Posielanie penazi za membera do ciech

Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od Šaman »

Hellwet159 píše:no ale kim to zo slovenskapride do ameriky tak to potrva aj tyzden a tuna to rychlejsie bude ci nie?
zaplacení přes CP trvá jednu sekundu ;)
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od Šaman »

chovy píše:Šamane, proč to tak zlehčuješ? Ty si myslíš že je to jednoduché, ale co když má někdo rodiče jako já nebo většina mých kámošů co jsme kdysi membera marně chtěli? Jde hlavně o to že rodiče s placením do zahraničí nemají zkušenosti a nebo se jim prostě zdá že je to zbytečné vyhazování peněz takže se jim moc nechce do nějakého zjištování jak to zaplatit..
Vzhledem k tomu že tady nechodí zrovna lidi kteří mají možnost používat vlastní účet tak je placení přez nás to nejjednoduší.

Pro tebe je to možná jednoduší přímo přes cp.com, ale pochybuju že je tady moc lidí kteří tento názor sdílejí.
Já to nezlehčuju, vím dobře o co jde, ale ty jsi zapomněl, že jsem odpovídal Slovákovi.
Jestli má někdo posílat peníze ze Slovenska do zahraničí, tak mi připadá jednodušší platit rovnou přes CP.
Já sám třeba vůbec nechápu, jak by šlo levně a jednošuše poslat peníze ze Slovenska do Čech.
Navíc se Hellwet mylně domnívá, že se member platí do USA nějakou složenkou, nebo snad že dá peníze do obálky a pošle je do CP. Proto jsem psal, že to trvá vteřinu - stačí kliknout.

To je taky jeden z důvodů, proč neposílám na Slovensko hračky - převod peněz a poštovné za balík na dobírku stojí asi 200,- Kč. A Janka24 o tom ví taky své, jak ty peníze za hračky nakonec museli jít do Čech v obálce. Dělejte jak chcete, ale poštovné stojí víc než member.

Přitom je zaplacení přes PayPal jednodušší, než zjistit, kdy mají otevřeno na poště. :DD
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od Anorijet »

chovy píše:Šamane, proč to tak zlehčuješ? Ty si myslíš že je to jednoduché, ale co když má někdo rodiče jako já nebo většina mých kámošů co jsme kdysi membera marně chtěli? Jde hlavně o to že rodiče s placením do zahraničí nemají zkušenosti a nebo se jim prostě zdá že je to zbytečné vyhazování peněz takže se jim moc nechce do nějakého zjištování jak to zaplatit..
Vzhledem k tomu že tady nechodí zrovna lidi kteří mají možnost používat vlastní účet tak je placení přez nás to nejjednoduší.

Pro tebe je to možná jednoduší přímo přes cp.com, ale pochybuju že je tady moc lidí kteří tento názor sdílejí.
Máš stejný rodiče jak já. Bojej se to platit do zahraničí. Já osobně souhlasim s Chovym.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od Šaman »

Anorijet píše:Já osobně souhlasim s Chovym.
Přečti si co píšu.
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od janka24 »

No, to teda viem, zaplatili sme za poštovné viac ako za karty :DD (A to len do Čiech, a trvalo to teda dosť dlho kým to prišlo Šamanovi, viete si predstaviť dojde vám balíček, no Šaman ešte nič nedostal :( )
Ale čo už, majú to zle zariadené, neviem čo im bráni urobiť nejaký obchodík v Česku a na Slovensku, alebo aspoň priviesť pár kariet, pufflov do nejakého iného napr. do Dráčika... :(

Obrázek
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od Šaman »

Šaman píše:
chovy píše:Šamane, proč to tak zlehčuješ? Ty si myslíš že je to jednoduché, ale co když má někdo rodiče jako já nebo většina mých kámošů co jsme kdysi membera marně chtěli? Jde hlavně o to že rodiče s placením do zahraničí nemají zkušenosti a nebo se jim prostě zdá že je to zbytečné vyhazování peněz takže se jim moc nechce do nějakého zjištování jak to zaplatit..
Vzhledem k tomu že tady nechodí zrovna lidi kteří mají možnost používat vlastní účet tak je placení přez nás to nejjednoduší.

Pro tebe je to možná jednoduší přímo přes cp.com, ale pochybuju že je tady moc lidí kteří tento názor sdílejí.
Já to nezlehčuju, vím dobře o co jde, ale ty jsi zapomněl, že jsem odpovídal Slovákovi.
Jestli má někdo posílat peníze ze Slovenska do zahraničí, tak mi připadá jednodušší platit rovnou přes CP.
Já sám třeba vůbec nechápu, jak by šlo levně a jednošuše poslat peníze ze Slovenska do Čech.
Navíc se Hellwet mylně domnívá, že se member platí do USA nějakou složenkou, nebo snad že dá peníze do obálky a pošle je do CP. Proto jsem psal, že to trvá vteřinu - stačí kliknout.

To je taky jeden z důvodů, proč neposílám na Slovensko hračky - převod peněz a poštovné za balík na dobírku stojí asi 200,- Kč. A Janka24 o tom ví taky své, jak ty peníze za hračky nakonec museli jít do Čech v obálce. Dělejte jak chcete, ale poštovné stojí víc než member.

Přitom je zaplacení přes PayPal jednodušší, než zjistit, kdy mají otevřeno na poště. :DD
Ještě to doplním:


Koukal jsem na stránky Slovenské pošty.
Jediná možnost, jak poslat peníze do zahraničí (tedy do Čech), je služba Western Union.
Member na 1 měsíc vyjde asi na 22 € - to je asi 550,- Korun českých....

Na jiné převody peněz už je nutný účet v bance.
A jestli má někdo účet na PayPal, tak nechápu, proč by přes něj nemohl membera zaplatit rovnou na CP.
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od janka24 »

No, len budte pripravení na to, že keď prídete na poštu tak to bude trošku iné...
Neviem tam bolo nejak, že keď chceš poslať 1 Euro do zahraničia platíš poplatok 5 Eur... :I
Choré "zvraceni" ...
Už neviem, možno to zmenili...

Obrázek
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od Hellwet »

presne aj moji rodicia maju taky nazor ze dat 660KC teda 25€ je hlupost za jednu postavicku ktoru si len pol roka mozes obliekat a mat dake vihody soda :( lebo moji rodicia 17 17 18 jun idu do Prahy :D mozno ta tam uvidia samane :D ale inac suhlasim s chovym o tom ze je to nedovolia my zaplatit :( a este tak isto suhlasim s jankou24 mohli by kludne urobit daky cp obchod na slovensku alebo v cechach alebo tie hracky dat do dracika no kebyze to je mozne tak by som chcel najme tie karty od nich nic ine :D

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od Šaman »

Hellwet159 píše:presne aj moji rodicia maju taky nazor
hele, to ses jich měl zeptat hned a mohli jsme si ušetřit celé toto téma :DD
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Posielanie penazi za membera do ciech

Příspěvek od Hellwet »

Šaman píše:
Hellwet159 píše:presne aj moji rodicia maju taky nazor
hele, to ses jich měl zeptat hned a mohli jsme si ušetřit celé toto téma :DD
:D no co uz lebo najprv som si myslel ze my dovolia :D

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Odpovědět