Rozlouceni s PSA

ajo33766

Rozlouceni s PSA

Příspěvek od ajo33766 »

Tady,se muzte rozloucit s PSA (cize agenti,ale i tucnaci kterim sme jako agenti PSA pomahali a ochranovali,a drzali poradek).PSA bdues mi chybet,naucilo me to jak vyuzit mobil,penezne pomohlo,pekne odmeny a pribehy,u kterych sem spoznal kamarady.Skvele HQ,naucilo me to hodne,telefon PSA,vybava supr,portovani supr,a plno zvedavych tucnaku co se ptali kde mizime,v kabince.Bylo to supr,a sem rad,ze mam na pamatku aspon veci z misii a bryle ktere sem dostal jeste v PSA,zbohem PSA,a vitam EPF,ktere jsem ja sucasti a jsem i rad ze je EPF ale je mi i smutno,no nic!Vitej EPF Centralo,EPF Agenti,EPF Nepratele,Misie,Spy Mobil a Ostatni supr vylepseni!
tomsa999
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 97
Registrován: úte 11. kvě 2010 18:38:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od tomsa999 »

JJ moje řeč :D
Myslíte že bude pořád Gery v misích? jestli ne tak se nastvu!!! :(
http://img339.imageshack.us/img339/9523/miglu.png
Má postava a mé iglů.
poraďit ohledně clubu penguin? tak mi napiště SZ!!

Obrázek
ajo33766

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od ajo33766 »

Urcite bude,na konci 11 misie ho ten EPF agent co vyde ze skrine portne ze sebou,a kdo pi jiny vynalezal veciciky? :D :DD ;) :)
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od Honza009 »

PSA bolo moc dobré pro agenty tak pro tučnáky je veliká škoda že už není doufám že v jedné misi zastavíme Herberta a pošleme ho na poušt když má rád teplo a Klutzyho taky. Je to škoda že PSA už není ale mi PSA pomstíme s výbavou EPF a ponaučení z PSA Herberta chytíme.PS:Herberte těž se mi se pomstíme
tomsa999
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 97
Registrován: úte 11. kvě 2010 18:38:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od tomsa999 »

Jooooo,totiž já jsem myslel jestli místo Garryho bude nekdo jiný ale asi ne,Garry je rarita Clubu penguin ;)

a doufám ze Herberta chytí a provedou sním něco nelegálního :)
http://img339.imageshack.us/img339/9523/miglu.png
Má postava a mé iglů.
poraďit ohledně clubu penguin? tak mi napiště SZ!!

Obrázek
vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od vtipoman »

Super řeč!Hlavně to kam mizíme,v kabince!A kdyby se Herberta podařilo chytit tak na nějaké veřejné práce třeba uklízení trusu po puffle :DD
tomsa999
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 97
Registrován: úte 11. kvě 2010 18:38:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od tomsa999 »

vtipoman píše:Super řeč!Hlavně to kam mizíme,v kabince!A kdyby se Herberta podařilo chytit tak na nějaké veřejné práce třeba uklízení trusu po puffle :DD
"nastvany" to je docela malej trest pro něho... třeba zbyčovat :) to je vhodný trest,zato co udělal je každý trest malý :D
http://img339.imageshack.us/img339/9523/miglu.png
Má postava a mé iglů.
poraďit ohledně clubu penguin? tak mi napiště SZ!!

Obrázek
Penguin123
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 194
Registrován: čtv 03. čer 2010 15:13:34
Bydliště: Jsem bezdomovec =D
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od Penguin123 »

vtipoman píše:Super řeč!Hlavně to kam mizíme,v kabince!A kdyby se Herberta podařilo chytit tak na nějaké veřejné práce třeba uklízení trusu po puffle :DD

Ne, dělat místo garyho vynálezy :DD :D :DD
Jméno tučnáka: GoldyPengi
Ninja: Ano
Fire Ninja: Ano
Water Ninja: Ano
Snow Ninja: Ne
tomsa999
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 97
Registrován: úte 11. kvě 2010 18:38:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od tomsa999 »

Penguin123 píše:
vtipoman píše:Super řeč!Hlavně to kam mizíme,v kabince!A kdyby se Herberta podařilo chytit tak na nějaké veřejné práce třeba uklízení trusu po puffle :DD

Ne, dělat místo garyho vynálezy :DD :D :DD
"nastvany" "nastvany" jeste aby zneuzil nějaký ten vynález :) ale snad Garry není tam hloupej a ještě jak se říká že už 15. bude něco tak tam je přece ten obrázek co je i v spi mobilu nebode to třeba toho 15. ta vec uz?
http://img339.imageshack.us/img339/9523/miglu.png
Má postava a mé iglů.
poraďit ohledně clubu penguin? tak mi napiště SZ!!

Obrázek
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Rozlouceni s PSA

Příspěvek od FlorinQa »

Lidi netruchlete přeci pro PSA,vždyt' ho můžete stejnak pořád vidět v misích.Nejhorší by však bylo ksdyby se komplet změnily i mise,že by tam místo PSA bylo EPF na začátku :-(
Odpovědět