Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Odpovědět
sosinek
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 232
Registrován: stř 14. dub 2010 14:21:37
Bydliště: Praha

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od sosinek »

Kdo má facebook tak se může přidat do této skupiny týkající se Outpostu (Najdete tam i fotky) http://www.facebook.com/pages/Jitsu-Out ... 7470490758
Končím...
Nový díl Worms na mém blogu!
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od Josh Blue111 »

sosinek píše:Kdo má facebook tak se může přidat do této skupiny týkající se Outpostu (Najdete tam i fotky) http://www.facebook.com/pages/Jitsu-Out ... 7470490758
Ty fotky jsou super nejlepší je ta fotka jak je to finále jak tam jásá Myslik to jsem se zasmál :D
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od Anorijet »

Josh Blue111 píše:
sosinek píše:Kdo má facebook tak se může přidat do této skupiny týkající se Outpostu (Najdete tam i fotky) http://www.facebook.com/pages/Jitsu-Out ... 7470490758
Ty fotky jsou super nejlepší je ta fotka jak je to finále jak tam jásá Myslik to jsem se zasmál :D
Podle toho co řikal brácha se směješ furt. :DD
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od Ccdn »

Tak sem si unlocknul dva itemy z knihy 4: Obrázek
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od Josh Blue111 »

Ccdn píše:Tak sem si unlocknul dva itemy z knihy 4: Obrázek

Já jsem si unlocknul tito dva itemy z knihy 8
Obrázek
terullinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 240
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:44

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od terullinka »

Já se tam příště snad taky nějak dostanu, třeba vlakem, nebo dálkovým busem :D No, gratuluji vítězům ;)
Prý nebyl vhodný. *little bit afraid to say: what the hell?*
Teplicak
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13. dub 2010 20:28:07

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od Teplicak »

Hezký fotky a gratuluji vítězovi ;)
Obrázek
2x 3.místo v Jitsu Borci!!!!
FK Zenit Petrohrad 4ever!!!!
sosinek
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 232
Registrován: stř 14. dub 2010 14:21:37
Bydliště: Praha

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od sosinek »

Ti co nemají facebook se můžou podívat na fotky z turnaje zde>>>http://sosinekoutpost.galerie.cz/
Končím...
Nový díl Worms na mém blogu!
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od Ccdn »

Tady jsou ještě nějaké fotky : http://ccdn.galerie.cz/4667196-jitsu-outpost-2
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Živý sraz a turnaj v kartách Jitsu 20.6.2010 v Praze

Příspěvek od Šaman »

Jak probíhal turnaj Jitsu Outpost 2.

V neděli, 20.6.2010 jsme se opět sešli v Praze na Smíchově v herně Outpost.
Účastníci:
  • Anorijet
    Ccdn
    Filip
    Fsf333
    Glato Ackar
    Josh Blue
    Jura
    Knedlik
    Metys
    Miseso (Míša)
    Myslik
    Nifus
    Potkana
    Sosinek
    Vojtavoj
Obrázek
Překvapení nás čekalo hned po vstupu do nově zařízeného polosklepení (do Outpostu se jde z chodníku po schodech dolů). Žlutě vymalovaná místnost s novými stoly i židlemi lákala rychle vyndat karty a hrát. ještě před tím ale došlo na prodej karet ze série 2 a série Fire. každý si koupil karet kolik chtěl, nebo na kolik měl peníze.
Hernou se potom neslo již jen šustění rozbalovaných balíčků a vzrušené hlasy při objevu nové karty, nebo speciální zlaté karty. Během dalšího vyměňování karet jsem připravil do losovacího zařízení (pytlíku) jména všech příchozích.
Protože se nás sešlo 14, tak jsem vytvořil 3 skupiny po 5 hráčích. Tyto počty začnou dávat smysl až potom kdy napíšu, že jsme ještě čekali na Anorijeta, který se telefonicky omluvil a nahlásil pozdější příchod, protože zrovna hrál na fotbalovém turnaji. Dal jsem mu limit 14:30 do kdy na něj budeme čekat a potom by se jž hrálo z časových důvodů bez něj.
Kdyby Anorijet nepřijel, tak by postupovali z jeho skupiny 2 hráči a z ostatních 3.
Ve 13:45 se zasedlo ke stolům a turnaj byl zahájen. Hrálo se podle normálních pravidel, jen bez speciálních funkcí power karet s výjimkou desítky. Karty do turnaje jsem připravil předem a spravedlivě rozdělil 228 karet (které dodal fsf333 a každá byla jiná)  do šesti balíčků po 38 kartách. Mohlo se tak hrát zároveň 6 zápasů a proto turnaj rychle ubíhal. Ve skupině hrál každý s každým na 2 vítězné hry.
Základní skupiny téměř dohrány a Anorijet pořád nikde. Ten se ale ve 14:24 přiřítil do herny přímo ze hřiště. A to doslova, protože do herny vstoupil ještě ve fotbalovém dresu a v kopačkách! Základní skupiny se tak mohly rychle dohrát. Anorijet ale bohužel na rozdíl od bráchy do play off nepostoupil, a tak zase zmizel, aby ještě stihnul finále fotbalového turnaje, kde se mu mimochodem velmi dařilo. Ve skupině také konečně Míša protrhla smolnou sérii porážek ze dvou online turnajů jitsu Borec a zaznamenala svoji historicky první výhru v zápase na turnaji!

Pro postup do play off tak přišel ke slovu náhradní plán podle jakého klíče určit 8 účastníků finálového pavouka ze tří skupin. První dva hráči ze skupin postupovali přímo a 3 hráči ze třetích se utkali o postup v jednom zápase. Došlo tedy opět na Outpostovský vynález - totiž Jitsu Cards ve třech! Štěstí v tomto zápase nepřálo finalistovi z minulého turnaje Filipovi.

Do play off postoupili:
  • ccdn
    Metys
    Josh Blue
    Jura
    Glato Ackar
    Vojtavoj
    Nifus
    Sosinek
Do vyřazovací části, hrané opět systémem na dvě porážky, se překvapivě nedostali hlavní favorité  - totiž úspěšní účastníci minulých turnajů, jako například Myslik, Filip, Knedlik, nebo FSF333.
Hráči, kteří nepostoupili ze skupin, měli možnost hrát miniturnaj ve hře Jitsu Fire. Každý hrál s vlastními kartami  také o menší cenu pro vítěze a alespoň se nenudili, zatím co se hrál hlavní turnaj.

Ve finále play off na sebe opět narazili ti nejlepší z horní části pavouka ccdn a Josh Blue. Podle pravidel platí, že pokud se ve finále sejdou hráči, kteří spolu již jednou  v play off hráli, tak je toto utkání konečné.
Josh ve finále oplatil Ccdnovi předchozí porážku a stal se tak vítězem celého turnaje. Druhé místo a plastikový coins s unlockem si odvezl z turnaje Ccdn, který se konečně dočkal úspěchu, protože do Prahy přijel z Teplic již potřetí.

Konečné pořadí a ceny:

1. místo: Josh Blue - diplom, coin s unlock kódem a plyšový puffle (klíčenka)
2. místo: ccdn - diplom, cons s unlock kódem
3. místo: Sosinek - balíček karet
4. místo: Jura - balíček karet

pořadí Jitsu Fire:
1. místo: Knedlik - unlock karta + nalepovací oblek ninja
2. místo: FSF333
3. místo: Filip
4. místo: Míša


Turnaj opět nebyl pouze o kartách, ale byl to hlavně sraz, který si všichni užili bez ohledu na konečné pořadí.
Děkuji všem účastníkům a těším se na další setkání.
Jitsu zdar - Šaman

Obrázek

Obrázek
Odpovědět