Club penguin v ohrožení

Projev svou tvořivost
kokt3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 211
Registrován: úte 13. dub 2010 20:33:07
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od kokt3 »

je to dobrý.jak dlouho jsi to psal? :DD
CP už nehraju.Tady se oběvím málokdy.Marek81101
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Anorijet »

kokt3(náhrada) píše:je to dobrý.jak dlouho jsi to psal? :DD
Asi hoďku.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Odhalení a odplata.

Příspěvek od Anorijet »

Byl jeden teplý večerní den když dorazil Bofík a jeho známí z práce Trotti k Nifusovi. Nifus jim otevřel a přivítal je. Jak se máš Bofíku? Řekl Nifus. Jde to. Odpověděl Bofík. Co ty? Nic moc. Odpověděl mu smutně Nifus. Proč pak příteli? Nějak často si v poslední době vzpomínam na Fsf333 a Anorijeta. To se mi taky nikdy stává. Já je moc neznal, jaký byli? Zeptal se Trotti. To sám říct nedokážu, ale můžeme se stavit k vám do práce. Do HQ? No jistě. Jeden vynález co udělal Gary před svou zradou dokáže o penguinovi říct jaký je. Tak pojďte jdem se podívat. Když už byli před vchodem najednou spadl Trotti do nějaké dlouhé díry. A co Trotti neviděl. V té díře nebyl sám. Rychle se schoval za skříň a poslal vysílačkou že sem ají také seskočit. A tak se postupně všichni ocitli v té díře. Vidíte kdo to je?! Proboha to je Gary. Jdu si to s ním vyřídit! Řekl Nifus. Nikdo se mu v tom ani nesnažil vymlouvat, protože jednak věděli že to nemá cenu a jednak to chtěli Garymu taky oplatit. Gary ty parchante zakřičel Nifus a dal Garymu pořádnou pěstí. Gary spadl na zem a zeptal se? Co děláš. Já ti nic neudělal. Né? Zabiljsi mi 2 přátele. Tak to teda ne! Já už jsem v téhle díře 30 let. Co, já tě sám viděl. Tak to si viděl mého zlého bratra Jeryho který mě sem zavřel. Aha tak to se ti omlouvám řekl Nifus. To je v pořádku, nemůžeš za to. Ale ten za to také úplně nemůže. Řekl Gary. Jak to? Odsekl Nifus. To penguin jménem Kokt3 a jeho 2 přátelé Florinqa a Caterpie. Donutiliho to udělat já odmítl. Jestli chceš pravou pomstu najdi je. Dobře, ale kde se ukrývají? Když divadlo(the Stage) je tam takový kanál do něj vejdi a tam najdeš Caterpieho. To je první část tvého úkolu. Od něj zjisti kde jsou další.

Tak a přestávka na optání jestli se to líbí. Tak zase jenom jeden příspěvek, ale stačí to. Jdu pokračovat.

A tak se Nifus, Trotti a Bofík vydali hledat Caterpieho. Pak řekl Bofík: Neměli by jsme jít nejdřív za Šamanem? Možná ano, ale já chci hlavně dostat Caterpieho. A tak šli až přišli k tomu kanálu. Před ním se zastavili a Nifus řekl: Bofíku ty pojď se mnou a ty Trotti jdi za Šamanem a všechno mu řekni. Nifus s Bofíkem vešli do kanálu. Museli slézt po žebříku a pak jít asi 30 min. jít pěšky. Najednou Bofík zahlídl nějakého penguina. Kdo to je? To je Batman12. No tak vytáhni luk a sejmi ho, počkej neni to brácha Caterpieho? Jo, myslím že jo. Tím spíš ho zabij. Počkej udělám to sám. Nifus si vzal do luku šíp a vystřelil. Trefil Batmana12 pouze do nohy a tak si řekl že ho radši zabije mečem. Rozběhl se na Batmana12 a už se ozvalo pouze: Je mrtvej můžem dál.(A tak se z lidského obydlí zase ozvalo f...k game.) Pozor to je Caterpie. Batmana12 kde jsi? Slyšeli Caterpieho. Tady jsem řekl Nifus Batmanovím hlasem. Něco jsem našel pojď se sem podívat. Řekl Nifus. Už jdu. Když Caterpie přišel dal mu Nifus ke krku meč a Bofík na něj namířil lukem a řekl: Sr...či a střelil ho do ruky a pak ještě jednu ránu do nohy. Všechno o tom jak jste s Koktem3 a s Florinqou přemluvily Jerryho. Takže nechám tě žít když mi řekneš kde je Kokt3 a Florinqa. O Florince nevím, ale Kokt3 je pod Dance clubem. Dostanete se tam když příjdete do Dance clubu a vejdete do repráku úplně vpravo. Děkuji, ale musím ti říct ještě jednu důležitou věc. Jakou? Zeptal se ho Caterpie. Víš já jsem ti lhal. V čem? Že tě nezabiju. Bofík ho ještě před smrtí jednou střelil do břicha a pak už mu Nifus usekl hlavu.

Tak a další ochutnávka. Pokračuju dál.

Jdeme dál a tak se Nifus s Bofíkem vydali do Dance clubu. Zastavili se před reproduktorem a pak si řekli: Proč je tady tak prázdno? Vždy tu bývá plno. To jsem zařídil já ozval se nějaký hlas ze zadu. Byl to Majkl106. Držel v ruce luk a šíp. Ty ubožáku to si myslíš že když to tady vyklidíš že tam dolu nepůjdu? Řekl Nifus. No popravdě tam nepůjde ani jeden z vás. Majkl106 vystřelil na Bofíka. Bofíka rána jenom škrtla, ale i přes to se Bofík s Nifusem naštvali a zaútočili Bofík lukem a Nifus házecíma sekyrkama které vzal Batmanovi12. Bofík trefil Majkla106 do levé ruky a Nifus smrtelnou ranou do hlavy. Pak se rozběhli do reproduktoru než nikdo příjde. A tak zabili ochránce Kokta3 ještě než se dostali do jeho domu. Hele to je Kokt3. Jo jdeme na něj. Toho oddělám sám. Kokte3! Kokte3! Kde si? Kdo si? Co chceš? Jsem za tebou, jsem Nifus, chci tě zabít. Řekl chladnokrevně Nifus. Než tě zabiju mi řekneš kde je Florinqa a možná si to s tím zabitím rozmyslím. Řekl Nifus. Dobře, řeknu vám to, Florinqa se skrývá na icebergu. Díky a teď špatná zpráva pro tebe, nerozmyslel jsem si to. A usekl Koktovi obě nohy a pak ho probodl.
Naposledy upravil(a) Anorijet dne úte 01. čer 2010 6:39:42, celkem upraveno 4 x.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od batman12 »

Ja chcem byt v dalsom dieli.Pls za ten pribeh 1.cast sa ospravedlnujem. ;)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od batman12 »

A inak je to super. ;) ;) ;)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od batman12 »

Je to super prcitaj si moj novy pribeh ved ty vies kde
kogli
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 24
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:26:28
Skype: koglis

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od kogli »

je to krutý a všichni se tam chladnokrevně vražděj a usekávaj nohy jak psychopati - mě se to nelíbí...

Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od batman12 »

Podla mňa je to super. ;)
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Knedlik »

Je to good akorát já na cp se nejmunuju Knedlik
Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Club penguin v ohrožení

Příspěvek od Lilly49221 »

Super! ;)
Obrázek
Odpovědět