Club penguin príbehy po častiach

Projev svou tvořivost
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

Jedného letného dňa sa tučniaci Majkl106 a FlorinQa dohodli že prevrátia Ice Berg.Vyštartovali z Prístavu(the Dock)a prišli do Cove.Odtial išli na Ice Berg.Na Ice Bergu si nasadili hornícke helmy a začali vrtať.Prišli tam ešte tučniaci Andrejx,Knedlik,Anorijet a baNneD.Aj tý začali vrtať.Onedlho prišli ešte tučniaci Šaman,Forest King,Samko a Lilly49221.Ale tý si radšej zahrali hru Aqua Grabber.Keď prišiel Jura začal vrtať aj on.Andrejx si pomyslel že keď sa Ice Berg prevrátí musí prísť plavčík pretože Andrejx nevie plávať.Andrejx radšej odišiel.FlorinQa si začala robiť starosti o tých ktorí išli hrať hru Aqua Grabber tak nasadla do Aqua Grabberu a išla ich hľadať.Postupne všetci odišli až po kým tam nezostali len Majkl106 a Knedlik.Keď Rockhopper prišiel na ostrov,omylom narazil do Ice Bergu.Celý Ice Berg sa potopil až na dno a tučniaci kričali:POMOC POMOC POMOC počul ich záchranár a plavčík Chovy.Ten plával najrýchlejšie ako mohol.Už som tu!Ale počul som dva hlasy!Knedlik na to odpovedal:Majkl106 sa utopil.A neviem čo sa stalo s tučniakmi ktorý prišli a išli si zahrať hru Aqua Grabber.Keď Chovy s Knedlikom vyšli na pevninu,videli Rockhoppera.Ty za všetko môžeš!!!Vykríkli Knedlik a Chovy naraz.Za teba sa Majkl106 utopil!V dialke uvideli blížiace sa Aqua Grabberi.Prišli všetci tučniaci ktorý išli hrať Aqua Grabber.A v Aqua Grabberi Šamana bol Majkl106.Musíme mu dať horúce laté!Vykríkol Šaman.Keď prišli do kavárne nebolo tam živého tučniaka ale bola tam iba veľká trojposchodová torta.Zrazu Český a Slovenský tučniaci vyskočili z Book room zpoza gaučov a spod stolíku a všetci naraz vykríkli:PREKVAPENIE!Chovy a ostatný tučniaci sa len čudovali a Chovy si pomyslel:Club Penguin predsa nemá 5 výročie o jeho vzniku!Zrazu Šaman zakričal:Veď Chovy má narodeniny!Ale čo to má spoločné s Rockhopperom?spýtala sa Lilly49221.To bol len Forest King!skrýkol Andrejx.A všetci sa bavili až do neskorej noci. KONIEC
Naposledy upravil(a) batman12 dne stř 02. čer 2010 15:57:16, celkem upraveno 1 x.
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

Pači sa vám to?
Majkl106
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 20:07:53
Skype: Majkl116

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od Majkl106 »

neni to zlé aspom som prežil ;)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

Pokračujem 3 časťou:
Bol jeden letný deň keď sa tučniak menom fsf333 nevedel rozhodnúť či má byť watter ninja,fire ninja alebo normálny ninja.Anorijet mu radil aby bol normálny ninjom lebo normálny ninja je aj on.Majkl106 mu radil fire ninju a Andrejx mu radil watter ninju.Fsf333 si vibral watter ninju.Majkl106 sa naštval.Bol to ohnivý sensei.Vyhlásil proti watter a normálnym ninjom vojnu.Normálny ninjovia a watter ninjovia si dali prímerie.Keď vojna začala fire ninjovia vyhrávali.Jedna nešťastná agentka menom Knedlik chcela rozdeliť fire ninju a normálneho ninju,lenže fire ninja jej omylom odsekol hlavu.Takto sa do vojny zamiešali aj agenti.Vojna pokračovala až po kým nezostalo len pár ninjov.Zostali len ninjovia:Andrejx,Catherpie,lilly,Šaman a Wizardy(sensei).To boli watter ninjovia.Fire ninjovia:Sensei(Majkl106),Jura,Terullinka a @ngel.A normálny?Anorijet(Sensei),Wilik,Josh Blue,baNneD,Darkstar a Veverka.
Agentov zostalo len málo a tý agenti sa volali:Chovy(the Director),Kokt3(Gary),Chubbop,Nifus a Houwie.Keď sa do seba pustili,Chovy sa vrhol na Majkla106 aby oplatil Knedlik.Chovy ho zabil tak,že mu prebodol brucho nožom.Takto zostali len normálny ninjovia a watter ninjovia.Z agentov zostal len Chovy a Kokt3.Celé dojo bolo od krvi.Sopka sa zatvorila a fire nijovia sa už nemohli ukázať. Kokt pozor!!!Zakričal Anorijet.Keť sa Kokt3 otočil videl Herberta.Herbert ho uniesol.Keď prišli na základňu herberta,Kokt3 tam už nebol.Bol v dojo.Ako si sa sem dostal tak rýchlo?spýtal sa Andrejx.Teleportérom!skrýkol Kokt3 so smiechom.Potom išli do pizzerie. KONIEC
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od Anorijet »

Je to super
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

dik
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

Už 4 časť.Tu ju máte:
Bol daždiví deň keď tučniaci zmízali v memberských igloo pred očami iných.Jeden penguin ktorí chcel vedieť ako je možné že sa premiestňujú keď stupia na nejakú krabicu poslal svoju otázku do novín.Ďalší štvrtok sa odpovede nedočkal.Nebola tam vlastne žiadna otázka ani žiadna odpoveď ale na celej dvojstrane bolo len hrubo vytlačené:AUNT ARTIC JE UNESENÁ!To neni pravda!povedal tučniak ktorý mal rockenrolové oblečenie a volal sa baNneD.Musíme začať pátrať!vykríkol tučniak v agentskom oblečení a volal sa Chovy.AGENTI NÁSTUP!kričal Chovy.Prišli tam agenti Jura,Lilli,Andrejx,Anorijet,Knedlik a iný agenti.Stopy viedli do jaskyňe neďaleko hory.Potom sme sa museli rozdeliť lebo stopy viedli do všetkých smerov.Andrejx stretol cestou čierneho puffla ktorý bol veľmi hladný.Na strome som videl vreco plné pufflovských dobrôt.Len poď so mnou.Povedal Andrejx.Keď prišli k stromu videli dve vrecia plné pufflovských dobrôt.Andrejx zobral obidve vrecia.Puffla nakŕmil a puffel išiel s ním.Zrazu sa od potoka ozval výkrik:POMÓC!Andrejx a puffel rýchlo bežali k potoku.Prišli tam všetci agenti.Bol to Rookie.Bol na druhej strane potoka tak sme ho vytiahli.On nám zato ukázal tajnú jaskynku s dverami ktorá bola ukrytá za krýkmi.Bolo tam aj okno a keď sme sa cez okno pozreli videli sme Herberta ako niečo robí s pufflami.Keď prišiel na rad červený puffel Andrejx mu cez okno hodil pufflovsku dobrotu.Čierny puffel sa rozhorel a Herbertovi podpálil kožušinu.Potom k Herbertovi prišiel Klutzi a penguini Caterpie a Nifus.Počkať!Neni Nifus brat Anorijeta?šepky sa spýtala Lilli.Máš pravdu.pošepkal Jura.Ale ja som to nevedel.pošepkal Anorijet.Nevedel som že Nifus pracuje pre Herberta.Ale Caterpie je sestra Knedlik!povedal Chovy.Ani ja som nevedela že moja sestra pracuje pre Herberta.Poznáme ťa!skrýkol Jura.Ani keď sme našli stratený diamant v kabelke tvojej sestry ktorej si pomáhala nájsť ho si nevedela že to bola tvoja sestra!znovu skrýkol Jura.Čo sa to tam vonku deje?zakričal Herbert.všetci agenti sa skovali.Je mi teplo!povedal Herbert.Musím otvoriť okno.Rýchlo dovnútra.POZOR!!!zakričal Nifus na Caterpieho.Caterpieho začali škrtiť.Nie!!!skrýkla Knedlik a kopla agentom do hlavy a na Chovyho vystrelila šíp.Chovy pozor!skrýkol Andrejx a sotil Chovyho k zemi.Aj tak ich Knedlik kopla do hlavy.Keď sa agenti prebudili bola noc a vonku pršalo.Herbert a ostatný tam už neboli ale bol tam Herbertov vynález.Mal meno:Menič počasia 10 000.Vedla agentov boli zviazaný všetci maskoti včetne Aunt Artic.Všetci boli oslobodený Garyho vynálezom ktorí mal meno:Rozvazovač 3 000.Zobrali Herbertov vynález a zastavili dážď.Aunt Artic napísala noviny a tučniak spomínaný na začiatku konečne vedel ako je to možné.Bolo tam napísané:Tá krabica je teleportér ktorý ťa teleportuje do Krabicovej dimenzie.KONIEC
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od Lilly49221 »

súúper ;)
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od batman12 »

Zajtra asi napíšem ďalšiu. ;)
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Club penguin príbehy po častiach

Příspěvek od Knedlik »

Hezký ;)
Obrázek
Odpovědět