Club penguin príbehy po častiach

Projev svou tvořivost
terullinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 240
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:44

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od terullinka »

To co bylo na první stránce mne NETĚŠÍ!
Na co máme SZ? Na vyřizování účtů (samozřejmě ne vulgárně!), tak si je laskavě vyřizujte TAM a nedělejte tu zbytečné OFF-TOPICY. Příště bude VAROVÁNÍ pro každého, který se tady z těch co se hádali do off-topicování zapojí!



Mimochodem aneb jinak, krásné příběhy, moc se mi líbí :)
Prý nebyl vhodný. *little bit afraid to say: what the hell?*
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

5 diel.Posledný diel s agentmi:
Agenti FlorinQa,Caterpie,Majkl106,Andrejx a Anorijet boli v EPF.Testovali nové zariadenia.Dali do vyhľadávania osôb meno:Herbert.Podľa toho stroja bol za nimi.Obzreli sa a nič.Skúsili tam naťukať meno:Klutzy.Ukázalo sa že je v Dance clube.Poslali tam FlorinQu.Keď sa vrátila oznámila že tam videla iba niekoľko unavených tučniakov.Len tak dali vyhľadávať meno Majkl106 ktorí stál pri nich.Ukázalo sa že je v Ski Village.Poslali tam Anorijeta aby to tam prehladal.Keď prišiel,držal zviazaného a bezmocného Herberta.Herberta máme ale zostáva nám vyriešiť záhadu ako mohol Herbert vysielať signál Majkla106.MÁM TO!zakričal Andrejx a prišiel k Herbertovi.Strhol mu masku a pod maskou bol Majkl106.ZVIAZAL MA DAL MA DO TOHTO KOSTÍMU!zvolal Majkl106.A PREZLIEKOL SA ZA MŇA!zakričal znovu.Prezlečený Herbert utekal do Ski Village.Andrejx vyskočil cez okno,ostatný išli na výťahu.Keď prišli Herbert ležal na zemi.A čo Klutzy?spýtala sa FlorinQa.Tak sa pozeraj!povedal Andrejx.Dal dole masku Majkla106 a pod ňou bol Herbert.Ja vidím iba Herberta!!!povedalCaterpie.Andrejx zhrnul celý kostým a Herbert mal na chrbte Klutzyho.
KONEC
baNneD(deaktivovaný)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 295
Registrován: úte 13. dub 2010 22:28:15

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od baNneD(deaktivovaný) »

batman12 píše:5 diel.Posledný diel s agentmi:
Agenti FlorinQa,Caterpie,Majkl106,Andrejx a Anorijet boli v EPF.Testovali nové zariadenia.Dali do vyhľadávania osôb meno:Herbert.Podľa toho stroja bol za nimi.Obzreli sa a nič.Skúsili tam naťukať meno:Klutzy.Ukázalo sa že je v Dance clube.Poslali tam FlorinQu.Keď sa vrátila oznámila že tam videla iba niekoľko unavených tučniakov.Len tak dali vyhľadávať meno Majkl106 ktorí stál pri nich.Ukázalo sa že je v Ski Village.Poslali tam Anorijeta aby to tam prehladal.Keď prišiel,držal zviazaného a bezmocného Herberta.Herberta máme ale zostáva nám vyriešiť záhadu ako mohol Herbert vysielať signál Majkla106.MÁM TO!zakričal Andrejx a prišiel k Herbertovi.Strhol mu masku a pod maskou bol Majkl106.ZVIAZAL MA DAL MA DO TOHTO KOSTÍMU!zvolal Majkl106.A PREZLIEKOL SA ZA MŇA!zakričal znovu.Prezlečený Herbert utekal do Ski Village.Andrejx vyskočil cez okno,ostatný išli na výťahu.Keď prišli Herbert ležal na zemi.A čo Klutzy?spýtala sa FlorinQa.Tak sa pozeraj!povedal Andrejx.Dal dole masku Majkla106 a pod ňou bol Herbert.Ja vidím iba Herberta!!!povedalCaterpie.Andrejx zhrnul celý kostým a Herbert mal na chrbte Klutzyho.
KONEC
Dobrýýýý !!
Kdo by mnel zájem o membera nebo unlock tak pište na mou SZ !
(Jen pro slovenskou republiku možná i výjimky pro českou)[
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

6 diel:
Bol daždivý den keď sa sensei Majkl106,Fsf333 a baNneD museli spojit pretože na dojo útočili Templexi. Senseiovia aj so svojimi ninjami vyhrali.Poďte sem zvolal ohnivý sensei majkl106. Niečo som našiel. povedal majkl106. Objavil som tajnú jaskyňu! Tak tam všetci išli Majkl106 išiel prvý a zrazu spadol do nejakej jamy. POMÓÓÓÓC!!! kričal Majkl106. Keď už ostatný nič nepočuli, museli ísť ďalej. Potom spadol do diery Fsf a stretol sa s Majklom. Mi ideme ďalej! zakričal baNneD. Išli a Andrejx vodný ninja sotil baNneDa aby nespadol do jamy. UTEKAJTE!!! počuli Andrejax horšie než majkla a Fsf333. Je pod nami! zakričal Majkl106. ZA VAMI JE HERBERT!!! zakričal Andrejx. Všetci sa rozutekali ale Herbert nikde padol.POMÓÓÓÓC!!! kričal Andrejx
POKRAČOVANIE NABUDÚCE
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od Lilly49221 »

batman12 píše:6 diel:
Bol daždivý den keď sa sensei Majkl106,Fsf333 a baNneD museli spojit pretože na dojo útočili Templexi. Senseiovia aj so svojimi ninjami vyhrali.Poďte sem zvolal ohnivý sensei majkl106. Niečo som našiel. povedal majkl106. Objavil som tajnú jaskyňu! Tak tam všetci išli Majkl106 išiel prvý a zrazu spadol do nejakej jamy. POMÓÓÓÓC!!! kričal Majkl106. Keď už ostatný nič nepočuli, museli ísť ďalej. Potom spadol do diery Fsf a stretol sa s Majklom. Mi ideme ďalej! zakričal baNneD. Išli a Andrejx vodný ninja sotil baNneDa aby nespadol do jamy. UTEKAJTE!!! počuli Andrejax horšie než majkla a Fsf333. Je pod nami! zakričal Majkl106. ZA VAMI JE HERBERT!!! zakričal Andrejx. Všetci sa rozutekali ale Herbert nikde padol.POMÓÓÓÓC!!! kričal Andrejx
POKRAČOVANIE NABUDÚCE
Dobréééé teším sa na pokračovanie ;)
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

Pokracovanie bude zajtra :DD
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od caterpie99 »

batman12 píše:Už 4 časť.Tu ju máte:
Bol daždiví deň keď tučniaci zmízali v memberských igloo pred očami iných.Jeden penguin ktorí chcel vedieť ako je možné že sa premiestňujú keď stupia na nejakú krabicu poslal svoju otázku do novín.Ďalší štvrtok sa odpovede nedočkal.Nebola tam vlastne žiadna otázka ani žiadna odpoveď ale na celej dvojstrane bolo len hrubo vytlačené:AUNT ARTIC JE UNESENÁ!To neni pravda!povedal tučniak ktorý mal rockenrolové oblečenie a volal sa baNneD.Musíme začať pátrať!vykríkol tučniak v agentskom oblečení a volal sa Chovy.AGENTI NÁSTUP!kričal Chovy.Prišli tam agenti Jura,Lilli,Andrejx,Anorijet,Knedlik a iný agenti.Stopy viedli do jaskyňe neďaleko hory.Potom sme sa museli rozdeliť lebo stopy viedli do všetkých smerov.Andrejx stretol cestou čierneho puffla ktorý bol veľmi hladný.Na strome som videl vreco plné pufflovských dobrôt.Len poď so mnou.Povedal Andrejx.Keď prišli k stromu videli dve vrecia plné pufflovských dobrôt.Andrejx zobral obidve vrecia.Puffla nakŕmil a puffel išiel s ním.Zrazu sa od potoka ozval výkrik:POMÓC!Andrejx a puffel rýchlo bežali k potoku.Prišli tam všetci agenti.Bol to Rookie.Bol na druhej strane potoka tak sme ho vytiahli.On nám zato ukázal tajnú jaskynku s dverami ktorá bola ukrytá za krýkmi.Bolo tam aj okno a keď sme sa cez okno pozreli videli sme Herberta ako niečo robí s pufflami.Keď prišiel na rad červený puffel Andrejx mu cez okno hodil pufflovsku dobrotu.Čierny puffel sa rozhorel a Herbertovi podpálil kožušinu.Potom k Herbertovi prišiel Klutzi a penguini Caterpie a Nifus.Počkať!Neni Nifus brat Anorijeta?šepky sa spýtala Lilli.Máš pravdu.pošepkal Jura.Ale ja som to nevedel.pošepkal Anorijet.Nevedel som že Nifus pracuje pre Herberta.Ale Caterpie je sestra Knedlik!povedal Chovy.Ani ja som nevedela že moja sestra pracuje pre Herberta.Poznáme ťa!skrýkol Jura.Ani keď sme našli stratený diamant v kabelke tvojej sestry ktorej si pomáhala nájsť ho si nevedela že to bola tvoja sestra!znovu skrýkol Jura.Čo sa to tam vonku deje?zakričal Herbert.všetci agenti sa skovali.Je mi teplo!povedal Herbert.Musím otvoriť okno.Rýchlo dovnútra.POZOR!!!zakričal Nifus na Caterpieho.Caterpieho začali škrtiť.Nie!!!skrýkla Knedlik a kopla agentom do hlavy a na Chovyho vystrelila šíp.Chovy pozor!skrýkol Andrejx a sotil Chovyho k zemi.Aj tak ich Knedlik kopla do hlavy.Keď sa agenti prebudili bola noc a vonku pršalo.Herbert a ostatný tam už neboli ale bol tam Herbertov vynález.Mal meno:Menič počasia 10 000.Vedla agentov boli zviazaný všetci maskoti včetne Aunt Artic.Všetci boli oslobodený Garyho vynálezom ktorí mal meno:Rozvazovač 3 000.Zobrali Herbertov vynález a zastavili dážď.Aunt Artic napísala noviny a tučniak spomínaný na začiatku konečne vedel ako je to možné.Bolo tam napísané:Tá krabica je teleportér ktorý ťa teleportuje do Krabicovej dimenzie.KONIEC
batmane ja se m kluk takze :( :/ :I
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

prepac
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

POMÓÓC!!! kričal neustále Andrejx. Naháňa ma Herbert! keď to počuli baNneD hneď zoskočil,sneseiovia majú predsa chrániť svojich ninjov. UTEKAJ!!! skríkol baNneD keď spadol na Heberta. Andrejx sa len shoval do tmavého kútu aby ho nikto nevidel a vitiahol svoj vodný meč. Keď Herbert porazil baNneDa a išiel okolo kútu Andrejx hneď zareagoval a presekol Herberta. Za Majklom niečo začalo chodiť. Majkl vitiahol svoj ohniví meč sekol tam kde to práve chodilo. Ohniví meč osvieti ten kúsok a bol ta mečom rozseknutý Klutzy. Keď Andrejx prebral baNneDa videli svetlo. Višli v beach kde bol Rockhopper. ACH JAJ! povedal majkl. Pozrite čo som našiel! skríkol Fsf333. Vytiahol z piesku starú korunu. TÁ PATRILA MOJMU OTCOVI!!! skríkol Rockhopper. Poďte na môj ostrov! povedal Rockhopper. Okej! povedali senseiovia a ninjovia naraz. Keď vyrazili pár tučniakov sa lúčilo s Rockhopperom. Asi v strede cesty loď chytil Kraken. BOJUJTE NINJOVIA! povedali senseiovia. BOJUJTE PIRÁTI! skríkol Rockhopper. Keď sme sa zbavili Krakena prišli sme na Rockhopperov ostrov.
POKRAČOVANIE NABUDÚCE
Ocean725
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 50
Registrován: ned 20. čer 2010 16:55:14

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od Ocean725 »

A to ako sme sa zbavili Krakena bolo by dobré podrobne rozpísať to
Ahojte na cp se jmenuji Ocean725 a jsem member ještě na měsíc kdo chce dám si vás do kámošů
Odpovědět