás nenajdou? Šaman vykřikl: Napadlo vás že by jsme mohli hlasovat? Má pravdu řekl Anorijet. A tak se hlasovalo. Hlasy byly sečtěny. Vy sami jste mohli rozhodnut řekl Šaman. Po hlasování bylo rozhodnuto že se jim postavíme.

Teď to přeruším, a chci vědět jestli to mám dokončit a následně dělat další díl. Napište.
Jak už jsem psal nemám co dělat a 1 člověku se to líbí tak pokračuji.

Anorijet šel s Bofikem a Nifusem v 1 partě. Najednou Bofík uslyšel nějakou ránu. Co to bylo? řekl Bofík. Nevím půjdu se tam podívat řekl Nifus. Jdem s tebou. A tak šli všichni 3. Podívejte to je Gary ukázal Anorijet na nějakého modrého tučňáka v plášti. Pojďte ho zachránit řekl Nifus. Myslim že nepotřebuje zachránit. Gary je ten útočník!!!! To neni možný řekl Bofík, ale ano Bofíku Anorijet má pravdu Gary je vede. Musíme to říct Šamanovi. Dobře jdu tam já řekl Bofík a Nifus jednohlasně. Jděte oba já tu zůstanu a budu zjištovat co se bude dít. Dobře. Anorijet dlouho čekal než se něco stane, ale pak najednou přišel nějaký člověk a řekl: Pane, máme zprávy o spouře několika ninju v horách, boužel mají i nové posily které vyšli dnes ze sopky. Och ano málem bych na ně zapomněl řekl Gary. Zlikvidovat a rychle. Ano pane, jenže máme jeden problém. Jaký odsekl Gary. Penguini nám zaterasili cestu a my se teď musíme probojovat. Jsou tam 3 z těch co se bránili na hoře(the mounthain) samozřejmně v zajetí. Opravdu? Velmi dobře jste to udělali. Sakra řekl Anorijet. Musím je vysvobodit, ale nejdřív musím počkat až odejde ten člověk. Gary podle všeho nemá zrovna dobrou fyzičku. Mezi tím si tam Gary pošeptal něco s tím člověkem. A pak ten člověk konečně odešel. Anorijet po chvíli vyběhl proti Garymu a strčil ho na zem. Zrádče zakřičel. Haha já a zrádce ne. To oni zradili mně. Já jsem se bránil. Ale oni mě vyhodili a já jim to chci oplatit. Řekl Gary. No jo jenže proč jste nám pomáhal se schovat. Bylo to v plánu. V jakém plánu odsekl Anorijet. To tě nemusí zajímat. A najednou přiběhl ten člověk a probodl skrz na skrz Anorijet než stačil říct švec. (Najednou se z jednoho lidského baráku ozvalo f...k game.) Poprav i ty ostatní řekl Gary. Jistě odpověděl ten člověk. Jdu na to ale najednou se ve tmě vynořil Fsf333 a usekl tomu vrahovi Anorijeta hlavu. A pak se rozběhl i na Garyho a chtěl ho zabít, jenže v tu chvíli vyletěl z temné uličky šíp a trefil fsf333 přímo mezi oči. (A tak se v rozmezí 5-10 minut ozvalo z dalšího lidského obídlí f...k game.) Už je jsou naprosto všichni zajati. Vítečně můj pane, opět jste dokázal zničit další planetu. Ale najednou se do místnosti rozběhl Nifus, Bofík, Šaman a Sensei který je osvobodil. Na něj už ani šípy Garyho strážcu ani Garymu ani samotným strážcům nepomohli. Padl i poslední člověk!!! A tak je club penguin díky českým penguinům opět v bezpečí. ;)
Naposledy upravil(a) Anorijet dne sob 29. kvě 2010 7:47:22, celkem upraveno 2 x.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Majkl106
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 20:07:53
Skype: Majkl116

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Majkl106 »

A ja som kde? :D ;) je to dobré
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Anorijet »

Majkl106 píše:A ja som kde? :D ;) je to dobré
Sorry že tam nejseš tolik postav by se tam nevešlo.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Anorijet »

Zatím to ohodnotil jenom jeden člověk, ale i tak mi to stačí a navíc nemám co dělat.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od caterpie99 »

dobry pekny a bude dalsi dil??dyztak bych tam chtel bejt
Majkl106
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 20:07:53
Skype: Majkl116

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Majkl106 »

Super ;)
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Anorijet »

caterpie99 píše:dobry pekny a bude dalsi dil??dyztak bych tam chtel bejt
Udělal jsem ve srazy a spolky Bitva o Dojo ta je ještě místo sice se tam o vás nepíše, ale vy hrajete sami.

A další díl bude o ničem jinym. Třeba že budou útočit tučňáci.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Anorijet »

Pište všichni kdo chce být v dalším díle.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od FlorinQa »

Anorijet píše:Pište všichni kdo chce být v dalším díle.
Já chci být v dalším díle :D
Majkl106
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 20:07:53
Skype: Majkl116

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Majkl106 »

Jáá
Odpovědět